18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Polsce

Rottensparrow • 2012-12-29, 17:24
Pan Stanisław Michalkiewicz opowiada o tym co się stanie z Polską jeśli przestanie nas ona obchodzić.


bloodwar

2012-12-29, 17:34
Polska nie jest nikomu na świecie potrzebna! Poza panami w koloratkach - bo oni przecież muszą sępić z kogos kasę, a z zachodniego świata coraz trudniej bo coraz mniej ludzi wierzy w bajki o dzieworodnych dzieciach będących jednocześnie swoim własnym ojcem :-)

tds1974

2012-12-29, 17:36
Prawicowy bełkot, do tego byle jaki.

Czesiek181

2012-12-29, 17:38
Bierzmy bron i robmy rewolucje ale to przeciez glupi pomysl.Tusk teraz wygra,tylko prosze mi nie mowic jaki z niego zlodziej przeciez zostal wybrany przez polowe Polakow.

mglisty

2012-12-29, 17:52
Polska(JEB)nie(JEB)jest(JEB)nikomu(JEB)na(JEB)świecie(JEB)potrzebna(JEB)!

@tds1974

Idź być lewakiem gdzie indziej.

Jager89

2012-12-29, 18:00
Czesiek181 napisał/a:

Bierzmy bron i robmy rewolucje ale to przeciez glupi pomysl.Tusk teraz wygra,tylko prosze mi nie mowic jaki z niego zlodziej przeciez zostal wybrany przez polowe Polakow.



Jaką połowę? Wiem, że połowa uprawnionych z ledwością poszła do urny i połowa z tej połowy wybrała Tuska. Z racji, że uprawnionych było ok. 30 mln, a poszło 15 mln "z hakiem", z tego na Tuska zagłosowała połowa z tych 15 mln, to ni ch*ja nie wychodzi mi żeby Tuska wybrała (jak Ty to mówisz) połowa Polaków (prawie 19 mln), tylko jakieś 7 mln z kawałkiem.

Edit- sprawdziłem dokładne dane- 5 mln 600 tysięcy - to wg Ciebie połowa Polaków?

Czesiek181

2012-12-29, 18:07
Jager89 napisał/a:



Jaką połowę? Wiem, że połowa uprawnionych z ledwością poszła do urny i połowa z tej połowy wybrała Tuska. Z racji, że uprawnionych było ok. 30 mln, a poszło 15 mln "z hakiem", z tego na Tuska zagłosowała połowa z tych 15 mln, to ni ch*ja nie wychodzi mi żeby Tuska wybrała (jak Ty to mówisz) połowa Polaków (prawie 19 mln), tylko jakieś 7 mln z kawałkiem.

Edit- sprawdziłem dokładne dane- 5 mln 600 tysięcy - to wg Ciebie połowa Polaków?

Tak podtrzymuje moja wersje.

takija

2012-12-29, 18:11
Ale to i tak bez znaczenia.... Wódkę na sylwka lepiej idźcie kupić!

Koniec Świata

2012-12-29, 18:14
Tak, ci co poszli na wybory wybrali Tuska i PO. Co mieli wybrać?

Czekam na odpowiedzi...

Rottensparrow

2012-12-29, 18:21
Koniec Świata napisał/a:

Tak, ci co poszli na wybory wybrali Tuska i PO. Co mieli wybrać?

Czekam na odpowiedzi...



Możesz sobie gadać co chcesz, ale według mnie każdy komu jeszcze troche zależy i ma oleju w głowie powinien głosować na Nową Prawice.

bloodwar

2012-12-29, 18:31
@Rottensparrow - Nowa Prawica była nieobecna w mediach a poza tym w kilku województwach nie można było na nich głosować bo nie przedstawili jakiejś ch*ju-muju listy w terminie. A JKM swego czasu popełnił jeden skrót myślowy i za to we wszelkich mediach na lewo i prawo został nazwany hitlerowcem i naziolem a więc przynajmniej mieli wymówkę z tej specyficznej cenzury jego osoby przy wyobrach prezydenckich .

JedzMojLagier

2012-12-29, 18:36
@bloodwar - bo od zawsze najwiekszym problemem Polski byl kosciol no k***a mac, i obecnie koscil jest jej najwiekszym problemem, na h*j ten wyklad o ksiezach ? odnies sie do tego co mowil gosc i wyjdz, a co do JKM to jest on idiota i w zyciu nie dostanie urzedu prezydenta, juz predzej na kononowicza bym glosowal ....

Koniec Świata

2012-12-29, 18:39
Rottensparrow napisał/a:


Możesz sobie gadać co chcesz, ale według mnie każdy komu jeszcze troche zależy i ma oleju w głowie powinien głosować na Nową Prawice.



A jest jeszcze jakaś inna prawica do wyboru, bo nie wiem która prawica jest najbardziej prawicowa na świecie? :arrow: