18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Polsce

Rottensparrow • 2012-12-29, 17:24
Pan Stanisław Michalkiewicz opowiada o tym co się stanie z Polską jeśli przestanie nas ona obchodzić.


ASAKKU

2012-12-29, 18:41
Jedyne co mnie cieszy, że niewiele im już zostało :)

stahkh

2012-12-29, 18:42
Jebnij k***a w ten stół jeszcze raz.

oroboros

2012-12-29, 18:43
Ale czy ktośw ogole słuchał co on mówi? Moim zdaniem ma racje.
1.Polska nie jest nikomu potrzebna. Tylko nam.
2.Zeby zaistniec trzeba opowiadac sie po jakiejs stronie/

KwusheR

2012-12-29, 18:48
Dobry bit robi

niemalipy881

2012-12-29, 18:49
Wk***ia mnie strasznie stosunek młodych ludzi w Polsce do starszych.Jest jakieś j***ne przekonanie, że każdy starszy to moher, głupek i w ogóle nie człowiek.Rozumiem, że przez natłok filmików opętanych babć i informacji pobieranych wyłącznie z internetu tak jest, ale Ci starsi ludzie niejednokrotnie mogli by uczyć tych modernistycznych szczyli patriotyzmu! i choć sam mam 18 lat to mam duże poszanowanie dla starszych osób.Trwam nie oglądam, ale w obecnej chwili to jedna z jedynych stacji, w której nie oczernia się polskich patriotów, ludzi, którzy sprzeciwiają się temu, co teraz mamy obecne.
A wpisy baranów z wyżej typu "Jedyne co mnie cieszy, że niewiele im już zostało" to objaw właśnie internetowego debilizmu i zaćmienia.Miej k***o szacunek do ludzi, którzy zamiast hejtować filmy na sadisticu robią coś, żeby w Polsce się zmieniło.To oni paręnaście lat temu musieli walczyć z system, to oni żyli w czasach wojen.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE! j***na hipstersko-modernistyczna młodzież zacznijcie myśleć!

bloodwar

2012-12-29, 18:57
@niemalipy881 - jest coś ironicznie prześmiewczego w tym, ze ktoś nawołuje do szacunku dla innych ludzi wyzywając jednocześnie innych ludzi od "kurew" i równie ironicznie prześmiewczego w tym, że irytuje Cię generalizowanie starszy=moher a jednocześnie generalizujesz oceniając całą młodzież jako "j***ną hipstersko-modernistyczną". Ale cóż, chyba jesteś głupia k***ą i j***nym hipstersko-moderniostycznym szczylem i tego nie zrozumiesz...

niemalipy881

2012-12-29, 19:03
bloodwar, stary, to Ty czytaj ze zrozumieniem.Nie napisałem o całej młodzieży, bo sam bym należał do tej grupy, a zwróciłem się właśnie do tych "hipstersko-modernistycznych"
Poza tym jak można mieć do takiej młodzieży szacunek? za co? że żyją?
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Nathaniel_Demerest

2012-12-29, 19:03
bloodwar napisał/a:

Polska nie jest nikomu na świecie potrzebna! Poza panami w koloratkach - bo oni przecież muszą sępić z kogos kasę, a z zachodniego świata coraz trudniej bo coraz mniej ludzi wierzy w bajki o dzieworodnych dzieciach będących jednocześnie swoim własnym ojcem :-)



Nie zapomnij o żydkach, którzy poprzez Światowy Kongres Żydowski, żądają od nas 65 miliardów $. Również, nie zapominaj o Niemcach, którzy chcą podpie**olić nam Śląsk, czy ostatnio o Białorusinach, domagających się -również- autonomii, tyle że województwa Podlaskiego.

Ziemi na Świecie nie przybywa - ba, stwierdzę nawet że ubywa, a nasza ziemia, która leży w środku Europy, no, no nie jeden ma na nią chrapkę.

Więc, może pójdziesz być głupim, gdzie indziej, bo na sadisticu co raz mniej idiotów.

melemele89

2012-12-29, 19:07
Kiedy samobójstwo ??:/

Koniec Świata

2012-12-29, 19:09
Nathaniel, przecież ty jesteś żydowskim agentem na Sadolu.

Ja tam nie mam szacunku do oszołomów, którym wydaje się że walczą o Polskę. Dla mnie to tylko dziady, które szukają poklasku i rzucają swoje brednie na podatny grunt. Mają swoją frustracką publikę i sobie bredzą.

Kuriki

2012-12-29, 19:18
To ja dodam swoje trzy grosze i powtórzę to co zwykle przy rozmowach o losach Polski...
Nie pasi- zostawić ten kraj i wyjechać do USA czy innej Japonii i się nie przejmować.
Ale nie- bo niektórzy patrioci wielcy tego nie zrobią. A czy patrioci wielcy przejęli władzę?
Czy nie mogą zagłosować na inną partię albo jeśli ani jedna nie jest dobra to czy nie mogliby zrobić własnej?
Nie, pewnie, że nie- bo układy, bo plecy bo kurcze ufoludki.
To była notka częściowo do "zdurniałych" patriotów, a teraz część dla wszystkich.

Jest taka partia - KNP jej skrótem. I tam siedzi sobie gość- Korwin Mikke. I ten gość powiedział, że jeśli wystarczającą ilość głosów zbierze -15% chyba, nie jestem pewny ;p - to on wykorzysta wojsko i zaprowadzi własny porządek w tym kraju. Ja na niego polecam głosować bo jeśli on rzeczywiście tak zrobi jak twierdzi to z burdelu Polska się przeistoczy w burdel zajebiście zabawny. A śmiech to zdrowie podobno więc głosujcie na Korwina- dla zabawy ;*** :nietoperz:

JebaćCyganów

2012-12-29, 19:22
@Koniec Świata
Skończ już pie**olić, bo na razie na tle tych "dziadów" jesteś zwykłym zerem.

Koniec Świata

2012-12-29, 19:24
@Kuriki

To ja już zamiast głosować na patryjotuff, czy Korwina to zagłosuję na tego kto kupi za kasę z budżetu wielką bombę atomową i wysadzi Polskę w powietrze. Przynajmniej śmierć będzie szybsza.


@j***ćCyganów

Idź się j***ć z cyganami, bo lubisz to robić.