18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stanisław Michalkiewicz o Polsce

Rottensparrow • 2012-12-29, 17:24
Pan Stanisław Michalkiewicz opowiada o tym co się stanie z Polską jeśli przestanie nas ona obchodzić.


JebaćCyganów

2012-12-29, 19:31
Odpowiedź na poziomie. Standard.
Wysadzić to możesz najwyżej swój dom.

6gexidge

2012-12-29, 19:31
Dla tych wszystkich debili, pie**olących bez sensu, polecam wysłuchać reszty wykładów Pana Michałkiewicza oraz Ziemkiewicza.

Koniec Świata

2012-12-29, 19:36
Mogę prosić o jeszcze trochę ciekawych prawdziwie prawicowych autorytetów, bo Korwin, Cejrowski, Staniszkis, Kaczyński, Michalkiewicz, Ziemkiewicz... to zdecydowanie za mało. Nigdy za dużo "mondrych" rzeczy o Polsce.

:badyl:

xqvz

2012-12-29, 19:40
Wybieracie mniejsze zło głosując na PO, PiS czy Palikota, ale KNP szans dać nie umiecie? Przydałoby się trochę zdrowego, prawicowego myślenia na wzór zachodni w tym postkomunistycznym, biednym kraju. Tak jak powiedział Ziemkiewicz - JKM to człowiek, który czerpie niezwykłą przyjemność z mówienia publicznie czegoś, co sprawia, że wszystkim spadają gacie. Nie nadaje się na żadnego wysokiego przedstawiciela, ale przecież mówił, że kiedy KNP wejdzie to sejmu to on odejdzie :) Poza tym partia to nie jest jednana osoba. Wierzyłem, że ludzi będzie stać na taką dedukcje i te 5 % będzie. Ale nie.. wystarczyło k***a, że jakiś pajac z Biłgoraju obiecał ograniczonym cebulaczkom, że ujebie Kościół Katolicki, a młodszych zdobył legalną trawą. I tak zamiast mieć w parlamencie na prawdę inne spojrzenie, konstruktywną opozycję, to mamy np facetów z obciętymi jajami :) Brawo.

JebaćCyganów

2012-12-29, 19:41
Twoim zdecydowanie musi być postępowy Janusz P.

Koniec Świata

2012-12-29, 19:44
@xqvz

Chciałbym, żeby Korwin dostał się ze swoją partią do sejmu. Byłoby całkiem śmiesznie i to byłby jego koniec, bo on tak naprawdę nie chce się dostać do sejmu. Robi karierę jako objazdowy pajac i gawędziarz.


@j***ćCyganów

Coś w tym jest, że Janusze często mają troszkę nasrane w głowie.

xqvz

2012-12-29, 19:49
Koniec Świata - Powiedz mi... Ciebie stać na jakieś konstruktywne dyskusje o polityce, traktujesz te sprawy poważnie czy może bardziej spełniasz się jako pajac i troll na tym portalu, a wszystko lata Ci koło dupy? Pytam tak szczerze, bo nie wiem czy zostać, czy isć oglądać mecz ;)

Loaloa

2012-12-29, 19:49
Biedny ksiądz, tak dzielnie walczył ze snem. Dobrze, że ktoś otworzył okno, bo atmosfera katolickiej inteligencji z pewnością musi być gęsta.

Koniec Świata

2012-12-29, 19:56
xqvz napisał/a:

Koniec Świata - Powiedz mi... Ciebie stać na jakieś konstruktywne dyskusje o polityce, traktujesz te sprawy poważnie czy może bardziej spełniasz się jako pajac i troll na tym portalu, a wszystko lata Ci koło dupy? Pytam tak szczerze, bo nie wiem czy zostać, czy isć oglądać mecz ;)



Co ja mogę powiedzieć konstruktywnego o prawicowych autorytetach i ich fantazjach? Hm...Równie dobrze można walnąć śmierdzącą :kupa: na stół i dyskutować z nią o sensie życia. Czy mi zależy? Zależy, ale niestety tacy ludzie jakich możemy zobaczyć w filmie, nie dają żadnej nadziei na przyszłość i kojażą mi się raczej z nędzą polskiej polityki i ludzi, których przyszło mi słuchać i na których miałbym głosować.


@Loaloa

KATOLICKA INTELIGENCJA... Nie wiem dlaczego, ale dla mnie to brzmi jak jakiś oksymoron. Taki "ciepły śnieg".

slonzok

2012-12-29, 20:17
Jedno zostalo potwierdzone w historii swiata a szczegolnie Europy. Odciecie panstwa od religi. Na tym zabiegu, cywiliacja europejska zyskala. Dlatego, nie akceptuje ciaglego wpiepszania sie kosciola w sprawy panstwa. Nie obchodzi mie ich straszenie islamem i pedalami. Nie potrzebuje 'madrasci' ksiezy, zeby miec wyrobione swoje zdanie.

Nie moge uwierzyc, ze ludzie, ktorych jeszcze kilka lat temu wyslanoby do wariatkowa teraz zdobywaja coraz wieksze poparcie. Przyklad, Mlodziez Wszechpolska, Zawisza i inni.

noobeksaibotek

2012-12-29, 20:40
Koniec Świata napisał/a:



Co ja mogę powiedzieć konstruktywnego o prawicowych autorytetach i ich fantazjach? Hm...Równie dobrze można walnąć śmierdzącą :kupa: na stół i dyskutować z nią o sensie życia. Czy mi zależy? Zależy, ale niestety tacy ludzie jakich możemy zobaczyć w filmie, nie dają żadnej nadziei na przyszłość i kojażą mi się raczej z nędzą polskiej polityki i ludzi, których przyszło mi słuchać i na których miałbym głosować.


@Loaloa

KATOLICKA INTELIGENCJA... Nie wiem dlaczego, ale dla mnie to brzmi jak jakiś oksymoron. Taki "ciepły śnieg".



Bardzo "mondry" jestes, pewnie zarażasz swoją elokwencją i błyskiem w oku wszystkie kobiety na ulicy, a z tą kupa to robisz sensacje jak palikot z wibratorem sam pewnie nie rozumiesz co napisales ale chociaz odbiegasz od norm dlatego kazdy potraktuje ciebie powaznie. A teraz pytanie osobiste, widze ze jestes lewack/socjalista, chcesz zeby twoja pensje panstwo zabierało w 90% poniewaz cygany czy inne brązowe cos niechce isc do pracy lub nie ma kwalifikacji wiec trzeba go utrzymac? chcesz zeby twoja corke zgwałciło stado islamistow dlatego ze ma odkryte kolana? CHCESZ zeby cyganie wpadli ci na posesje zaj***li zone,corke,psa,babcie,dziadka,ciotke i co tam jeszcze trzymasz tylko dlatego ze czuja sie pokrzywdzeni tym ze masz k***a wiecej pieniedzy ?powiedz mi jak mozesz byc takim debilem. I otoz powiadam wam walczcie młodzi z kosciołem i czekajcie az na głowe wam sie sp***oli islam, bo narazie tych ciapatyych trzyma to ze jestesmy rasistami i katolikami, nikt wam nie kazde do kosciola chodzic i na tace dawac, ale k***a nie atakujcie ludzi ktorzy chodza bo oni nie daja wasze pieniadze tylko swoje i dziekujcie Bogu czy do kogo sie tam modlicie ze polska jest krajem katolickim bo dzieki temu mozesz smieciu chodzic po dworze po 20 ze swoja rodzina i ciebie zaden ciapaty smiec nie zaatakuje, a i pamietaj ze jezeli czlowiek ma problem to idzie do Boga albo do wodki.

Koniec Świata

2012-12-29, 20:54
@up

Wyciągasz kompletnie absurdalne wnioski i popadasz w przesadyzm. Nie pie**ol mi głupot, że dzięki kościołowi to mogę to czy tamto, bo nic mu nie zawdzięczam (nie licząc kilku dodatkowych dni wolnych i świąt, które akurat lubię). Nie trzeba być katolikiem, żeby pogonić islamistów. To samo z cyganami i innymi domniemanymi zagrożeniami. Myślisz, że takim gównianym populizmem coś zdziałasz? Jak nie masz nic na obronę debilnych poglądów to próbujesz wmawiać komuś lewactwo i straszysz cyganami i arabami, którzy mają zalać cały świat? Z takim tanim pie**oleniem to możesz sobie wyjść to niedouczonego, zburaczonego i umazanego krowim gównem motłochu. :roll:

xqvz

2012-12-29, 20:56
Tak. Ludzi o poglądach lewicowych zazwyczaj cech*je to, że nie potrafią się pogodzić z tym, że inni zarobione przez siebie pieniądze wydają na to co chcą, choćby było to głupie, ale sprawia im to szczęście. Czy to milionerzy kupujący sobie kolejną willę, czy to babcie dające po stówie na tace. Poza tym polskim debilom prawica dziwnie kojarzy się tylko z coniedzielnym chodzeniem do kościoła, fanatyzmem religijnym i Rydzykiem. Nie wiem kto ich tak nastraszył ale to jest przykre. Tym czasem KNP czy ostatnio umacniający się Ruch Narodowy z Kościołem Katolickim łączy tylko wyznawanie wartości chrześcijańskich (nie mylić z katechizmem KK). Ponadto te ugrupowania są jedynymi, które nie winą za obecną sytuacje pojedynczych ludzi, a chory system, w którym żyjemy. Ale co z Wami gadać, jak Wy i tak swoje już wiecie.

noobeksaibotek

2012-12-29, 21:05
Koniec Świata napisał/a:

@up

Wyciągasz kompletnie absurdalne wnioski i popadasz w przesadyzm. Nie pie**ol mi głupot, że dzięki kościołowi to mogę to czy tamto, bo nic mu nie zawdzięczam (nie licząc kilku dodatkowych dni wolnych i świąt, które akurat lubię). Nie trzeba być katolikiem, żeby pogonić islamistów. To samo z cyganami i innymi domniemanymi zagrożeniami. Myślisz, że takim gównianym populizmem coś zdziałasz? Jak nie masz nic na obronę debilnych poglądów to próbujesz wmawiać komuś lewactwo i straszysz cyganami i arabami, którzy mają zalać cały świat? Z takim tanim pie**oleniem to możesz sobie wyjść to niedouczonego, zburaczonego i umazanego krowim gównem motłochu. :roll:


Masz jakies problemy z gownem ? W kazdym poscie dodajesz "gowno" nie mozesz sie wyprozniac ? sni ci sie gowno po nocach?
Wiec jezeli nic nie zrobiles dla koscioła i kosciół nic nie zrobił dla ciebie to dlaczego pawianie atakujesz bez żadnych argumentów, ale sadząc po twoim poscie to młody szczyl jestes i idziesz za moda a pytajac dlaczego odpowiadasz "bo to modne" akurat "trendy" jest atakowanie kosciola i Ateizm to wiec ty tez jestes ateista i atakujesz koscioł i jeszcze robisz to jak tchórz masz problem z kosciołem to idz do parti palikota i sciagaj krzyze, pamietaj ludzie zawsze musza w cos wierzyc przestaniemy byc katolikami to zaczniemy islamistami tylko ze to juz nie bedzie wiara bo chcemy tylko bo musimy, patrz pajacu na niemcow dzieki takim ludziom jak ty niedlugo ta flage zmieni sie na półksiezyc, w norwegi i belgi juz pala koscioły i buduja meczety, w szwajcari islamisci domagaja sie zmiany flagi a ty k***a masz czelnosc jeszcze atakowac kosciol ktory jako tako trzyma nas w jednej kupie i nie robili sie "europejscy" w złym znaczeniu tego słowa, to dzieki koscioloowi nie zatracilismy jeszcze resztki tradycji, ale takie promowanie lepiej byc nijakim niz kims.

Koniec Świata

2012-12-29, 21:06
@xqvz

Akurat mi wystarczy to co wygadują te prawicowe mądrale i już wiem kto mi się nie podoba. Ten cały Ruch Narodowy to margines, który może jakimś cudem wejdzie do sejmu i będzie pierdział w 2-3 stołki. Tyle na temat nacjonalistycznych planktonów i ich wielkiej sily. :roll:



@noobeksaibotek

Widzę, że żyjesz w innej Europie niż ja, bo u ciebie to już dzieje się jakaś katastrofa. Pewnie manifest Breivika zrył ci głowę. Straszysz i straszysz. Bardzo się boję, naprawde.

:idzwch*j: