18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczeństwo zaczyna się budzić

wertuqq • 2020-08-02, 00:40
płoń szmato płoń!!!


wusi77

2020-08-02, 20:59
Japa zboczeńcu!
EvilDog napisał/a:

TvpPiS pranie mózgu zrobiło na potęgę. Ta , tęczowa flaga zagraża Polsce , "prawdziwym Polakom" !
Jezu jak mnie to wqrwia , jeśli pedały chcą wychodzić na ulicę na paradę , a ty na siłę się tam pchasz żeby krzyczeć że cię to obraża , to musisz mieć nasrane wełnlbie więcej niż oni.
"Społeczeństwo się budzi" , qrwa serio ?
Największym dla was zagrożeniem są zniewieściałe chłopaczki (oprócz lesbijek , bo walić konia pod nie to już można) , to już się poje myśleć co będzie jak ruski z kałahem wyskoczy.




Janekpl92

2020-08-02, 21:04
Nie uwazam ze homoseksualizm czy cale to LGBT to cos z czym należy az tak walczyc. Wkurza mnie tez to ze Ci pseudopatrioci zagrabili sobie symbole bohaterów, symbole narodowe. Moze zapytajcie powstańców czy przeszkadzało by im w 44 isc walczyc z hitlerowcami obok homoseksualisty czy czarnego (byl nawet czarny powstaniec) czy k***a fioletowego ludzika. Bo raczej watpie by im to wadzilo. Czego wy uczycie wasze dzieci? Nienawiści. Nietoleranci. Ostatnim razem w 39 wiemy jak to sie skończyło... Z drugiej strony homoseksualisci tez powinni uszanowac pewne sprawy np łączenie symboli LGBT z symbolami narodowymi to wykroczenie/przestepstwo. Nie powinni sie az tak afiszowac ze swoja odmiennoscia tolerujac to ze komus moze to przeszkadzac. Z obu stron powinno wyjsc jakies zrozumienie. A nie nienawisc a potem krzycza "Macie nas szanowac bo lubię w dupe" albo "Bog mi każe was nienawidzić".... Nie popieram ani jednych ani drugich w tym sporze.... Dziekuje za uwage. Czekam na fale hejtu. :-)

m7eznb

2020-08-02, 21:53
solltys napisał/a:

Jestem ciekaw czy osoby które popierają na sadolu wszelkie ruchy LGBT to nie te same osoby które lajkują baby z ku*asami czy inne pedalstwo na hardzie.



50% a drugie 50 ci z onr

Aroniero

2020-08-02, 22:03
0:40 "j***ć pedalstwo" heh


Justynka99

2020-08-02, 22:14
janlew napisał/a:

To staraj się uświadamiać innych "normalnych" z którymi jesteś na oddziale. Tu każdy wie że na 1000 skazanych z pedofilie najmniej jest:
- lekarzy i księży - sztuk 1
najwięcej:
- murarzy - sztuk 70
A jeśli uznać bycie pedziem za zawód (powoli się nim robi). To tych co zgwałcili chłopca jest:
- 400 na 1000 !!! ....przy 1% reprezentacji w społeczeństwie, 40% to sodomiczne gwałty na chłopcach
Już sobie uświadomiłeś kim są pedofile, to wy, lewactwo i inne. Tyle że kryją was wasze lewackie i żydowskie media, by walczyć z patriotami i ich wiarą. Każdy przypadek księdza wygrzebany, każdy inny ukrywany. Efekt, ukrywacie 99% przypadków pedofilów, bo to wasza robota. Pies was j***ł



Już Ci z pół roku temu tłumaczyłam, że to bujda, bo po prostu dla pedofila klinicznego płeć nie ma znaczenia. To też fakt naukowy. Normalni ludzie się uczą, rozwijają, a janlew powtarza od lat te same pierdoły :D

hercuxx

2020-08-02, 22:35
Niestety wiekszosc z was ( intencjonalnie z małej litery ;) ) dalej ma mniejsze iq niz zdechła sowa. Zacofani w rozwoju, bez elementarnej wiedzy o czymkolwiek wylewacie tutaj swoje życiowe sentencje pozbawione sensu, a w zyciu jestescie najczesciej o ile nie tylko zwykłymi fizolami czy typowymi 500plusami. Chociaz pewnie na bosaka było glosowane bo hurr durr plan gospodarczy taki dobry XDDD wyjasniony został na profilu Galimatias polityczny na fb ale nie wiem czy jest sens zebycie czytali- jesteście zbyt tępi zeby to pojąć. Jestescie zwykłym proletariatem które w społeczeństwie nie znaczy N I C, ale ktoś musi :) Dyskusja z wami jest tak sensowna jak dyskusja z żółwiem- nic mądrego nie usłyszysz. Podsumowując kochane prawaczki, predzej czy pozniej zostaniecie wchłonięci, a wasz "głos" z każdym dniem będzie zanikał- podobnie jak wasze szare komórki.

Sadisticzny

2020-08-02, 23:34
Seavitia napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony, skoro twierdzisz, że połowa narodu życzy osobom o innej orientacji śmierci. prawda jest taka, że nawet nie polowy, a znaczenj wiekszosci - gówno obchodzi z kim się r*chasz. Jeśli jednak zaczniesz robić to publicznie, domagać sie, żeby ci w tym przyklaskiwali i do tegoo chcesz wpie**alac sie w wychowanie zdzieci robiac im pranie mozgu - to fakt, wtedy cie znienawidzą.
Jeśli jednak według ciebie publiczne walenie konia jest ok, bo jest ppod haslem "walki z (nieistniejacym tak naprawde - bo w pysk dostac moze kazdy i w 99% skonczy sie to brakiem reakcji) bezprawiem - to mózg ci już wyprali i faktycznie zasługujesz na to by oberwać.
Do tych co pie**ola, że pis chroni pedofili jako "argument" do ochrony lgbt - jesteście idiotami, macie wyprane mózgi, czy po prostu ślepi?
ochy, achy bo pies to, pis tamto - pedifilia - rowniez ta w kosciolach, to nie jest kwestia, która zaczeła się nagle - ona była i jest - teraz zaczynają się afery - zaczynaja się jednak nie dlatego, że "nagle coś się odkryło", tylko dlatego, że poprzednia władza do tej pory nie może ścierpieć odsunięcia od koryta i jedyny jej program to antypis. Trzeba być naprawde naiwnym by sądzić, ze poprzedni rzad nic na temat ppedofilow w kosciolach nie wiedział i że dowiedzial sie dopiero teraz. Oni po prostu byli lepsi w tuszowaniu - skoro przez cale lata ukrywali akcje z cłami, amber gold itp. itd. to jakby na to nie patrzec - wprawa jest. Koscioł jest bogatą i poteżną instytucją, której nawet komuna nie ruszyła - bo zwalczali tyko tych, którzy jawnie sie sprzeciwiali, a reszte mieli w kieszeni - w tym pedofilow
Istotna sprawa - czym jest inna orientacja? Normą jest czucie pociągu do osobnikaprzeciwnej płci, tego samego gatunnku dojrzałego fizycznie. WSZYSTKIE odchyły od tej normy to parafilie - inne orientacje też do tego należą. i nie ma znaczenia jak bardzo będzie ktoś temu zaprzeczał - tego faktu nie zmieni - tak sam jak faktu, że płcie są dwie, Innyą parafilią jest własnie pedofilia, czy zoofilia - różnica polega tu na tym, że osobnicy homo nikogo nie krzywdzą - i sopoki druga strona sie na to zgadza i jest tej zgody swiadoma - ch*j z tym kogo r*cha.
Lgbt chce wprowadzic indoktrynacje małych dzieci pt. że seks jest cacy, mając głęboko w dupie mentalność dzieci. A mentaność jest taka, że jak wbije sie dziecku do głowy, że seks jest dobry, to bedzie zdania, że seks z doroslym jest jeszcze lepszy - no bo skoro dorosly chce, to "jestem juz taki duzy!" , a że będzie to osobnik tej samej płci? to przeciez tez jest cacy! Fakt, że tu "skrzywdzonych" będzie mniej - jednak pedofilia bedzie kwitła, a w koncu i do tego momentu dojdzie, gdy pedofile beda drzec mordy, ze sa dyskryminowani. Kolejne co chce lewactwo - a co właśnie dzieki pisowi nie przypadlo nam w udziale - jest sprowadzanie ciapatych u ktorych pedofilia to norma. W gb juz bywaly postulaty by nie rodzielac "malzenstw", gdzie "żona" była mała dzieczynka.
Kolejne - zmiany płci - w ameryce juz bywaja sytuacje, ze wspaniali rodzice niszcza dziecom zycie, bo chcieli miec coreczke, a nie synka (czy na odwrot), albo bo 3 letnie dziecko palnie, że chcialoby być przzeciwnej płci. k***a, moja siostrenica też palnela niedawno, że chcilaby byc chłopcem, bo costam - tyle, że ona k***a ma 4 lata . Zdarzyło jej się też palnac, ze chcialaby być kurą, czy psem. To po prostu pppie**olenie małego dziecka - i NIC wiecej. Swoją drogą - twierdzenie, że jest wiele płci i że są rózne rodzaje - bzdura i głupota - płcie są dwie - i to czym się jest jest uwarunkowane genami. Fakt, że bywają mutacje genetyczne pod postacia dodatkowego genu Y, czy X - jednak to są wady genetyczne - a nie k***a "nowe płcie" . Osoby, ktre mają "super moce" np, brak odczuwania bolu, czy pamiec absolutną - też posiadaja wady genetyczne - ch*j z tym, że może to byc przydatne - nie zmienia to faktu, ze jest to choroba. Z kolei osobnicy bez pomyłek genetycznych, którzy twierdza, ze sa przeciwnej płci - choroby sychiczne tez istnieja. Jak ktoś twierdzi, że jest koniem, czy napoleonem to magicznie sie nim nie staje - jest pie**olniety i tyle. Tak samo dorobienie, czy uciecie sobie ku*asa nie sprawi, ze osoba stanie sie plcia przeciwna - udawac sobie moze, tego kim jest nie zmieni. I niech nie oczekuje, ze gdy potencjalny partner sie dowie to stwierdzi, ze nic nie szkodzi i zwiazek bedzie trwal dalej - predzej w morde dostanie - i ch*j z tym co lgbt bedzie ppostulowac - taka osoba jest i bedzie oszustem. U nas dostanie w ppysk i ewentualnie wyleci z domu, w kraju typu brazylia skonczy jako material dowodowy



Słownictwo jak z najgorszej meliny...

Seavitia

2020-08-03, 00:13
Trudny0707 napisał/a:

Słownictwo jak z najgorszej meliny...



Słownictwo adekwatne do poziomu osobników, kórzy popierają rzeczoną ideologią.

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-03, 01:34
hercuxx napisał/a:

Niestety wiekszosc z was ( intencjonalnie z małej litery ) dalej ma mniejsze iq niz zdechła sowa. Zacofani w rozwoju, bez elementarnej wiedzy o czymkolwiek wylewacie tutaj swoje życiowe sentencje pozbawione sensu, a w zyciu jestescie najczesciej o ile nie tylko zwykłymi fizolami czy typowymi 500plusami. Chociaz pewnie na bosaka było glosowane bo hurr durr plan gospodarczy taki dobry XDDD wyjasniony został na profilu Galimatias polityczny na fb ale nie wiem czy jest sens zebycie czytali- jesteście zbyt tępi zeby to pojąć. Jestescie zwykłym proletariatem które w społeczeństwie nie znaczy N I C, ale ktoś musi Dyskusja z wami jest tak sensowna jak dyskusja z żółwiem- nic mądrego nie usłyszysz. Podsumowując kochane prawaczki, predzej czy pozniej zostaniecie wchłonięci, a wasz "głos" z każdym dniem będzie zanikał- podobnie jak wasze szare komórki.



Biedo intelektualna... smaruj dupę częściej maściami :D :D :D

Seavitia

2020-08-03, 02:21
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Biedo intelektualna... smaruj dupę częściej maściami



"Bieda intelektualna" to w tym przypadku idealne podsumowanie tej wypowiedzi.

Bezpsrednie obraźanie i atakowanie innych, bez podawania żadnych logicznych argumentów (no bo jak, skoro nie istnieją takie, których by się nie obaliło) ieprzenie na temat "braku elementarnej wiedzy" - bez podawania jaka rzekomo ta "wiedza" miałaby być, świadczy właśnie o tym, że taka osoba opisuje tak naprawdę swoją własną inteligencję (a raczej jej brak)

Standardowy atak "ad personam"


Swoją drogą - w sumie można palantom popierajacych lgbt i wszedzie widzących homofobó (a szczególnie w ludziach, którzy są najzwyczajniej neytralni, tyle, że nie tolerują oublicznego machania ku*asem, czy czymkolwiek) współczuć. Chociażby dlatego, ze przy ich podejsciu, nie będą mieli okazji pooglądać nawet dobrych komedii z czasów, gdzie w filmy poprawności politycznej nie wpieprzano i jeszcze można było się z różnych kwestii śmiać - chociażby "akademia policyjna" i ace ventura.....


Justynka99 napisał/a:

Najwięcej o możliwościach intelektualnych komentujących mówi to, że obejrzeli właśnie dziesiątki, lub nawet setki bandytów i złodziei, którzy atakują i okradają ludzi. Ale tego nikt nie widzi, bo jest jeden kretyn po drugiej stronie.
Gówno prawda. Edukacja seksualna we wczesnym wieku ma na celu głównie naukę o własnym ciele, oraz w dużej części o tym, co robić, jak ktoś narusza ich sferę seksualną. I to dlatego księża tak płaczą nad tą edukacją seksualną. Otóż dziecku świadomemu, jak dorosły je może dotknąć, a jak nie i gdzie zgłaszać i z kim rozmawiać na ten temat, jeżeli do takiej sytuacji dojdzie dużo łatwiej wmówić, że gwałcenie przez księdza jest jego winą. W dodatku dotyczy to w dużej części dzieci prawicowych rodziców, bo to w ich domach seks jest znacznie częściej tematem tabu, a w dodatku mają częstsze i bliższe kontakty z księżmi, niż dzieci normalnych rodziców.



Probując indoktrynację polegająca na seksualizacji dzieci nazywać nauką o własnym ciele, tylko pokazujesz, że nawet nie chciało ci się spojrzeć na to jak wyglądał program "nauczania" - grupa wiekowa 0 - 4 - "zalecana jest także rozmowa z dzieckiem na temat radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa, rozmowa na temat zagadnień płodności i prokreacji".

To nie jest nauka o własnym ciele - to pranie mózgu dzieci, które ledwie co do żłobka, czy przedszkola poszły. Dzieiom na tyle małym, że poza ich zdolnośc rozumowania wykracza np. kwestia dlaczego jedno zwierzatko je mięso, a inne trawę, a wszelkie tłumaczenie i tak spali na panewce - bo najwyzej beda w stanie przyswoić podstawową informację, że pies jest miesożerny, a królik roślinożerny - pod warunkiem braku bardziej skomplikowanych wyrażeń.

korkyspolsky

2020-08-03, 07:58
Najwyższa inflacja w UE,rosnące bezrobocie,gówniane wynagrodzenia,a co jest najważniejszym tematem w PL ? Tęczowa flaga i kilku spedalonych chłopców. Ten kraj zawsze będzie śmietnikiem

Noside

2020-08-03, 08:24
Seavitia napisał/a:

cośtam


Jak Ty mnie człowieku zaimponowałeś


Janekpl92 napisał/a:

Czekam na fale hejtu.


Doczekasz się, bo zgrywasz neutrala, a obszczekałeś tylko jedną stronę, a właściwie jakieś dziwne stereotypy zbudowane wyłącznie na uprzedzeniach, które wyłoniły się od takich, jak ten z balkonu.


SirMajkel napisał/a:

nie zapominaj o "braterskiej miłości" wsród narodowców. Oni twierdzą, że to coś innego, ale jak dla mnie proceder ten sam.


Szkoda, że nacjonałów ograniczasz tylko do narodowców. Tam mają przynajmniej trzy zespoły, a knury spod zielonej chorągwi nawet śmieszne ubranka mają. Mam nadzieję, że nie mieszasz ich dodatkowo z patriotami.


emperorzbigniew napisał/a:

Ten kutafon na balkonie, jak można wyszperać w sieci ->
to prawdopodobnie prowokacja. Nawet nie miał flagi LGBT a jakąś szmatę w innych kolorach.
Nie żebym popierał takie akcje, ale serio radzę zawsze poszukać i wyrobić sobie samodzielnie opinię. Jesteśmy manipulowani i generalnie nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie. Dodatkowo rządzący wraz z k***izją stosują metodę robienia wspólnego wroga i w imię walki z nim robienia różnych rzeczy, które by normalnie nie przeszły.
...
W bonusie mam absolutny mindfuck dla katoli. Co teraz?


Upsi dupsi. Kolejne pranie mózgu i prowokacyjka nie wyszły?
Otóż to co zostało wywieszone to jest "fłaga" lgbtprerqwrtrqwtw ino z jednym kolorem podwiniętym o podłogę balkonu.
Krzyż, nad którym tak bardzo się pieniłeś z ekscytacji, że katolom doj***łeś, to symbol misji w Ameryce Południowej. Gdybyś nie był kompletną indoktrynacyjną k***ą, to byś umieścił opis spod zdjęcia, który znajduje się na każdej stronie, gdzie zostało umieszczone.

janlew

2020-08-03, 09:17
Justynka99 napisał/a:

Już Ci z pół roku temu tłumaczyłam, że to bujda, bo po prostu dla pedofila klinicznego płeć nie ma znaczenia. To też fakt naukowy. Normalni ludzie się uczą, rozwijają, a janlew powtarza od lat te same pierdoły


A ja ci odpowiedziałem, że lewackie pie**olenie, i tak nie zmieni faktów i danych statystycznych. Lewactwo to największe zwyrodnialce i tyle. To zresztą widać gołym okiem.

Justynka99

2020-08-03, 10:44
janlew napisał/a:

A ja ci odpowiedziałem, że lewackie pie**olenie, i tak nie zmieni faktów i danych statystycznych. Lewactwo to największe zwyrodnialce i tyle. To zresztą widać gołym okiem.



Zdaj maturę, idź na studia, dokształć się, zdobądź jakiś tytuł naukowy i wtedy podważaj odkrycia naukowe. Dziwnym zbiegiem okoliczności ludzie, którzy to zrobili i jakąś wiedzę na ten temat nabyli mają już zupełnie inne zdanie.

Seavitia napisał/a:


Probując indoktrynację polegająca na seksualizacji dzieci nazywać nauką o własnym ciele, tylko pokazujesz, że nawet nie chciało ci się spojrzeć na to jak wyglądał program "nauczania" - grupa wiekowa 0 - 4 - "zalecana jest także rozmowa z dzieckiem na temat radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa, rozmowa na temat zagadnień płodności i prokreacji".

To nie jest nauka o własnym ciele - to pranie mózgu dzieci, które ledwie co do żłobka, czy przedszkola poszły. Dzieiom na tyle małym, że poza ich zdolnośc rozumowania wykracza np. kwestia dlaczego jedno zwierzatko je mięso, a inne trawę, a wszelkie tłumaczenie i tak spali na panewce - bo najwyzej beda w stanie przyswoić podstawową informację, że pies jest miesożerny, a królik roślinożerny - pod warunkiem braku bardziej skomplikowanych wyrażeń.



Następne "nic nie umiem, ale wiem lepiej". Ruchy masturbacyjne w okresie dziecięcym są zupełnie normalne i powszechne. Nie jest to natomiast czynność seksualna, ale właśnie poznawanie własnego ciała. A to właśnie ta wiedza daje dziecku to, że odróżnia miejsca, które ktoś inny może dotknąć, a tych, których się nie powinno. Zresztą jeżeli faktycznie czytałaś dokument, a nie tylko urywki, które jakiś czas temu obiegły prawicowe media, to czytałaś też uzasadnienia. W dodatku różnica polega na tym, że te matryce zostały przygotowane przez psychologów dziecięcych i seksuologów, którzy się znają na sprawie. Przeciwnicy to praktycznie wyłącznie politycy, księża i matolstwo ich słuchające, którzy nie mają na ten temat żadnej wiedzy.

Seksiaczek

2020-08-03, 12:00
ManiacGregor napisał/a:

Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.
O czym ty w ogóle piszesz? Lata 70te były kurde 50lat temu. W ciągu 50lat ludzie zmądrzeli i w tym momencie lewacy nie są za takimi przestępstwami. Byli? Ok byli. Lepszego argumentu nie masz. Opluwasz nas bez jakiegokolwiek powodu, bo ci w Polsce Jarek powiedział, że Geje to pedofile i ty już przyklaskujesz. Wierny pies Jarka. Parasol mi się w dupie otwiera jak ktoś nazywa mnie pedofilem i mnie podobnych. Ilu księży zgwałciło Dziewczynki, ilu ojców zrobiło to samo, ilu mężczyzn gwałci codziennie kobiety i dzieci? Więcej jest przestępstw na żeńskich dzieciach, czy ogólnie na kobietach. Reasumując, to nie homoseksualizm jest problemem a heteroseksualizm. To hetero zboczency napaleni na młode dziewczyny robią im krzywdę, nie Geje. To pedofile robią krzywdę dzieciom, nie Geje. Wasze puste łby naprawdę tego pojąć nie potrafią? Czepiliście się gejów jak rzep psiego ogona, a tak naprawdę NIC wam nie zrobiliśmy. Rząd atakuje homoseksualistów żeby przykryć afery związane z Kościołem i pisowskimi ścierwami. Smutne, że jesteście tak zaślepieni nienawiścią do kogoś, kto was w życiu nie obraził, nie obrzucał kamieniem. Smutniejsze jest to, że rząd wami manipuluje jak ludzie psami.



Były 50 lat temu,ale warto pamiętać co chcieliście kiedyś przepchnąć ;)
Brzydzę się pisem,nie zarzucaj mi sympatyzowania z tą obrzydliwą postsanacją.ch*ja o mnie wiesz.W Polsce,jak pokazują statystyki,gwałty praktycznie się nie zdarzają.Branie kobiet siłą to domena postępowego zachodu,głównie za sprawą książąt pustyni,których tak masowo przyjęli.Wśród gejów częściej zdarzają się ciągoty pedofilskie.
Całą tą aferę napędzają zewnętrzne ośrodki,by spolaryzować naród,a wy dajecie się podpuszczać jak dzieci.Robicie marsze,dopuszczacie do siebie prowokatorów,zamiast ich zwalczać,a potem dziwicie się,że ludzie was nie lubią.Dajecie się manipulować i zle się to dla was w przyszłości skończy.

Justynka99 napisał/a:

W szeroko pojętym prawicowym środowisku mieści się też PiS. A PiS a) ułaskawia pedofili rękami Dudy b) udaje, że tworzy komisję do przeciwdziałania pedofilii, po czym przez rok nie wybiera żadnego członka, żeby przypadkiem czegoś nie wykryli c) udostępnia akta spraw o pedofilie oskarżonym księżom, żeby ułatwić przygotowywanie linii obrony. To Partia Przyjaciół Pedofili. Rozumiem, że ktoś może nie mieć dostępu do mediów innych, niż TVP, ale jeżeli ktoś świadomie, wiedząc o ułaskawieniu pedofila zagłosował na Dudę, to ręki bym takiemu "człowiekowi" nie podała.



PIS to nie prawica,ale już mniejsza o to.
a)Duda nie ułaskawił żadnego pedofila.Gość odbył swoją karę,a Duda NA WNIOSEK POKRZYWDZONEJ zniósł mu zakaz zbliżania się.Nie siej manipulacji.
b)Cóż,nasz aparat państwowy to burdel,raczej nie ogarnięcie na czas komisji nie jest celowym działaniem.
c)Zrodła poproszę
Jeszcze raz.Duda nie ułaskawił pedofila.Zniósł mu zakaz zbliżania się na wniosek ofiary i po rekomendacji pierdyliarda ekspertów.Rozumiem,że ktoś może nie mieć dostępu do innych mediów,niż wyborcza,ale spróbuj przynajmniej od czasu do czasu pomyśleć samodzielnie i zajrzeć do zródeł.