18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczeństwo zaczyna się budzić

wertuqq • 2020-08-02, 00:40
płoń szmato płoń!!!


Eknen

2020-08-02, 10:16
Aby rządzić państwem rządzący muszą zjednoczyć suwerena. Najskuteczniej suwerena mobilizuje się znajdując mu wroga . Wroga , który jest odpowiedzialny za wszelkie nieszczęścia i osobiste niepowodzenia pokrzywdzonego suwerena. Więc mamy Żydów, Rusków, Niemców, kastę sędziów, elity, wykształciuchów,
rowerzystów, wegetarian, feministki , gejów, ekologów. U mnie stare baby już pie**olą , że susze i powodzie to kara za pedalstwo... Nie ma jak odwrócić oczy suwerena od spraw istotnych np . budżet państwa na 2021 . Ale ch*j, kogo interesuje mikro i makro ekonomia?

boo

2020-08-02, 10:27
wertuqq napisał/a:

Rozumiem, ty debilu, że popierasz takie zachowania podczas dzisiejszego marszu?


Przeciez to phrontch.

killua

2020-08-02, 10:31
Konstrukt_społeczny napisał/a:

PiS prawicowy.... Co za bełkot. Chętnie napisałbym kilka zdań o zbyt długim łańcuchu i kuchni, ale nie ma co się pastwić i lepiej merytorycznie tą fantasmagorie ogarnąć. Droga 'koleżanko' xD PiS w istocie to chadecy pod sanacyjnym płaszczykiem. Faktycznie kreują się na prawicę w swoim PR, ale ich działania to czysty neosocjalizm.



Po uj stosujesz jakieś nowe słowa. od lat 30 jest na to wspaniałe słowo Narodowy socjalizm ( w skrócie nazizm) i to właśnie słowo idealnie pasuje do tej partii. bez sciemy, bez oceniania czy to dobre czy złe, pasuje idealnie.

TheAndyboy888

2020-08-02, 10:45
Chory kraj w pigułce.
1) Jedni latają i świętują jedną z największych porażek w historii Polski, gdzie zginęła masa cywilów (w tym dzieci i kobiet) w imię niczego.
2) Na drogę wychodzi ONR-owskie i inne faszystowskie/nazistowskie gówno, które bez żadnych konsekwencji skanduje hasła (nawoływanie do mordowania innych).
3) Na drogę wychodzą ludzie innych patologicznych ugrupowań takich jak np. LGBT i też robią syf.
4) Ci prawdziwi patrioci siedzą sobie w domach, bo nie chcą dostać rykoszetem po ryju od wszelakiej patologii na ulicy.

j***ć faszystów, nazistów, LGBT, ONR-y i innepatologiczne ugrupowania, który sprowadzają anarchię do tego kraju i propagują skrajne syfy.
Żaden normalny patriota nie będzie popierał radykalnych narodowców, tak jak żaden normalny gej lub lesbijka nie będzie popierać ruchu LGBT. Sytuacja adekwatna jak w przypadku BLM. Chodzi całkowicie o coś innego.

Hektor

2020-08-02, 11:00
pazuzu napisał/a:

Nie, po prostu staram się uświadomić idiotów gdzie jest prawdziwe zagrożenie i na pewno nie jest nim tęczowa flaga. Ale rozumiem że Tobie nie przeszkadza co robią księża. Byłeś może ministrantem i Ci się podobało?



to najpierw siebie uswiadom pajacu i sprawdz statystyki. wsrod ksiezy odsetek pedofili jest taki sam jak sredni w calym spoleczenstwie, natomiast wsrod lgbt jest on duzo wiekszy niz przecietnie i to ta grupa prowadzi w rankingu.

debil.

Zgniatacz23

2020-08-02, 11:00
U wielbiam takie akcje wielki browar , po kiego oni podczas takiego marszu tę szmatę tęczę wystawiają? Chyba że aż sami się proszą o lanie żeby potem pokazać jaka Polska BEEEE

Reisedreth

2020-08-02, 11:20
Ja mam tylko nadzieję, że wszyscy synowie i córki osób które tak nienawidzą tego środowiska okażą się homoseksualistami.
Pięknie będzie patrzeć jak boli ich dupa - I to bez pedalskiego stosunku :mrgreen:

wertuqq

2020-08-02, 11:24
Reisedreth napisał/a:

Ja mam tylko nadzieję, że wszyscy synowie i córki osób które tak nienawidzą tego środowiska okażą się homoseksualistami.
Pięknie będzie patrzeć jak boli ich dupa - I to bez pedalskiego stosunku



Po co czekać? Zamieść opinie swoich starych.

Konstrukt_społeczny

2020-08-02, 11:32
killua napisał/a:

Po uj stosujesz jakieś nowe słowa. od lat 30 jest na to wspaniałe słowo Narodowy socjalizm ( w skrócie nazizm) i to właśnie słowo idealnie pasuje do tej partii. bez sciemy, bez oceniania czy to dobre czy złe, pasuje idealnie.



To, że je słyszysz po raz pierwszy, nie oznacza, że są nowe... Te pojęcia są starsze niż PRL i obecny 'PRL Bis' więc nie ma tu anachronizmu ; p Nie jest to narodowy socjalizm (jeszcze) choć są faktycznie mocne korelacje. Jednak mocno generalizując i patrząc z mocno przymrużonymi oczami faktycznie można tak to ująć.

Seavitia

2020-08-02, 11:47
Hektor napisał/a:

to najpierw siebie uswiadom pajacu i sprawdz statystyki. wsrod ksiezy odsetek pedofili jest taki sam jak sredni w calym spoleczenstwie, natomiast wsrod lgbt jest on duzo wiekszy niz przecietnie i to ta grupa prowadzi w rankingu.
debil.



Tu jeszcze dodam - księża są zwykłymi ludźmi, którzy są jednak traktowani przez "wiernych" jako 'ktoś więcej" - i dzieci są własnie hodowane w takim przekonaniu, ze ksiadz to ktoś więcej, co znacznie ulatwia ksieżom wykorzystanie dziecka. Tymczasem lgbt chce sprawić, by dzieciom wbic do głów ze seks jest dobry i dla wszystkich niezależnie od wieku - to dopiero bylaby gratka dla pedofilów.....

Zgniatacz23 napisał/a:

U wielbiam takie akcje wielki browar , po kiego oni podczas takiego marszu tę szmatę tęczę wystawiają? Chyba że aż sami się proszą o lanie żeby potem pokazać jaka Polska BEEEE



No ba - lgbt to ideoogia zrzeszakjąca w sumie dwa gatunki ludzi - z jednej strony sa ci co wiedzą o co chodzi, z drugiej - debile, którzy wierzą w dobre intencje. W sumie tak naprawde bardzo niewiele różni sie to od blm - chcą by 'ci których wspieraja" byli równiejsi, jednocześnie robiac wszystko by zostali jak najbardziej znienawidzeni i pokazując jak głęboko w dupie mają wartości i szacunek do innych.

Reisedreth napisał/a:

Ja mam tylko nadzieję, że wszyscy synowie i córki osób które tak nienawidzą tego środowiska okażą się homoseksualistami.
Pięknie będzie patrzeć jak boli ich dupa - I to bez pedalskiego stosunku



a ja mam nadzieje, że lgbt wpadnie na pomysł, by zrobic parade w kraju islamskim i potraktuje portret mahometa w taki sposob jak traktuje symbole religii katolickiej.

Kosnik1

2020-08-02, 12:24
j***nie pedalstwa to nie pedalstwo?

hdposter

2020-08-02, 12:56
biedroń ze złości dupą klaskał

val007

2020-08-02, 13:04
Typowe polskie buractwo, cebulactwo z mięśniem piwnym i mordami nieskazanymi procesem myślenia.

Ewerest

2020-08-02, 13:14
barwo jestem z nich dumny

Noside

2020-08-02, 13:25
ManiacGregor napisał/a:

. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji.



Generalnie już się ktoś w miejscu tego psychola walącego konia na balkonie z tęczową flagą postawił. Są posty, gdzie wystalkowano, że to jest jeden z największych twórców artykułów mówiących o tym jak dużo w Polsce rasizmu, homofobii i generalnie pełnych nienawiści wobec Polski, na których wspiera się cała doktryna srania na nasz kraj przez marksistowskie mordy w Polsce i na zachodzie. Będą mieli taką tolerancję, jaką sami pokazują i tyle w temacie. Marne prowokacje, żeby potem piszczeć jak bardzo ich tu u nas nienawidzą...