18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczeństwo zaczyna się budzić

wertuqq • 2020-08-02, 00:40
płoń szmato płoń!!!


T0B1

2020-08-02, 03:06
Z jednej strony ludzie, którzy dali omamić się tęczowej ideologii - z drugiej pseudopatrioci, co myślą, że im większą flagę przyniosą i im głośniej będą krzyczeć "Cześć i chwała" itd. to tym większymi Polakami są.

pazuzu

2020-08-02, 03:15
wertuqq napisał/a:

Rozumiem, ty debilu, że popierasz takie zachowania podczas dzisiejszego marszu?



A Ty rozumiem popierasz księży gwałcących dzieci?

Twoje zdjęcie pokazuje idiote który wystąpił przeciwko innym idiotom. Oboje do odstrzału

wertuqq

2020-08-02, 03:32
pazuzu napisał/a:

A Ty rozumiem popierasz księży gwałcących dzieci?
Twoje zdjęcie pokazuje idiote który wystąpił przeciwko innym idiotom. Oboje do odstrzału



Upajasz się w każdym komentarzu tematem pedofilii i gwałtów. Jesteś chory na którąś z tych parafilii?


Hafnarfjodur

2020-08-02, 03:32
Jedni i drudzy wzięli by się za jakąś robotę. Tym ludziom się po prostu nudzi i szukają problemów na siłę. Patriotyzm okej, ale nie w ustach przepitego patusa, który krzyczy " j***ć pedalstwo , albo tego w koszulce levisa co był ewidentnie już pod wpływem ... Homoseksualiści chcą żyć po swojemu , ok ale nie jak ten kretyn, który wystawia jaja na balkonie na tle tęczowej flagi. Ludzie żyjcie sobie jak chcecie, ale w domu i dla siebie. Szkoda strzępić ryja ...

Spajdi

2020-08-02, 03:37
nic dodać nic ująć ....


pazuzu

2020-08-02, 03:38
wertuqq napisał/a:

Upajasz się w każdym komentarzu tematem pedofilii i gwałtów. Jesteś chory na którąś z tych parafilii?



Nie, po prostu staram się uświadomić idiotów gdzie jest prawdziwe zagrożenie i na pewno nie jest nim tęczowa flaga. Ale rozumiem że Tobie nie przeszkadza co robią księża. Byłeś może ministrantem i Ci się podobało?

wertuqq

2020-08-02, 03:54
pazuzu napisał/a:

Nie, po prostu staram się uświadomić idiotów gdzie jest prawdziwe zagrożenie i na pewno nie jest nim tęczowa flaga. Ale rozumiem że Tobie nie przeszkadza co robią księża. Byłeś może ministrantem i Ci się podobało?



Ministrantem nie byłem. Byłem listonoszem i r*chałem ci starą jak wychodziłeś do szkoły.

ManiacGregor

2020-08-02, 04:00
Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.

wertuqq

2020-08-02, 04:08
ManiacGregor napisał/a:

Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.



Co ty pie**olisz? Kto i kiedy powiedział, że homo nie są ludźmi? W TVN ci tak powiedzieli czy wyczytałeś w GW? A co zrobił niejaki Staszewski, który przykręcał tabliczki, które sam zrobił i informował, ze to działanie polskich władz? Sami jesteście sobie winni, że ludzie was nie lubią, bo jesteście zakłamaną swołoczą.

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-02, 04:49
ManiacGregor napisał/a:

Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.


- Jakie peowskie prawo dotyczące LGBT zostało zmienione przez PiS?
- Czy w czasie kiedy peowska policja kopała uczestników Marszu Niepodległości wyobrażałes sobie siebie w takiej sytuacji?
- Co zrobiłes, kiedy uczestników Marszu Niepodległości nazywano "faszystami", "nazistami", itep, itede?
- Co mamy zrobić z bezprawiem panującej kasty sędziowskiej?
- Czy twój ziomek z balkou także walił konia podczas rocznicy Powstania Warszawskiego za czasów PO?
- Czy zanim nas naznaczyłeś w powyższym poście postawiłeś się na naszym miejscu...?
- Czy ci kompletnie odj***ło?

Seksiaczek

2020-08-02, 04:58
pazuzu napisał/a:

Przeszkadza im tęczowa flaga a nie oburza ich pedofilia i pedały w kościele, prawdziwi patrioci...



Oprócz może Korwina nie ma w szeroko pojętym prawicowym środowisku nikogo,kto popierałby jakieś pedofilskie zajawki.Prawicowcy właśnie są mocno konserwatywni w tej kwestii.Mogę cię za to tępy ch*ju zalać artykułami o działaczach lewackich(głownie na zachodzie),wypowiadających się o pedofilii pozytywnie i nawet swojego czasu próbujących ją zalegalizować(we Francji w latach 70).I nie piszę tutaj o legalizacji kontaktów z nastolatkami,tylko konkretnej,ciężkiej pedofilii w najobrzydliwszym wydaniu.Także skończ pie**olić farmazony.

CzłowiekPolak

2020-08-02, 05:17
I tak się kłóci ten nasz kraj... był Smoleńsk, jest LGBT, a później będzie kolejny temat. Rosja i Niemcy się cieszą, bo destabilizacja największego kraju w centralnej Europie jest im na rękę. Nie dyskutujemy o gospodarce, podatkach i rozwoju. Nie budujemy własnego "domu" w którym każdemu żyło się lepiej, tylko przed tym kłócimy się czy ściana ma być rózowa i czy ma wisieć krzyżyk nad drzwiami. Smutne...

ManiacGregor

2020-08-02, 05:35
Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.

Seksiaczek napisał/a:

Oprócz może Korwina nie ma w szeroko pojętym prawicowym środowisku nikogo,kto popierałby jakieś pedofilskie zajawki.Prawicowcy właśnie są mocno konserwatywni w tej kwestii.Mogę cię za to tępy ch*ju zalać artykułami o działaczach lewackich(głownie na zachodzie),wypowiadających się o pedofilii pozytywnie i nawet swojego czasu próbujących ją zalegalizować(we Francji w latach 70).I nie piszę tutaj o legalizacji kontaktów z nastolatkami,tylko konkretnej,ciężkiej pedofilii w najobrzydliwszym wydaniu.Także skończ pie**olić farmazony.



O czym ty w ogóle piszesz? Lata 70te były kurde 50lat temu. W ciągu 50lat ludzie zmądrzeli i w tym momencie lewacy nie są za takimi przestępstwami. Byli? Ok byli. Lepszego argumentu nie masz. Opluwasz nas bez jakiegokolwiek powodu, bo ci w Polsce Jarek powiedział, że Geje to pedofile i ty już przyklaskujesz. Wierny pies Jarka. Parasol mi się w dupie otwiera jak ktoś nazywa mnie pedofilem i mnie podobnych. Ilu księży zgwałciło Dziewczynki, ilu ojców zrobiło to samo, ilu mężczyzn gwałci codziennie kobiety i dzieci? Więcej jest przestępstw na żeńskich dzieciach, czy ogólnie na kobietach. Reasumując, to nie homoseksualizm jest problemem a heteroseksualizm. To hetero zboczency napaleni na młode dziewczyny robią im krzywdę, nie Geje. To pedofile robią krzywdę dzieciom, nie Geje. Wasze puste łby naprawdę tego pojąć nie potrafią? Czepiliście się gejów jak rzep psiego ogona, a tak naprawdę NIC wam nie zrobiliśmy. Rząd atakuje homoseksualistów żeby przykryć afery związane z Kościołem i pisowskimi ścierwami. Smutne, że jesteście tak zaślepieni nienawiścią do kogoś, kto was w życiu nie obraził, nie obrzucał kamieniem. Smutniejsze jest to, że rząd wami manipuluje jak ludzie psami.

Pekin

2020-08-02, 06:15
Lgbt do gazu

Justynka99

2020-08-02, 06:21
Seksiaczek napisał/a:

Oprócz może Korwina nie ma w szeroko pojętym prawicowym środowisku nikogo,kto popierałby jakieś pedofilskie zajawki.Prawicowcy właśnie są mocno konserwatywni w tej kwestii.Mogę cię za to tępy ch*ju zalać artykułami o działaczach lewackich(głownie na zachodzie),wypowiadających się o pedofilii pozytywnie i nawet swojego czasu próbujących ją zalegalizować(we Francji w latach 70).I nie piszę tutaj o legalizacji kontaktów z nastolatkami,tylko konkretnej,ciężkiej pedofilii w najobrzydliwszym wydaniu.Także skończ pie**olić farmazony.



W szeroko pojętym prawicowym środowisku mieści się też PiS. A PiS a) ułaskawia pedofili rękami Dudy b) udaje, że tworzy komisję do przeciwdziałania pedofilii, po czym przez rok nie wybiera żadnego członka, żeby przypadkiem czegoś nie wykryli c) udostępnia akta spraw o pedofilie oskarżonym księżom, żeby ułatwić przygotowywanie linii obrony. To Partia Przyjaciół Pedofili. Rozumiem, że ktoś może nie mieć dostępu do mediów innych, niż TVP, ale jeżeli ktoś świadomie, wiedząc o ułaskawieniu pedofila zagłosował na Dudę, to ręki bym takiemu "człowiekowi" nie podała.