18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczeństwo zaczyna się budzić

wertuqq • 2020-08-02, 00:40
płoń szmato płoń!!!


Noside

2020-08-03, 12:34
Seksiaczek napisał/a:


Jeszcze raz.Duda nie ułaskawił pedofila.Zniósł mu zakaz zbliżania się na wniosek ofiary i po rekomendacji pierdyliarda ekspertów.Rozumiem,że ktoś może nie mieć dostępu do innych mediów,niż wyborcza,ale spróbuj przynajmniej od czasu do czasu pomyśleć samodzielnie i zajrzeć do zródeł.



Źródłem jest strona rządowa , na której zacytowany został artykuł, z którego oskarżono i skazano, a następnie uniewinniono daną osobę.
Wszelkie informacje o zakazie zbliżania pochodzą od mediów i polityków rządzących.

art. 197 § 3 pkt 2 i 3 k.k. napisał/a:


Art. 197. [Zgwałcenie i wymuszenie czynności seksualnej]
§ 3.
Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia:
1) wspólnie z inną osobą,

2) wobec małoletniego poniżej lat 15,
3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.


art. 207 § 1 k.k. napisał/a:


§ 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


Art. 157. § 2 napisał/a:

.Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Ja tu widzę gwałt ze szczególnym okrucieństwem i uszkodzeniem ciała na osobie niepełnoletniej, będącej bliską rodziną, lub zostającej pod opieką skazanego.
Dopóki ktoś mi nie postawi przed nosem pełnych akt sprawy pomazanych żółtym zakreślaczem, to nie zamierzam tolerować jakichś niczym niepopartych historyjek o zakazie zbliżania i odbytej karze.
Fakty są powyżej, a reszta historyjek od jednych, czy drugich polityków i mediów są ch*ja warte.

misiek55

2020-08-03, 14:30
cesarz1982 napisał/a:

Kocham Polskę bez pedalstwa
Szacun!!!!



No to trzeba księży na księżyc wysłać bo tam 80% to pedalstwo reszta pedofile.

Maciasty667

2020-08-03, 17:53
Dobra rozywka dla podludzi, niezależnie od opcji pseudoideologicznej.

hercuxx

2020-08-03, 21:54
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Biedo intelektualna... smaruj dupę częściej maściami



Nie oczekiwałem od waszej grupy społecznej żadnej ciekawej odpowiedzi- tylko mnie utwierdziłeś, że nie ma na co czekać. Pewnie długo zajęło ci czytanie mojego wpisu?

:mrgreen:

Adae

2020-08-04, 01:10
Justynka99 napisał/a:

Już Ci z pół roku temu tłumaczyłam, że to bujda, bo po prostu dla pedofila klinicznego płeć nie ma znaczenia. To też fakt naukowy. Normalni ludzie się uczą, rozwijają, a janlew powtarza od lat te same pierdoły



Po co klamiesz? Pedofile maja silna preferencje plciowa i praktycznie zawsze molestuja ofiary jednej plci.

Wiewór

2020-08-04, 20:15
W Polsce nagonka na pedalow jak w Rzeszy w 38.
Ciekawe kiedy PiS przegłosuje obozy koncentracyjne. :D

Justynka99

2020-08-04, 21:47
Seksiaczek napisał/a:


PIS to nie prawica,ale już mniejsza o to.
a)Duda nie ułaskawił żadnego pedofila.Gość odbył swoją karę,a Duda NA WNIOSEK POKRZYWDZONEJ zniósł mu zakaz zbliżania się.Nie siej manipulacji.
b)Cóż,nasz aparat państwowy to burdel,raczej nie ogarnięcie na czas komisji nie jest celowym działaniem.
c)Zrodła poproszę
Jeszcze raz.Duda nie ułaskawił pedofila.Zniósł mu zakaz zbliżania się na wniosek ofiary i po rekomendacji pierdyliarda ekspertów.Rozumiem,że ktoś może nie mieć dostępu do innych mediów,niż wyborcza,ale spróbuj przynajmniej od czasu do czasu pomyśleć samodzielnie i zajrzeć do zródeł.


1) już Ci wyżej odpowiedziano, nie będę powtarzała.
2) Komisja była powołana zaraz po filmie Sekielskich. Tyle, że zwlekano PONAD ROK z powołaniem jakichkolwiek jej członków. Potem z kolei powołano tylko ludzi z rekomendacji PiSu, więc łatwo przewidzieć, jaki będzie wynik ich działań.
3) Film "Zabawa w chowanego". Polecam, mimo że TVP nie chciała go pokazać pomimo tego, że twórcy udostępnili licencję bezpłatnie. To też wiele mówi o podejściu do pedofilii.

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-05, 03:04
Seavitia napisał/a:

"Bieda intelektualna" to w tym przypadku idealne podsumowanie tej wypowiedzi.
Bezpsrednie obraźanie i atakowanie innych, bez podawania żadnych logicznych argumentów (no bo jak, skoro nie istnieją takie, których by się nie obaliło) ieprzenie na temat "braku elementarnej wiedzy" - bez podawania jaka rzekomo ta "wiedza" miałaby być, świadczy właśnie o tym, że taka osoba opisuje tak naprawdę swoją własną inteligencję (a raczej jej brak)
Standardowy atak "ad personam"
Swoją drogą - w sumie można palantom popierajacych lgbt i wszedzie widzących homofobó (a szczególnie w ludziach, którzy są najzwyczajniej neytralni, tyle, że nie tolerują oublicznego machania ku*asem, czy czymkolwiek) współczuć. Chociażby dlatego, ze przy ich podejsciu, nie będą mieli okazji pooglądać nawet dobrych komedii z czasów, gdzie w filmy poprawności politycznej nie wpieprzano i jeszcze można było się z różnych kwestii śmiać - chociażby "akademia policyjna" i ace ventura.....
Probując indoktrynację polegająca na seksualizacji dzieci nazywać nauką o własnym ciele, tylko pokazujesz, że nawet nie chciało ci się spojrzeć na to jak wyglądał program "nauczania" - grupa wiekowa 0 - 4 - "zalecana jest także rozmowa z dzieckiem na temat radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa, rozmowa na temat zagadnień płodności i prokreacji".
To nie jest nauka o własnym ciele - to pranie mózgu dzieci, które ledwie co do żłobka, czy przedszkola poszły. Dzieiom na tyle małym, że poza ich zdolnośc rozumowania wykracza np. kwestia dlaczego jedno zwierzatko je mięso, a inne trawę, a wszelkie tłumaczenie i tak spali na panewce - bo najwyzej beda w stanie przyswoić podstawową informację, że pies jest miesożerny, a królik roślinożerny - pod warunkiem braku bardziej skomplikowanych wyrażeń.



W moich poprzednich dwóch postach zadałem całą masę pyutań, na które nie dostałęm ANI JEDNEJ odpowiedzi. Skoro kulturalne pytanie nie zadziałalo, a zadziałała zwykła chamówa, to sama sobie odpowiedz z kim mam do czynienia...
I sp***alaj mi stąd z tym swoimi pseudointelektualnymi wywodami kim to ja nie jestem. Żygam już takim gównem od pierwszego zdania i do końca posta nie mogę dotrzeć, choćbym nie wiem jak się starał.

SpookyYuuki

2020-08-05, 03:46
Są tacy dumni z tego że są homofobami. Wow.

Archeolog

2020-08-05, 09:22
Społeczeństwo? Nazywasz to stado prawackich małp "społeczeństwem"? Nie rozpie**alaj mi serca proszę. XD

sard

2020-08-08, 17:46
Niby tacy przeciwni elgebetom, ale misio na dzień dobry krzyczy zachęcająco "j***ć pedalstwo" :) chciałby posmyrać jakiegos kolesia widać to w jego oczach :)

Pyro25

2020-08-11, 16:26
EvilDog napisał/a:

TvpPiS pranie mózgu zrobiło na potęgę. Ta , tęczowa flaga zagraża Polsce , "prawdziwym Polakom" !
Jezu jak mnie to wqrwia , jeśli pedały chcą wychodzić na ulicę na paradę , a ty na siłę się tam pchasz żeby krzyczeć że cię to obraża , to musisz mieć nasrane wełnlbie więcej niż oni.
"Społeczeństwo się budzi" , qrwa serio ?
Największym dla was zagrożeniem są zniewieściałe chłopaczki (oprócz lesbijek , bo walić konia pod nie to już można) , to już się poje myśleć co będzie jak ruski z kałahem wyskoczy.



Idź być cwe*em gdzie indziej

Reisedreth

2020-08-22, 03:17
wertuqq napisał/a:

Po co czekać? Zamieść opinie swoich starych.



Poczekam jednak aż Twoi założą konto na sadisticu, informacje z pierwszej ręki.

to...........10

2022-04-13, 01:07
Rozumiem, że ci prawaccy "bohaterowie" korzystają teraz z okazji, żeby pokazać swoje bohaterstwo i już walczą z wojskami Putina?