18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokołów vs ktośtam z youtube'a

606 • 2013-08-16, 02:18
"Siemanko kochani!"

Znany w pewnych kręgach pucowaty zniewieściały kucharzyna zrzygał się przed kamerami od zapachu parówki, co bardzo uraziło producenta, który ...pozwał chłopca do sądu i sprawę wygrał.

Od tamtej pory internet och*jał. Profil FB Sokołowa został zasypany spamem pod każdym zdjęciem/grafiką wrzucaną przez Sokołów. A, że żydzi, że wszystko śmierdzi, robione z gówna itp.

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie? Czy niedojeby sapią grupowo, bo fajnie jest walczyć z systemem?
Coś w stylu "pojechałem firmie od parówek, jestem gość, dajcie lakji".

A może koleś z powyższego filmiku to taki autorytet? Na jakiej planecie ja k***a żyję, gdzie firma ciężko pracująca na swoją markę od paru lat zostaje gnojona przez gromadę znudzonych idiotów przed komputerkami.
Przejrzałem różne filmiki tego typa, i autorytet z niego żaden. Potrawy robi średnio-marne, głos i aparycję ma wybitnie wk***iającą, a te jego testy to jakaś kpina (polecam test piw i zupek chińskich).
Nagle k***a nikt nie kupuje, nagle nikt nie lubi, a przez wyrokiem sądu wpieprzali aż im się uszy trzęsły.

Wk***ia mnie jak idioci lecą "za falą" i stają po niewłaściwej stronie. Typowi ewidentnie się należała kara, nawet parówki nie spróbował, zrzygał sie od samego jej zapachu, może jest w ciąży?
I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie? Może któryś student się wypowie :roll:

To taki tam mój prywatny nocny ból dupy, spać nie mogę to przynajmniej poklepię w klawiaturkę.

LoperPL

2013-08-16, 02:32
Pamiętam materiał w TV o wyrobach mięsnych, żaden z producentów nie zgodził się na wywiad i filmowanie z wyjątkiem Sokołowa. I otwarcie mówili o tym co w czym jest (Ale sorry nawet wszyscy ćwierć inteligenci o tym wiedzą) z punktu widzenia producenta była to naprawdę odważna decyzja która mogła być brzemienna w skutkach. Mimo wszystko powiedzieli prawdę I szanuję ich za to.

cracker10

2013-08-16, 02:33
"Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie?" - jakie k***a polskie, od dobrych kilku lat Sokołów S.A należy do duńskiej firmy Danish Crown, jest nawet informacja o tym na stronie, a po drugie osobiście woziłem z Danii mięso do nich. Pic polega na tym ,że w momencie przejęcia tej firmy Duńczycy chcieli pozostawić polską nazwę , bo marka była już na rynku i ludzie wiedzieli co kupują i od kogo. Sokołów jest niestety już nie Polski.

makronom

2013-08-16, 02:36
Nie pie**ol, tylko wklej ten film, na którym koleś rzucił pawiem, chyba że walnął cedzonego tylko tak metaforycznie :P

FunkDoc

2013-08-16, 02:38
Zaciekawiło mnie to i postanowiłem spróbować parówki sokołów. Zrzygałem się...

dogmit

2013-08-16, 02:43
Tylko swojska!!! Od kilku lat nie jem tego gównianego mięsa z sokołowa bo po prostu smakuje zdechłą padliną. W ogóle to mięsa produkowane masowo jakichkolwiek firm smakują szczurami. O co ten ból dupy z twojej strony, że ludzie nie kupują sokołowa? masz w tym jakiś interes? A może tutaj na dole gdzieś jesteś ty?

Fiedos

2013-08-16, 06:21
oj k***a, ja nawet o takiej sytuacji nie słyszałem i kupuję dalej, więc na poważnie wierzysz, że sokołów specjalnie zbiednieje przez jakieś pedała? wątpię. Typowy odbiorca jak ja pewnie nie widział(jak ja) tego filmiku, a jak widział i jest choć ciut bardziej inteligentną istotą niż ameba, to nie będzie się sugerował, jakimś zjebem, a ci, którzy hejtują, to pewnie nawet parówy z sokołowa w gębie nie mieli(jakkolwiek by to zabrzmiało) więc pozdrawiam sokołów i całą wytwórnie ;D

da...........28

2013-08-16, 07:08
w dupach sie poprzewracało, mój kolega często je kupuje i jakoś żyje i nie narzeka, wręcz przeciwnie, zadowolony jest, że za 7 złotych kupuje 700gr ma co żreć przez 2 dni ;)

miszcz310

2013-08-16, 07:54
Cytat:

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie?



k***a mać, no to jako, że ma polską nazwę (i tylko to, ale nawet jakby był czysto polski) to mam do tego podchodzić bezkrytycznie? Ja pie**ole. Wolny rynek jest właśnie od tego, żeby oceniać produkt po jego jakości i cenie a nie pochodzeniu.

606 napisał/a:

I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie?



O i znowu. Jest źle, ale ogólnie jest ch*jnia. Zamiast dążyć do tego, żeby było jak najlepiej to takie słodkie pierdy wrzucasz, że ogólnie jest źle, więc można robić ch*jowe produkty. k***a. Z takim nastawieniem w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Nie mam nic do sokołowa, ale ja pie**ole. Może po tej akcji trochę zmądrzeją (zwłaszcza inne firmy) i zaczną stawiać na jakość wyrobów a nie tylko cenę. Tak jak kiedyś te sławne kiełbasy z constaru. k***a polacy to jednak głupi naród, bo daje sobie wciskać gówno zamiast jedzenia i jeszcze tego broni....

horod

2013-08-16, 08:42
Jakie to Polskie?Na każdym opakowaniu,produktu Sokołowa widnieje napis,ze mięso w nim wykorzystane pochodzi z nazstanu.Tam też kierowane zapewne,kierowane są dochody koncernu.

Sushy

2013-08-16, 10:45
Macie tu link do właściwego filmiku.


Brzydkii

2013-08-16, 11:42
Dla mnie to jest k***a paranoja, że za krytyke produktu ktoś jest pozywany do sądu. k***a gdzie my żyjemy? Gość może nie najinteligentniejszy, ale nie przesadzajmy. Niedługo za stwierdzenie, że dany telewizor/komputer/samochód jest ch*jowy zwali Ci się na łeb prokuratura i inne gówna. Kogoś w tym całym sokołowie najwyraźniej popie**oliło.

spoqs

2013-08-16, 12:20
...wolność słowa...i ch*j

fukkkofff

2013-08-16, 12:30
prawda jest taka ze ludzie nie potrafia samodzielnie myslec

606

2013-08-16, 12:45
miszcz310 napisał/a:


O i znowu. Jest źle, ale ogólnie jest ch*jnia. Zamiast dążyć do tego, żeby było jak najlepiej to takie słodkie pierdy wrzucasz, że ogólnie jest źle, więc można robić ch*jowe produkty. k***a. Z takim nastawieniem w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.



Nie mówię, że jest źle, bo są zwyczajnie jadalne. A jebiący zapach to normalka w przypadku parówek, karkówka też jebie, podobnie jak i gotowana golonka, kaszanka i kilka innych wyrobów. Liczy się k***a smak, a nie zapach, a ten j***ny pedał nawet tego nie spróbował, w tym rzecz.

To NIE jest ch*jowy produkt, wręcz jeden z najlepszych jeśli chodzi o parówki. Wiadomo, że jako całość wszystkie parówki są ch*jowej jakości, ale taki jest ich sens. Mają być tanie, dla biedoty (czytaj: studentów), a żeby były tanie to logiczne, że są robione z niskiej jakości mięsa i odpadów.
I mimo wszystko SĄ dobre.


Ktoś tam wyżej mi zarzuca, że mam biznes w "obronie" Sokołowa. Mam w tym taki biznes, że lepszej kiełbasy na grilla nie kupię jak od nich (Śląska paczkowana, dostępna np. w biedronce). A za porównanie do żydów: weź ty się pie**olnij w łeb idioto. :idzwch*j:


Co do domowych wyrobów: wiem, że są najlepsze, bo mam stały dostęp. Ale k***a nie każdego stać i nie każdy też ma dostęp właśnie. Poza tym nie będę kupował kilo kiełbasy za ch*jwieile żeby ją przyjarać na grillu i zalać tanim piwem. Od tego jest Sokołów.