18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokołów vs ktośtam z youtube'a

606 • 2013-08-16, 02:18
"Siemanko kochani!"

Znany w pewnych kręgach pucowaty zniewieściały kucharzyna zrzygał się przed kamerami od zapachu parówki, co bardzo uraziło producenta, który ...pozwał chłopca do sądu i sprawę wygrał.

Od tamtej pory internet och*jał. Profil FB Sokołowa został zasypany spamem pod każdym zdjęciem/grafiką wrzucaną przez Sokołów. A, że żydzi, że wszystko śmierdzi, robione z gówna itp.

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie? Czy niedojeby sapią grupowo, bo fajnie jest walczyć z systemem?
Coś w stylu "pojechałem firmie od parówek, jestem gość, dajcie lakji".

A może koleś z powyższego filmiku to taki autorytet? Na jakiej planecie ja k***a żyję, gdzie firma ciężko pracująca na swoją markę od paru lat zostaje gnojona przez gromadę znudzonych idiotów przed komputerkami.
Przejrzałem różne filmiki tego typa, i autorytet z niego żaden. Potrawy robi średnio-marne, głos i aparycję ma wybitnie wk***iającą, a te jego testy to jakaś kpina (polecam test piw i zupek chińskich).
Nagle k***a nikt nie kupuje, nagle nikt nie lubi, a przez wyrokiem sądu wpieprzali aż im się uszy trzęsły.

Wk***ia mnie jak idioci lecą "za falą" i stają po niewłaściwej stronie. Typowi ewidentnie się należała kara, nawet parówki nie spróbował, zrzygał sie od samego jej zapachu, może jest w ciąży?
I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie? Może któryś student się wypowie :roll:

To taki tam mój prywatny nocny ból dupy, spać nie mogę to przynajmniej poklepię w klawiaturkę.

makronom

2013-08-16, 14:36
WaflowyRurku, Dzięki :)

Po obejrzeniu stwierdzam, że gość to jakaś j***na księżniczka, powinien nosić ze sobą perfumowaną chusteczkę... Wpie**alałem te "najgorsze" parówki na surowo, jak nie miałem czasu gotować i szczerze mówiąc wolę takie, niż przesolone i drogie z Sokołowa.

Aotearoa

2013-08-16, 18:17
ja pie**olę... kolejny "guru" kulinarny...jak go głód porządnie przycisnie, to wpie**oli te po których niby wymiotował i jeszcze opakowanie po nich zeżre na deser...

riseverdum

2013-08-18, 11:14
Mnie najbardziej wk***ił jak powiedział że keczup z tortexu jest ch*jowy.

WolfManGoth

2013-08-18, 11:24
Bo autor "Kocham gotować" to francuski piesek...

Erro404R

2013-08-18, 11:24
Autorowi polecam obeznać się w temacie zanim coś napisze :) , owszem sokołów pozwał Pana Piotra do sądu ale za jego test tatara, który poprostu był bardzo chemiczny, a kucharz tylko pokazał, że naprawde nie warto go jeść, sokołów wygrał sprawę i wtedy było jeszcze cicho, dopiero po tym jak producent parówek z biedry CULINEO pozwał go do sądu i wygrał, nastał hejt na sokołowa, bo wszyscy pomyśleli, że to znów on, jednakże dla sokołowa się należało, ponieważ pakuje on w jedzenie mase chemii, a nikt tego nie pokazuje. Pozatym dobre parówki można kupić ale za 20zł/kg..

3m

2013-08-18, 11:26
1. Ten jego głos, gestykulacja, ciepła maniera to czysty wymyślony image. Oglądałem z nim wywiad i gadał oraz zachowywał się normalnie jak i przyznał, że tylko udaje.
2. Problem polega na tym, że banda zombie z Youtube'a bierze sobie wszelakich vlogerów za mesjaszy, o zgrozo.
3. Nic do niego nie mam, ale gość się nie asekuruje. Gdyby mówił "MOIM ZDANIEM te parówki są niejedalne, to tylko moje zdanie" byłoby ok. Jednak on stawia tezy jakby to był niezaprzeczalny fakt i w tym momencie jest ugotowany.

Innymi słowy zj***ł sprawę.

Artis23

2013-08-18, 11:27
Tez bym sie wk***il jakbym to uslyszal ale nie dalem rady ogladac calego:)

McMenel

2013-08-18, 11:32
Mamy tu dwie rzeczy.
1. Smak zależy od osoby. Indywidualność smaku oznacza iż najlepiej samemu coś spróbować aniżeli kierować się czyimiś sugestiami.
2. Wyroby hurtowe zawsze będą miały posmak sztuczności. Nie ma mowy o naturalnym smaku kiedy mówimy o wyrobach z fabryki.
I tak od siebie jestem pewien iż ten baran na filmiku nigdy nie jadł dobrze przygotowanej i uwędzonej kiełbasy. Sam od czasu do czasu robię na swój użytek kilka kilo kiełbasy. Kilka kilo szynki wieprzowej trochę wołowiny wszystko mielę doprawiam i wędzę we własnej małej wędzarni. Smak takiej kiełbasy diametralnie różni się od nawet najlepszych kiełbas robionych hurtowo. Zaś sama kiełbasa trzyma świeżość o wiele wiele dłużej niż sklepowa. I najważniejsza rzecz aby kiełbasa była dobra musi jej wyjść ok 70% mniej niż mięsa użytego. I dlatego żaden sklepowy wyrób nie będzie tak dobry. Bo producentów nie stać na 30% straty. Dlatego wspierajcie lokalne wytwórnie. Tylko one mają możliwości sprzedawania w miarę dobrych wyrobów. Im dalej od miejsca wytworzenia tym więcej trzeba chemii i procesów technologicznych aby produkt był zjadliwy.

viix

2013-08-18, 11:38
paei powiedział prawdę, a producenta zabolało.

jak już robisz temat to dowiedz się kim jest bohater artykułu a nie piszesz "ktośtam" i to jeszcze łącznie... :)

ke...........an

2013-08-18, 11:45
Was już poj***ło do reszty, nie ma już nadziei dla tego opuszczonego przez Boga kraju.
Szkoda słów (czy to pisanych czy mówionych), żeby cokolwiek próbować zmienić.
Sadistic to jedna wielka klapa opanowana przez Gimbów i Koniobijców.
Czas sp***alać stąd i nigdy nie wracać. Nikt płakał nie będzie.
Pozwolę zacytować sobie Bogusia Lindę:
WYpie**alAĆ!

czaspogardy

2013-08-18, 11:45
Ja stoję murem za pedałkiem ze zniewieściałym głosem. Jakie hejtowanie tego co polskie? Puki karmieni jesteśmy GÓWNEM dla mnie nie ma znaczenia czy produkt jest polski czy nie.

Jedzenia mięsa się nigdy nie wyrzeknę ale mięso to coś innego niż chemia, gówno (w momie jest dopuszczalna norma kału) i ścierwo a to właśnie serwują nam firmy takie jak sokołów, morliny i inne badziewie. Jak napisał ktoś wyżej- lokalne masarnie i tyle w temacie.

Machol

2013-08-18, 11:47
Ma ktoś link do jakiegoś źródła, jak sąd uzasadnił wyrok, za co w ogóle został gościu skazany itd.? Nie chce się za wcześnie wypowiadać, ale mam wrażenie że ch*ja to kogoś powinno obchodzić, że jakiś facet postanowił pokazać, że rzyga akurat do parówki Sokołowa. Jak producent sra żarem to musi być coś na rzeczy. Jeżeli to był proces o zniesławienie, to po reakcji internetu widać, że zniesławili się sami swoją reakcją.

ocwpzw

2013-08-18, 11:49
606 napisał/a:




I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie? :roll:

.






McMenel napisał/a:


I tak od siebie jestem pewien iż ten baran na filmiku nigdy nie jadł dobrze przygotowanej i uwędzonej kiełbasy.




be...........ur

2013-08-18, 11:56
ty rzyga po parówce sokołowa a parówe swojego chłopaka pewnie opie**ala aż mu się uszy trzęsą