18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sokołów vs ktośtam z youtube'a

606 • 2013-08-16, 02:18
"Siemanko kochani!"

Znany w pewnych kręgach pucowaty zniewieściały kucharzyna zrzygał się przed kamerami od zapachu parówki, co bardzo uraziło producenta, który ...pozwał chłopca do sądu i sprawę wygrał.

Od tamtej pory internet och*jał. Profil FB Sokołowa został zasypany spamem pod każdym zdjęciem/grafiką wrzucaną przez Sokołów. A, że żydzi, że wszystko śmierdzi, robione z gówna itp.

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie? Czy niedojeby sapią grupowo, bo fajnie jest walczyć z systemem?
Coś w stylu "pojechałem firmie od parówek, jestem gość, dajcie lakji".

A może koleś z powyższego filmiku to taki autorytet? Na jakiej planecie ja k***a żyję, gdzie firma ciężko pracująca na swoją markę od paru lat zostaje gnojona przez gromadę znudzonych idiotów przed komputerkami.
Przejrzałem różne filmiki tego typa, i autorytet z niego żaden. Potrawy robi średnio-marne, głos i aparycję ma wybitnie wk***iającą, a te jego testy to jakaś kpina (polecam test piw i zupek chińskich).
Nagle k***a nikt nie kupuje, nagle nikt nie lubi, a przez wyrokiem sądu wpieprzali aż im się uszy trzęsły.

Wk***ia mnie jak idioci lecą "za falą" i stają po niewłaściwej stronie. Typowi ewidentnie się należała kara, nawet parówki nie spróbował, zrzygał sie od samego jej zapachu, może jest w ciąży?
I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie? Może któryś student się wypowie :roll:

To taki tam mój prywatny nocny ból dupy, spać nie mogę to przynajmniej poklepię w klawiaturkę.

PureWhite

2013-08-18, 11:58
Jak ten temat mógł trafić na główną. Sokołów nie nadaje się do jedzenia, już lepiej smakowały by aromatyzowane rzygi. Co z tego że firma jest polska skoro wpychają Polakom ścierwo zamiast jedzenia. Pozew udowadnia tylko to że banda z Sokołowa boi się, że ktoś kto potrafi odróżnić gówno od jedzenia zrobi to publicznie.
Dobre jedzenie nigdy nie będzie tanie i jeśli ktoś chce się truć to niech to robi świadomie i ma świadomość że tanie wędliny są co najmniej w połowie sztuczne i nie mają żadnych wartości odżywczych, jedyne co po nich zostanie to sraczka.

Isseykov

2013-08-18, 12:07
Jak nie możesz spać, to poklep co innego...

tranzystor

2013-08-18, 12:12
cracker10 napisał/a:

"Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie?" - jakie k***a polskie, od dobrych kilku lat Sokołów S.A należy do duńskiej firmy Danish Crown, jest nawet informacja o tym na stronie, a po drugie osobiście woziłem z Danii mięso do nich. Pic polega na tym ,że w momencie przejęcia tej firmy Duńczycy chcieli pozostawić polską nazwę , bo marka była już na rynku i ludzie wiedzieli co kupują i od kogo. Sokołów jest niestety już nie Polski.



Przecież to było jasne, że kupowali zakład m.in. dla ugruntowanej marki, ale najważniejsze, że zakład stoi jeszcze w Polsce i zatrudnia Polaków. Większość zakładów w Polsce ma obcy kapitał, bo naszym się nie opłacało, a po sprzedaży zachodniemu inwestorowi nagle wszystko było rentowne.

Prospect0r

2013-08-18, 12:13
@keisan poj***ło Cie? to jest jedna z najbardziej kulturalnych dyskusji na sadisticu od niepamiętnych czasów.. ;d Każdy się grzecznie wypowiedział, ktoś nawet żydów wrzucił a ty płaczesz...

Br...........ki

2013-08-18, 12:19
Chciałem napisać negatywny komentarz o tym vlogerze ale obejrzałem ten film i widzę że autor tego tematu zabawil się w manipluacje. Nikt tam nie rzygał przez kamerą, gość powiedział że mu nie smakuje ale i tak dał ocenę 2. Nie wiem dlaczego taka normalna ocena spotyka się z taką agresją. No chyba że to było ustawione w stylu "sokołów nei zapłacił za reklame " :D

Eth

2013-08-18, 12:20
@Autor tematu

Stary wozi te parowy, czy na ch*j sie spinasz?
Od tego mamy wech, aby ocenic przydatnosc czegos do spozycia, jak mieso smierdzi trupem, a smakuje normalnie, to znaczy ze zaj***ne chemia.
Chcesz zrec dunskie gowno, to zryj - dobre mieso masz w malych miesnych zazwyczaj, a nie w biedzie.

Czy sa ch*jowe czy nie, to nie ma znaczenia.
Kazdy ma prawo powiedziec, ze cos jest ch*jowe - to jest wolnosc slowa i mozliwosc wyrazania swoich opinii.
A tak - ch*j w dupe deklom z pseudo polskiemu sokolowowi, za taka akcje nie tkne ich produktow.

606

2013-08-18, 12:21
Z 18 piw przez noc na 77, więc albo armia gimbów leży u mych stóp, albo więcej ludzi wk***ia ten pedałek. A może i jedno i drugie.

Nie będę cytował każdego kawałka z powyższych postów, bo jestem leniwym sk***ysynem, więc tylko skrótowo:

-już wiem, że Sokołów nie jest polski, zostało to powiedziane w pierwszych postach pod moim, a kolejni idioci powtarzają mój błąd.
-KIEŁBASA z Sokołowa JEST dobra. Tylko śląska i tylko z grilla, ostatecznie gotowana jak głód przyciśnie.
-w zasadzie to nie interesuje mnie czy to jest jadalne czy nie, ale fakt, że ludzie zrobili sobie Boga z pedała i nie mają własnego zdania (dlaczego wcześniej nikt nie hejtował tych wyrobów?).
-nie wiem jak to k***a mogło trafić na główną, ale zgodnie z gimbowym szablonem dodam tylko, że to mój pierwszy temat.
-napisałem "ktośtam", by celowo ukazać, że widzę go niżej niż ten cały niepolski wstrętny Sokołów, bo tak mnie wk***ia jego głosik. Nawet jeśli jest tylko sztucznym wizerunkiem mającym na celu nabijanie kapusty i lajków od "ciepłych" facetów. Tak, pisane razem również celowo. I dobrze wiem kim jest ten paei, jakbyś przeczytał pierwszy post to wiedziałbyś, że specjalnie obejrzałem jego inne filmiki jak i testy. Nie wyciągam wniosków na podstawie tylko jednego.
-któryś debil napisał "puki". Inny, że ketchup z tortexu jest dobry. Obaj jesteście niedorozwinięci.
-nie mogłem spać i klepałem co innego, niestety pierwsza była klawiaturka i efekty masz powyżej.


Aha, Sokołów POKAZAŁ co dodaje do mięsa:
http://uwaga.tvn.pl/9667,news,,ile_miesa_w_miesie,reportaz.html
jako jedyny w Polsce.

McMenel

2013-08-18, 12:22
ocwpzw to coś miało mi udowodnić ?? Bo to nie jest porządna wiejska kiełbasa. To hurtowa robota. Znam ja takich co robią w jeden dzień z 500 kg kiełbasy na sprzedaż bez podatków itp.
Ale przejdźmy do samego procesu przedstawionego.
A. Woda czyli znów oszukujemy. Wodę dodaje się tylko po to aby końcowy produkt był cięższy.
B. Pekluje się mięso już zmielone. I to razem z przyprawami co najmniej dzień wcześniej ( najlepiej 3 dni )
C. 1,5 h w wędzarni.. Dzięki wędzić to ja wędzę z 4-5 godzin aby kiełbasa była uwędzona. To co pokazał to kolejna sztuczka. Wędzi tylko po to aby nadać lekki zapach wędzarni po czym parzy we wrzątku czyli znów zwiększa masę poprzez wchłanianie wody przez kiełbasę. W wędzeniu chodzi o dwie rzeczy nadanie aromatu i usunięcie wody. Gwarantuje ci że taka kiełbasa wytrzyma mniej niż wędzona 4-5 godzin. I będzie zdecydowanie mniej smaczna. Zaparzać to można szynki i boczki kiedy po wędzeniu są zbyt twarde. I ja osobiście nie używam ścinek wolę kupić szynkę i z szynki zrobić niż odpadów używać. Jak mam robić coś smacznego to tylko z najlepszej jakości produktów.

Irdo38

2013-08-18, 12:26
"ciemną nocą przy niedzieli młody grypser w ciasnej celi w brudnym garze szamę warzy o dziewczynie swojej marzy"

malinowa87

2013-08-18, 12:54
popieram ... "rzygał" po parówkach CULINEO czy jak to się tam pisze... z Sokołowa pokazywał tatara, który wyglądał zajebiście bardzo długi czas po otwarciu, a po podsmażeniu w przeciwieństwie do prawdziwej, własnoręcznie zmielonej wołowiny (której niby w tym z Sokołowa było prawie 100%) zrobiła się różowa guma, której nie dało się zjeść! Moim zdaniem dobrze, że to pokazał.

sr...........ty

2013-08-18, 13:36
Do autora tematu. Chyba nie jesteś świadomy co oni są w stanie wpakować w swoje wyroby (niewyprosione świnie z likwidacji hodowli, mięso którego pracownicy nie są w stanie zidentyfikować, itd.), znam osoby co pracują w zakładzie i to co się nie raz od nich słyszy to budzi wstręt do samego opakowania nie mówiąc o zawartości.

oflun

2013-08-18, 13:55
Gowno mnie obchodzi z czego oni robia te parowki, ale sokołowskie jem od paru lat i sa najlepsze.

Voltron

2013-08-18, 13:57
Erro404R napisał/a:

Autorowi polecam obeznać się w temacie zanim coś napisze :) , owszem sokołów pozwał Pana Piotra do sądu ale za jego test tatara, który poprostu był bardzo chemiczny, a kucharz tylko pokazał, że naprawde nie warto go jeść, sokołów wygrał sprawę i wtedy było jeszcze cicho, dopiero po tym jak producent parówek z biedry CULINEO pozwał go do sądu i wygrał, nastał hejt na sokołowa, bo wszyscy pomyśleli, że to znów on, jednakże dla sokołowa się należało, ponieważ pakuje on w jedzenie mase chemii, a nikt tego nie pokazuje. Pozatym dobre parówki można kupić ale za 20zł/kg..



zgadzam sie ze wszystkim

A tak poza tym to rzeczywiscie parowki CULINEO to najgorszy syf jaki swiat widzial, kolega z mieszkania to wpie**ala, jak je gotuje to w kuchni tak jebie ze sie musze w pokoju zamykac bo mnie na rzygi ciagnie tak samo jak paei na filmiku. Poczytajcie sklad tych zasranych parowek - chociazby najprostsze: ile jest bialga w 100g produktu. W miesie masz ok 20g bialka na 100g miesa, a w takiej parowce z 3g wiec reszta to jakies ch*jostwa dodawane aby poszlo i hajs sie zgadza.

adamko

2013-08-18, 14:16
Skoro dla niektórych nie liczy się zapach tylko smak proponuje spróbować gówna. Kto wie jakie delicje kryją się pod osłoną fekalną? A co do całego zamieszania to nie rozumiem jak można pozwać kogoś za krytyczną ocenę produktu? I to w internecie. W amatorskim filmie. Skoro ktoś nie potrafi zjeść czegoś, co się wyprodukowało bo capi i w dodatku koleś przeczytał skład (sama świadomość czasem może pozbawić apetytu), to znaczy, że wyprodukowało się szajs. Firma miała ból dupy jak sporo obrońców parówek z cudzego kapitału pod piękną polską nazwą. Życzę udanych zakupów w biedronce