18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne dziecko

cezar43 • 2013-04-11, 20:16
Przeglądając 4chana trafiłem na śmieszną mordę :)


skrimek

2013-04-12, 02:40
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?



Trafiłem na sadola czy tak sie naj***łem że pomyliłem witryny? :facepalm2:

johnnybgoode

2013-04-12, 10:33
k***a, a gdyby to chore dzieci nabijały się z was? chyba nie byłoby tak przyjemnie?

dadek69

2013-04-12, 10:45
hahahaha jaki paszczur

Shaggy93

2013-04-12, 10:50
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?


No i mamy k***a wysyp "prawdziwych sadoli" nie pomyśleliście o tym zanim założyliście tu konta ?

wdiko

2013-04-12, 13:03
Ludzie, k***a to jest sadistic.pl a nie kwejk & wiocha....

I to zdjęcie jest śmieszne tyle, że ja się nie śmieje z dzieciaka tylko z jego rodziców debili, którzy skazali to niewinne niczym nieskalane dziecię na męki i szyderstwa ze strony innych ludzi.

Matka mogła się poddać aborcji, albo przez próg.....

Prescot

2013-04-12, 13:06
Jak możecie sie śmiać z chorych, a jak by wasz syn miał downa, życze ci synem z downem. Życze wam wszystkich z downem

androgenius

2013-04-12, 13:16
Prescot napisał/a:

Jak możecie sie śmiać z chorych, a jak by wasz syn miał downa, życze ci synem z downem. Życze wam wszystkich z downem



Naucz się pisać, j***ny pędraku :smiechzula:

Jackyll

2013-04-12, 13:46
SPOKO i fajnie jest się nabijać jak ktoś miał wypadek i uj***ło mu nogę czy rękę itd. może też stał się kaleką choć to mogło "zabawnie" wyglądać, dział hard to już w ogóle. Wchodzi się na stronę z czarnym humorem czyli nabijanie się też z tego że ktoś dostał wpie**ol, miał wypadek(często śmiertelny), ale to jest "fajne" i "zabawne", a dziecko wyglądające jak prosie to wielka obraza, k***a żenujący jesteście. Tak mi się to kojarzy jak polscy katolicy, pie**olą się po kątach, chlają, ćpają czasem do tego drugiemu by kilof w plecy wj***li, ale k***a do kościoła pójdzie i krzyż na szyi, j***ne zakłamanie, jedno pie**olą, a drugie robią. Reasumując wypadek i kalectwo z tego powodu lub śmierć jest zabawna, ale dziecko wyglądające jak prosie to już nie-zajebisty tok myślenia :-D

P.s. i kolejny typ zjeba , "życze ci dziecka z downem" itp. kolejny zjebilizm , znasz powiedzenie "nie życz komuś tego co tobie nie miłe"-pamiętajcie, że los bywa kurewski i lubi zrobić psikusa.

Aha no i wszelakie spedalone ciotki niech opuszczą to forum, niech nie wrzucają k***a sweet dzieciaczków i sweet zwierzątek, albo jakichś ciotuń spedalonych, widzisz zjebie jeden z drugim oprawę graficzną na przykład, że różowa nie jest? poj***łeś portale jeden z drugim to wypie**alaj. A jeszcze jedna p*zda z drugą wbije się tutaj i mówi sp***alaj heh :lodowka: . To tak jakby wszedł wegetarianin do sklepu mięsnego i powiedział wszystkim "wypie**alać" :idzwch*j: . W zasadzie za wrzucanie sweet pedalskich rzeczy powinien być ban, podobnie jak dla ziebów, którym coś nie pasuje...przecież macie wolność wyboru, nie pasuje to WYpie**alAĆ NA KWEJKA, ALBO NA SAMOSIE


Mlodymm

2013-04-12, 14:38
Ech...k***a, co się porobiło z tymi ludźmi...Ciota za ciotą. Mam wrażenie, że coraz więcej tutaj pie**olonych dzieci z gimnazjum, czy też innego gówna. Rozumiem, że można mieć problemy z angielskim, ale jak się spojrzy na nazwę portalu 'SADISTIC' to samo przez siebie powinno się rozumieć, więc ten kto się tutaj rejestruje powinien wiedzieć, co to znaczy... No i kolejna sprawa, która została poruszona. Nikt się, k***a, nie śmieje z choroby tylko z wyglądu. A zresztą, srać na wielkich obrońców. Fota śmieszna i tego nic nie zmieni.

Legolas55555

2013-04-12, 15:43
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?



Fajne

SadystycznyRoman

2013-04-12, 16:20
Pan Kleks napisał/a:



ale my sie smiejemy tylko z tego jak wyglada a nie z tego ze jest chora..


A czy to nie jest spowodowane jej chorobą? Myślisz czasem?

Sin_69

2013-04-12, 16:43
cezar43 napisał/a:

Sin_69, Za brzydka.



"Kto wybrzydza, ten nie r*cha" :banany:

ti...........ax

2013-04-12, 18:41
Jackyll napisał/a:

.przecież macie wolność wyboru



To mam wolność czy mamy sp***alać??

burczy

2013-04-12, 20:42
j***łbym. Było?

Jackyll

2013-04-12, 20:51
tihomax napisał/a:



To mam wolność czy mamy sp***alać??




Nie pasuje czarny humor to:


Polecam się rozejrzeć ciotuniom za forum może TvTrwam lub Radio Maryja czy inne kółka różańcowe i tam wrzucicie to foto i będziecie płakać tydzień zmawiając paciorki...