18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne dziecko

cezar43 • 2013-04-11, 20:16
Przeglądając 4chana trafiłem na śmieszną mordę :)


matiqq

2013-04-11, 21:50
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?



ojjoj... przykre wspomnienia z dzieciństwa?

marfab

2013-04-11, 21:50
@SadystycznyRoman to co ty na sadisticu robisz? I dlaczego masz taki nick?

apoteoza666

2013-04-11, 21:50
Roman... że Ty niby "sadystyczny" jesteś?

speedster

2013-04-11, 21:51
@SadystycznyRoman Na tej stronie to co niefajne jest fajne.Ot taka inwersja ;)

bakteria04

2013-04-11, 21:52
apoteoza666@ że ty niby satanistyczny jesteś?

SadystycznyRoman

2013-04-11, 21:55
@UP, Ludziska, jeśli was bawi to, jak cierpią takie dzieci, to gratuluję wam dojrzałości i rozumu. To nie chodzi o to, że to sadistic, wiem co to za portal, codziennie przeglądam harda, naśmiewam się z ciapatych, małp, ruskich itd. ale bez jaj, jakim trzeba być debilem, żeby wyśmiać chore dziecko, bo to niby jego wina, że takie jest? A jakbyś Ty miał downa, autyzm, hiva, sepse, trąd, urodził się bez nóg i rąk potrafiłbyś się śmiać z tego jak cierpisz, nie sądzę...więc opanujcie się, póki nie jest za późno.

00niedzwiedz00

2013-04-11, 21:56
Sam jesteś jak śmieszna k***a morda wywłoko .... ciekawy jestem co by było jak by Twoje dziecko miało taką chorobę....

ti...........ax

2013-04-11, 21:57
Nosz k***a mać. Dzieciaczek uśmiecha się do zdjęcia, żyjąc jeszcze w nieświadomości co go czekam w przyszłości. Co ci ty ch*ju j***ny śmieszy w tym chorym dziecku?? No co? Jesteś zapewne jakimś marnym ch*jem co szuka takich zdjęć po necie aby się dowartościować.
Może to mało sadystyczne, ale ja czasem patrząc na tą krzywdę takich dzieciaczków i to że swoje dzieciństwo mam już za sobą zamienił bym się teraz z nim aby ono też mogło spędzić szczęśliwie dzieciństwo, bo na wyglądzie mi teraz nie zależy.
A tobie ch*j w dupe i żyj sobie cioto w przekonaniu że jesteś lepszy niż to dziecko bo masz ładniejszą buźkę.

ps. do reszty rozbawionych tą fotografią pajaców: sp***alajcie!!!

torro

2013-04-11, 22:01
To jest królewna Fiona. Tyle, że w nocy...

Eareynis

2013-04-11, 22:07
Gratuluję córeczki, pozdrawiam.

JerkItOut

2013-04-11, 22:07
zapewne autor tego posta chciałby, aby urodziło mu się takie chore dziecko.. mógłby naśmiewać się z niego dniami i nocami.. k***a co jak co, ale wyśmiewanie chorych ludzi jest domeną zjebów, którzy nic w życiu nie osiągnęli.. ile dzieci po urodzeniu jest zdrowych, a później uaktywnia się u nich jakaś choroba? ilu nie dożywa do wieku nastolatka? ilu żyje z chorobą czekając na śmierć.. jeśli kogoś to bawi to powiem jedno, mimo że to sadistic to współczuję Wam jako ludziom głupoty której niestety już się nie wyzbędziecie..