18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne dziecko

cezar43 • 2013-04-11, 20:16
Przeglądając 4chana trafiłem na śmieszną mordę :)


lenQ

2013-04-11, 22:09
SadystycznyRoman napisał/a:

@UP, Ludziska, jeśli was bawi to, jak cierpią takie dzieci, to gratuluję wam dojrzałości i rozumu. To nie chodzi o to, że to sadistic, wiem co to za portal, codziennie przeglądam harda, naśmiewam się z ciapatych, małp, ruskich itd. ale bez jaj, jakim trzeba być debilem, żeby wyśmiać chore dziecko, bo to niby jego wina, że takie jest? A jakbyś Ty miał downa, autyzm, hiva, sepse, trąd, urodził się bez nóg i rąk potrafiłbyś się śmiać z tego jak cierpisz, nie sądzę...więc opanujcie się, póki nie jest za późno.





Nawiązując do Twojego komentarza to też nie wina ciapatego,że się ciapatym urodził, więc dlaczego się z nich śmiejesz? Teoretycznie rzec biorąc nie powinniśmy śmiać się z nikogo, kto nie miał wpływu na to,jakim się urodził. Teoretycznie, bo w praktyce mamy sadistica. Poza tym lepiej tuszować swoje niedoskonałości odnajdując je w innych...
;-) <--żebym nie wyszła na zbyt poważną^^

n1troo

2013-04-11, 22:12
mnie to przypomina to :D

Sessvisto

2013-04-11, 22:13
SadystycznyRoman napisał/a:

@UP, Ludziska, jeśli was bawi to, jak cierpią takie dzieci, to gratuluję wam dojrzałości i rozumu. To nie chodzi o to, że to sadistic, wiem co to za portal, codziennie przeglądam harda, naśmiewam się z ciapatych, małp, ruskich itd. ale bez jaj, jakim trzeba być debilem, żeby wyśmiać chore dziecko, bo to niby jego wina, że takie jest? A jakbyś Ty miał downa, autyzm, hiva, sepse, trąd, urodził się bez nóg i rąk potrafiłbyś się śmiać z tego jak cierpisz, nie sądzę...więc opanujcie się, póki nie jest za późno.



hipokryta
smiejesz sie z ciapatych, moze oni mieli wplyw na to, jakimi sie urodza?
myslenie polaczka detected

Duszek Okruszek

2013-04-11, 22:20
@Sessvisto
Za polaczka murzyński ch*j Ci w dupę.

A co do foty to też mnie nie bawi, oj nie jestem sadolem so sad ;__; .

ti...........ax

2013-04-11, 22:22
Cytat:

hipokryta
smiejesz sie z ciapatych, moze oni mieli wplyw na to, jakimi sie urodza?
myslenie polaczka detected



Z ciapatych dzieci też nie wolno się śmiać, z żadnych a już na pewno nie z chorej dziewczynki co po prostu pozuje z uśmiechem do zdjęcia. nauczcie się, że dziecko, jaki by nie było to dziecko.

androgenius

2013-04-11, 22:24
Duszek Okruszek napisał/a:

@Sessvisto
Za polaczka murzyński ch*j Ci w dupę.

A co do foty to też mnie nie bawi, oj nie jestem sadolem so sad ;__; .



Tobie w japę, poliaczku.

kretorek3

2013-04-11, 22:25
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?



siedzisz na stronie SADISTIC, masz w nicku SADYSTYCZNY, a prujesz sie o chore dziecko? jak Cie takie coś rusza to idź na kwejka albo (o zgrozo) besty. To jest strona od wstawiania takich zdjęć, filmów, żartów. Takich czyli - NIE ŚMIESZNYCH i wręcz obraźliwych

SadystycznyRoman

2013-04-11, 22:27
lenQ napisał/a:





Nawiązując do Twojego komentarza to też nie wina ciapatego,że się ciapatym urodził, więc dlaczego się z nich śmiejesz? Teoretycznie rzec biorąc nie powinniśmy śmiać się z nikogo, kto nie miał wpływu na to,jakim się urodził. Teoretycznie, bo w praktyce mamy sadistica. Poza tym lepiej tuszować swoje niedoskonałości odnajdując je w innych...
;-) <--żebym nie wyszła na zbyt poważną^^



Mądre spostrzeżenie, jednak mi nie chodziło o wszystkich "ciapatych" tylko tych którzy są CIAPACI, przepraszam jeśli się niejasno wyraziłem. Czasem też trzeba pomyśleć, śmieję się z ich mentalności i zachowania, a nie z tego, że się urodzili w takim kraju czy też religii.

Pan Kleks

2013-04-11, 22:34
SadystycznyRoman napisał/a:



Mądre spostrzeżenie, jednak mi nie chodziło o wszystkich "ciapatych" tylko tych którzy są CIAPACI, przepraszam jeśli się niejasno wyraziłem. Czasem też trzeba pomyśleć, śmieję się z ich mentalności i zachowania, a nie z tego, że się urodzili w takim kraju czy też religii.



ale my sie smiejemy tylko z tego jak wyglada a nie z tego ze jest chora..

Mom and Death

2013-04-11, 22:34
Wiem ze nie wypada sie smiac z chorych itp ale jakos odruchowo kurewsko zwylem jak z dziecka tak i z tytulu i opisu :(

Ps. Ciekawe ilu z was, hipokrytow, smialo sie z macka z klanu jak byl tu modny.

kacu89

2013-04-11, 22:46
OOOooo k***a, jakie nagle głosy sprzeciwu. A jak jest polewka z rudych to wtedy jest zajebiście, ch*j ze oni też się tacy urodzili i nie mieli na to wpływu. Albo Maciek z klanu, to samo. O ile rozumiem drwiny z np. otyłych bo oni sami na to zapracowali, o tyle nie rozumiem w tym momencie waszej hipokryzji...
Albo k***a murzyni... zdecydujcie się, albo się z nich nabijamy, jedziemy po nich i każdy murzyn jest śmieciem, albo k***a dajemy spokój...

loleq0

2013-04-11, 22:56
"W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?"

Od tego jest sadol, żeby się z tego śmiać...

Lukas666j

2013-04-11, 22:59
Kiedyś czytałem tu dobry żart... i wydaje mi się że coś w tym jest...
Dlaczego coraz mniej osób na sadolu stawia piwa za żarty na temat pedofilii? Bo nikt nie lubi być obrażanym.
Coś czuje że ma to ścisły związek z krytyką tej wstawki.