18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne dziecko

cezar43 • 2013-04-11, 20:16
Przeglądając 4chana trafiłem na śmieszną mordę :)


Skowu

2013-04-11, 23:06
Jednak świnka Piggi żyje! :D

Czerew

2013-04-11, 23:19
wstaw swój ryj, mistrzu ;)

Elalex

2013-04-11, 23:24
Czytam to gówno co tu próbujecie wycisnąć i stwierdzam że jesteście popie**oleni i robicie to na pokaz. Bycie sadystycznym a bycie zjebem to różnica panowie.
@up
Doj***łeś i co...fajnie? Wstaw zdjęcie swojej mordy to też się pośmieję...

A co do tematu ciapatych etc , nabijam się z ciapatych bo to k***y i złodzieje są , murzyny j***ne tak samo...ale to nie winne dziecko nic mi nie zrobiło , i nie mam zamiaru być "sk***ielem na pokaz" jak wy idioci. Urodziło się takie i ch*j , bedzie miało przej***ne , racja , ale do ch*ja pana nie wypada się nabijać z czegoś takiego bo jeszcze wam k***y się takie dziecko urodzi i zobaczymy czy pie**olniesz zdjęcie i wstawisz na Sadistica z podpisem " Moja córka hehehe down , hehe" Pedały.

ma...........ok

2013-04-11, 23:29
o nie wierzę :D Jacy prawdziwi sadole tutaj :D Ludzie przyzwyczajcie się, że takie rzeczy będą ty wstawiane, a jak nie potraficie to idźcie na jakieś.. przytulasy.pl czy coś :D

Jeszcze z rok dwa i będą komenty w stylu
"śmieszy Cię k***a ten kot, co spadł za kanapę? Bo dla mnie to jest w ch*j przykre i nieśmieszne" :D :D
Ogarnijcie się. Dziwne kosmiczne dziecko z jakąś wadą na ryja i tyle ;)

ander455

2013-04-11, 23:35
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?



Hmm.. a może to Sadistic? Taki qrwa w ch*j Sadistic?

PS. A nie jakieś kwejkopodobne coś gdzie się stawia kucyki dla Gimbusów?

Elalex

2013-04-11, 23:40
maridok napisał/a:

o nie wierzę :D Jacy prawdziwi sadole tutaj :D Ludzie przyzwyczajcie się, że takie rzeczy będą ty wstawiane, a jak nie potraficie to idźcie na jakieś.. przytulasy.pl czy coś :D

Jeszcze z rok dwa i będą komenty w stylu
"śmieszy Cię k***a ten kot, co spadł za kanapę? Bo dla mnie to jest w ch*j przykre i nieśmieszne" :D :D
Ogarnijcie się. Dziwne kosmiczne dziecko z jakąś wadą na ryja i tyle ;)



Przyzwyczajcie się? Człowieku ja moge się śmiać na twoim pogrzebie i jeszcze Ci na grób nasrać jak chcesz....to mnie nie rusza , uj***ne głowy nogi ręce , sranie na klate, do ryja , Uj***ne palce, zabijanie ciapatych , spuszczanie wpie**olu panienką ...w ch*ju to mam...ale Nie takie coś.

Jedyne co mnie śmieszy to tagi...."ch*jowy sweter" bo naprawdę sweter ma ch*jowy :-D

swietlik

2013-04-11, 23:44
SadystycznyRoman napisał/a:

W ch*j mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest k***a w ch*j niefajne?


To co Ty w takim razie na sadolu robisz?!

Lukas666j

2013-04-11, 23:57
swietlik napisał/a:


To co Ty w takim razie na sadolu robisz?!



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to :noga: do innego zj***nego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo :samoboj: . Tyle w temacie. Brzydzę się wami :badyl: :-D

Elalex

2013-04-12, 00:16
Lukas666j napisał/a:



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to :noga: do innego zj***nego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo :samoboj: . Tyle w temacie. Brzydzę się wami :badyl: :-D



Oo k***a kozak...pół roku na sadolu i każe innym wypie**alać :D :idzwch*j: Odznaczyłeś już Fekalia na hardzie?

matiqq

2013-04-12, 00:24
SadystycznyRoman napisał/a:

@UP, Ludziska, jeśli was bawi to, jak cierpią takie dzieci, to gratuluję wam dojrzałości i rozumu. To nie chodzi o to, że to sadistic, wiem co to za portal, codziennie przeglądam harda, naśmiewam się z ciapatych, małp, ruskich itd. ale bez jaj, jakim trzeba być debilem, żeby wyśmiać chore dziecko, bo to niby jego wina, że takie jest? A jakbyś Ty miał downa, autyzm, hiva, sepse, trąd, urodził się bez nóg i rąk potrafiłbyś się śmiać z tego jak cierpisz, nie sądzę...więc opanujcie się, póki nie jest za późno.



a teraz... strzał w stopę przez kolano i tętnicę dla Ciebie...

a czy ciapaty czy też Rusek miał wybór, jak, kiedy lub gdzie się urodzić?

wiadomo, choroba to straszna rzecz/przypadłość, ale trzeba mieć też dystans bo inaczej bedziesz miał zawał tuż po odwiedzeniu szpitala/większej wsi czy też "UWAGI" na tefałenie.

boob47

2013-04-12, 00:40
0 sadyzmu, smiac sie mozesz z oj***nej nogi z glupoty i z innych rzeczy ale nie k***a z dzieci! chorych dzieci! trafiłoby się jednemu, drugiemu to byłoby najpiekniejsze ze wszystkich k***a, ale co ja tam wiem, nie? :) Nie ma nic gorszego dla rodzica jak chore dziecko,!!!!!!!!!!!

BP82

2013-04-12, 00:40
Co w tym śmiesznego? to że nie masz takiej twarzy to cię śmieszy?

auliszek

2013-04-12, 01:13
Sessvisto napisał/a:



hipokryta
smiejesz sie z ciapatych, moze oni mieli wplyw na to, jakimi sie urodza?
myslenie polaczka detected



No na szczęście większość ludzi śmieje się z ciapatych nie dlatego, że mają śmieszne turbany tylko dlatego, że są j***nymi zacofanymi debilami i chcą wprowadzać swoje porządki tam gdzie ich nie proszą. To, że są bezmyślni i jedyne co im wsadzisz do łba to koran - to już ich wina.

Lukas666j napisał/a:



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to :noga: do innego zj***nego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo :samoboj: . Tyle w temacie. Brzydzę się wami :badyl: :-D



O ch*j, ale nam się twardziel trafił, wydaje mi się, że wszystko już osiągnąłeś i wszystkim już imponujesz

A autorowi posta, skoro taki wesołek, życzę takiej córeczki żeby śmiał się calutki dzień, jak już wróci do domku z gimnazjum.

PA...........SM

2013-04-12, 02:17
Do wszystkich spinających się :) Ta młoda suka nawet nie dożyje 10 lat. Ta choroba prowadzi do szybkiej śmierci i chwała za to matce naturze !!! Jej ojciec, gdyby wiedział, że spłodzi takiego maszkarona, to na pewno spuściłby się na gorącą blachę pieca. Póki co, pozostaje nam wielka beka z tego gównianego bachora. Niech żyje żyje nam pie**olony bękart :) :) :)
PS.
Jak zobaczyłem to zdjęcie to śmiałem sie tak, że spadłem z fotela :)