18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem

discoteq • 2022-07-20, 11:53
19.07.2022, na drodze krajowej 94 (na trasie Środa Śląska - Wrocław, na wysokości Krępic) doszło do zderzenia motocyklistki z samochodem osobowym. Młoda kobieta nie przeżyła wypadku (źródło: TW).


Samochodem osobowym, który, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na motocyklistce, kierował trzeźwy 40-latek. Po zderzeniu kobieta spadła z motocykla i wpadła pod jadące z naprzeciwka auto (źródło: TW).

chico35

2022-07-22, 21:49
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też. Nie wiem też, jak to jest, że jezdze już 10 lat i nigdy nawet wywrotki parkingowej nie miałem. Do 140 przyśpieszam tylko na autostradzie, wyprzedzając cieżarówkę robie to szybko i z duzym zapasem miejsca. Obracam głowe a nie patrze tylko w lusterka gdy zmieniam pas. Po prostu jazda jest frajdą a nie wyścigiem by być 5 minut wcześniej.



140??? szalony... zgodę się z jednym , trzeba myśleć za innych i każdego traktować jako potencjalnego sprawcę kolizji, 2 razy na mnie wymusili ale z tym 140 to już poleciałeś po bandzie, przyz takiej prędkości z nudów idzie zasnąć

iwantms

2022-07-22, 23:51
Baba i na motorze. Kumulacja głupoty i dobre combo

Janusz_k

2022-07-23, 19:54
Makulata napisał/a:

No właśnie nie jechała prawym pasem j***ny debilu


Sam jesteś debil, ewidentnie wiać że jechała pasem do skrętu w prawo, debilu ślepy.

Elvis84

2022-07-23, 21:50
slepego sk***ysyna wsadzic na dlugie lata