18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem

discoteq • 2022-07-20, 11:53
19.07.2022, na drodze krajowej 94 (na trasie Środa Śląska - Wrocław, na wysokości Krępic) doszło do zderzenia motocyklistki z samochodem osobowym. Młoda kobieta nie przeżyła wypadku (źródło: TW).


Samochodem osobowym, który, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na motocyklistce, kierował trzeźwy 40-latek. Po zderzeniu kobieta spadła z motocykla i wpadła pod jadące z naprzeciwka auto (źródło: TW).

Siriuz

2022-07-20, 13:43
Spokojnie mogę chyba napisać, że 90% wypadków to wymuszenia pierwszeństwa. Wszyscy drą mordy o tych co jeżdżą szybko, a nikt nie mówi o sierotach, które jeżdżą wolno (albo chodzą), ale wpie**alają się każdemu pod kola.

dżonyłojlker

2022-07-20, 13:43
Materiał zajebisty, szczególnie w tym trudnym wakacyjnym czasie.

baronturbina napisał/a:

Kierowca od kamerki będzie miał zrytą banię na długo



Niekoniecznie. Jeśli jest normalny, to będzie jeszcze do tego pamięciówkę napie**alał :szydera:

Angevil napisał/a:

Mógłby zapie**alać nawet 500km/h i nie zmieni to faktu, że ch*j z puszki po konserwach zwyczajnie ruszył by zabić człowieka.
Motocyklista wcale nie pędził ponad normę - widać to dobrze, że zbliżał się w całkiem sensownej prędkości... No ale wiadomo brainlety mają już używane bo się kolejny moto rozbił a gdyby to był ktoś z rodziny to już byście latali po parkingu rysować wszystkim karoserie w złości co p*zdy internetowe?



Nikt jej nie zmuszał do jazdy na tym gównie. Chciała się zabić i się zabiła, ch*j jej w dupę.

ffxx napisał/a:

zachowala sie dobrze, hamowala.. poźniej odpuścila i zaczeła odbijac do srodka drogi



No to chyba jednak nie za dobrze. Ja ci wyjedzie gówniak na rowerku to omijasz z przodu czy tyłu? Jeden zwój u kobit więcej niż u kury, to jak widać za mało 8-)

Halman

2022-07-20, 13:45
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też.



i taki motocyklistów to ja szanuję, szkoda że 99% to jakieś odcięcie tlenu do mózgu następuje po założeniu kasku...

dżonyłojlker

2022-07-20, 13:50
Halman napisał/a:

i taki motocyklistów to ja szanuję, szkoda że 99% to po prostu jakieś odcięcie tlenu do mózgu następuje po założeniu kasku...



Ja wręcz przeciwnie. Nie po to jest motocykl stworzony, by srać w gacie i jeździć jak paranoik. Szanuję za to (jeśli tak to można nazwać ;-) ), motocyklistów kamikadze, którzy użytkują motóra zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli rozpie**alają się na kawałki.

Sraj1

2022-07-20, 13:59
Na pewno głośno się wydarła widząc wjeżdżający w nią samochód.

Angevil napisał/a:

Mógłby zapie**alać nawet 500km/h i nie zmieni to faktu, że ch*j z puszki po konserwach zwyczajnie ruszył by zabić człowieka.
Motocyklista wcale nie pędził ponad normę - widać to dobrze, że zbliżał się w całkiem sensownej prędkości... No ale wiadomo brainlety mają już używane bo się kolejny moto rozbił a gdyby to był ktoś z rodziny to już byście latali po parkingu rysować wszystkim karoserie w złości co p*zdy internetowe?



Takiej sensownej, że aż go rozj***ło na kawalki. Wiesz że jak by jechała z 5km wolniej to by samochód przejechał przed nią?

Siriuz napisał/a:

Spokojnie mogę chyba napisać, że 90% wypadków to wymuszenia pierwszeństwa. Wszyscy drą mordy o tych co jeżdżą szybko, a nikt nie mówi o sierotach, które jeżdżą wolno (albo chodzą), ale wpie**alają się każdemu pod kola.



Tylko że jest jeszcze coś takiego jak "bezpieczna prędkość", z której albo (prawie) zawsze zdążysz zahamować, a jak nie zdążysz to jest na tyle mała że nikomu się nic nie stanie. Więc wymuszenia, wymuszeniami ale to jednak wina zapie**alaczy.

Siriuz

2022-07-20, 14:12
Kibol83 napisał/a:

Tylko że jest jeszcze coś takiego jak "bezpieczna prędkość", z której albo (prawie) zawsze zdążysz zahamować, a jak nie zdążysz to jest na tyle mała że nikomu się nic nie stanie. Więc wymuszenia, wymuszeniami ale to jednak wina zapie**alaczy.



Co Ty pierniczysz? I pociągi też mają jeździć z taką prędkością aby zawsze zdążyć zahamować? Widzisz jak kretyńska to jest argumentacja? Po to są wyznaczone tory (drogi) jazdy, aby właśnie można było po nich zapie**alać i nie zastanawiać się czy ktoś czasem stolika sobie na drodze nie postawił i kawkę popija. Po kiego ch*ja budować drogi?

Pees4

2022-07-20, 14:15
To była czyjaś matka, żona, zginela nie ze swojej winy, a na sadolu w komentarzach cisną bo jechała na moto :roll: j***ne stuleje piwniczne

lukas22

2022-07-20, 14:24
Jak się popatrzy na pasy to wygląda że jechała prosto pasem do skrętu w prawo


khaman

2022-07-20, 14:25
Pees4 napisał/a:

To była czyjaś matka, żona, zginela nie ze swojej winy, a na sadolu w komentarzach cisną bo jechała na moto j***ne stuleje piwniczne



akurat wypredziła ciężarówkę z prawej strony jadąc pasem do skretu prosto, raczej zginęła na własne życzenie.

W prawo miało być

CbK

2022-07-20, 14:26
Pees4 napisał/a:

To była czyjaś matka, żona, zginela nie ze swojej winy, a na sadolu w komentarzach cisną bo jechała na moto j***ne stuleje piwniczne



Ciągle jest w jednym kawałku. Polać ciepłą wodą i jeszcze można skorzystać.

drattius

2022-07-20, 14:38
khaman napisał/a:

akurat wypredziła ciężarówkę z prawej strony jadąc pasem do skretu prosto, raczej zginęła na własne życzenie.
W prawo miało być



Dokładnie jechała prawym pasem


[i

kaluza_21

2022-07-20, 14:56
Rzadko kiedy pisze komentarze ale sam jeżdżę tam w dzień w dzień motocyklem do pracy.
Tam do jest ograniczenie do 40km/h !!!!! Wiecznie ktoś się wcina i wymusza bo inaczej nie wjedzie. Sznur samochodów po godzinie 14 w kierunku Wrocławia. Dokładnie BP krepice DK 94. Wlot do Wrocławia z kierunku środa Slaska.
Naprawdę jej totalny brak wyobraźni.
Ruchliwe w uj skrzyżowanie. Wina po środku jak by jechała przepisowo to co najwyżej przeleciała by przez maskę 2 metry. O jednego barana mniej. Bez żalu totalnie sam jeszcze z 10 lat motocyklami i jakoś nigdy nie miałem takich sytuacji.

Siriuz

2022-07-20, 15:13
khaman napisał/a:

akurat wypredziła ciężarówkę z prawej strony jadąc pasem do skretu prosto, raczej zginęła na własne życzenie.
W prawo miało być



Gdzie Ty tam widzisz, ze wyprzedza ciezarowke z prawej? Od poczaktu filmu jechala przed ciezarowka wlasciwym pasem.

TylerPL

2022-07-20, 15:15
Dobrze, że ją jebnął jeszcze w strefie:



Siriuz

2022-07-20, 15:19
Z moich doswiadczen problem z jednosladami jest taki ze maja jeden reflektor i to w ch*j utrudnia prawidlowa ocene odleglosci, lub w ogole zorientowanie sie ze reflektor nalezy do motocykla a nie do ciezarowki ktora jedzie za nim.