18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem

discoteq • 2022-07-20, 11:53
19.07.2022, na drodze krajowej 94 (na trasie Środa Śląska - Wrocław, na wysokości Krępic) doszło do zderzenia motocyklistki z samochodem osobowym. Młoda kobieta nie przeżyła wypadku (źródło: TW).


Samochodem osobowym, który, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na motocyklistce, kierował trzeźwy 40-latek. Po zderzeniu kobieta spadła z motocykla i wpadła pod jadące z naprzeciwka auto (źródło: TW).

Terror

2022-07-20, 15:22
Angevil napisał/a:

Mógłby zapie**alać nawet 500km/h i nie zmieni to faktu, że ch*j z puszki po konserwach zwyczajnie ruszył by zabić człowieka.
Motocyklista wcale nie pędził ponad normę - widać to dobrze, że zbliżał się w całkiem sensownej prędkości... No ale wiadomo brainlety mają już używane bo się kolejny moto rozbił a gdyby to był ktoś z rodziny to już byście latali po parkingu rysować wszystkim karoserie w złości co p*zdy internetowe?



miałem kiedyś podobny przypadek i typek w puszce normalnie mnie nie zauważył, dlatego teraz jak jeżdżę traktuje innych uczestników ruchu tak jakby mnie nie widzieli, bo co tłuką ludziom na nauce jazdy? "Zachowaj szczególną ostrożność", bo ch*j wie co komuś do łba strzeli, może jest świeżym kierowcą, może jest niewyspany, pijany etc

Mega szkoda dziewczyny.

Gitrix

2022-07-20, 15:35
Czy w takim przypadku kierowca idzie siedzieć?

Hetman_Wielki

2022-07-20, 16:10
no oczywiście ślepa p*zda w suvie

zaznaczam ze baby w suwie gówno widza + słabe umiejętności oceny sytuacji na drodze

symptomCOVID19

2022-07-20, 16:25
Terror napisał/a:

miałem kiedyś podobny przypadek i typek w puszce normalnie mnie nie zauważył, dlatego teraz jak jeżdżę traktuje innych uczestników ruchu tak jakby mnie nie widzieli, bo co tłuką ludziom na nauce jazdy? "Zachowaj szczególną ostrożność", bo ch*j wie co komuś do łba strzeli, może jest świeżym kierowcą, może jest niewyspany, pijany etc
Mega szkoda dziewczyny.


W tym roku nie puszki stwarzaja najwieksze zagrozenie a zjeby na rowerkach i wbiegający piesi , to jest dopiero plaga .

dżonyłojlker

2022-07-20, 16:32
Hetman_Wielki napisał/a:

no oczywiście ślepa p*zda w suvie
zaznaczam ze baby w suwie gówno widza + słabe umiejętności oceny sytuacji na drodze



Ty też nie za dobrze widzisz, o nie suv, tylko motocykl.

Halman2

2022-07-20, 16:36
Pan z przeciwka miał dokładnie 3 sekundy. Wystarczający czas, żeby wyhamować do zera, nie jechał szybko więc, gdyby chciał zrobiłby to.

ramonawielun

2022-07-20, 17:03
Na tym skrzyżowaniu to j***ny standard

Zbysław

2022-07-20, 17:14
Szkoda kierowcy osobówki bo jego obciąża za głupotę motocyklisty

Ko...........ik

2022-07-20, 17:16
Znowu chłodnica do wymiany kurde . I gaz do klimy a taki drogi teraz .

Karboksylator

2022-07-20, 17:22
Lee225 napisał/a:

Ale klepiesz farmazony. Jechała szybko ma znaczenie ,a wymuszenie pierwszeństwa nie ma znaczenia? Myślisz i widzisz co piszesz? Pozwalamy na wymuszanie i mordowanie ale na przekroczenie prędkości już nie. Lepiej oddaj zawczasu prawo jazdy jeśli masz bo zrobisz komuś krzywdę.



gdyby jechała wolniej to nie doszłoby do wymuszenia. czas i miejsce by się nie zgrało.
druga sprawa, że buk tak chciał

Heliar

2022-07-20, 17:56
Kupa debili co jak zwykle nie wiem ale się wypowiem. Oglądacie na smartfonach i piszecie brednie, bo jakość nagrania h*jowa. Włącznie se na monitorze, wyraźnie widać, nie wyprzedała TIRa, nie jechała środkowym pasem, tylko w ostatniej chwili próbowała uciec, nie mrugała światłami, to są refleksy od szyby. Zapie**alała tyle co cała reszta, bo odległość między SUVem z przodu czy TIRem z tyłu się nie zmienia.

Juzwa

2022-07-20, 18:26
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też. Nie wiem też, jak to jest, że jezdze już 10 lat i nigdy nawet wywrotki parkingowej nie miałem. Do 140 przyśpieszam tylko na autostradzie, wyprzedzając cieżarówkę robie to szybko i z duzym zapasem miejsca. Obracam głowe a nie patrze tylko w lusterka gdy zmieniam pas. Po prostu jazda jest frajdą a nie wyścigiem by być 5 minut wcześniej.



Gdy czytam lub słyszę takie słowa, rozglądam się po Niebie czy już widać kometę i czy Trzej Królowie się czasem już nie pojawią.

Janusz_k

2022-07-20, 18:33
drattius napisał/a:

Dokładnie jechała prawym pasem



I dlatego kierowca wyjechał bo sądził że będzie skręcać. Sama sobie winna bo głupim manewrem zmyliła kierowcę, tym bardziej że jest zakaz wyprzedzania z prawej na skrzyżowaniu o ile wyprzedzany nie skręca w lewo, więc jej wina, złamała przepisy i zapłaciła za to najwyższą cenę.

Hetman_Wielki napisał/a:

no oczywiście ślepa p*zda w suvie


Sam jesteś ślepy.


baronturbina

2022-07-20, 18:39
Zbysław napisał/a:

Szkoda kierowcy osobówki bo jego obciąża za głupotę motocyklisty


Zbysław nie pie**ol. W tym wypadku mu ch*ja zrobia. Ma nagrane i dowód ze nie mógł nic zrobić.

Pawehan

2022-07-20, 18:51
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też. Nie wiem też, jak to jest, że jezdze już 10 lat i nigdy nawet wywrotki parkingowej nie miałem. Do 140 przyśpieszam tylko na autostradzie, wyprzedzając cieżarówkę robie to szybko i z duzym zapasem miejsca. Obracam głowe a nie patrze tylko w lusterka gdy zmieniam pas. Po prostu jazda jest frajdą a nie wyścigiem by być 5 minut wcześniej.



Chłopie. Wolelibyśmy żebyś zapie**alał właśnie