18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

śląskie siemianowice

Halman • 2018-06-17, 11:48

dyskusja tradycyjnej ślaskiej patologii w scenografii familoków i hasioków*


*mile widziany hejt prosto z śląska - popizgamy z tego niedowładu mowy...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-17, 14:33
k***a co za jełop. Jak Najman k***a. Biją go A on nie oddaje. Takie ślunskie KSW.

hfbnmiuytp

2018-06-17, 14:55
Prawdziwi Ślązacy walczyli w powstaniach śląskich o swoje prawo do życia w Rzeczypospolitej. Dzisiejsze "ślunzoki" to nic innego jak popłuczyny po bolszewickich spadochroniarzach przywiezionych na żołdackich bagnetach.

remi1982

2018-06-17, 15:36
hfbnmiuytp napisał/a:

Prawdziwi Ślązacy walczyli w powstaniach śląskich o swoje prawo do życia w Rzeczypospolitej. Dzisiejsze "ślunzoki" to nic innego jak popłuczyny po bolszewickich spadochroniarzach przywiezionych na żołdackich bagnetach.



Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Na Śląsku jest tylko nieliczna grupka zjebów jak np. RAŚ. Reszta to normalni ludzie.
Zazwyczaj najwięcej do powiedzenia o Śląsku mają ludzie którzy widzieli Śląsk tylko w tv.

Noside

2018-06-17, 17:25
remi1982 napisał/a:


Skąd w Tobie tyle nienawiści do śląska? Byłeś kiedyś na śląsku i wpie**ol zebrałeś?


Kiedyś go dostawca na węglu wych*jał

mygyry

2018-06-17, 17:51
A ja myślałem, że Kulczyk umarł a on się po prostu stoczył na Śląsku :amused:

koxu42

2018-06-17, 20:02
Slązacy w komentarzach mają ostry ból dupy.

Ti...........ch

2018-06-17, 20:06
No cóż

hfbnmiuytp

2018-06-17, 20:56
remi1982 napisał/a:



Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Na Śląsku jest tylko nieliczna grupka zjebów jak np. RAŚ. Reszta to normalni ludzie.
Zazwyczaj najwięcej do powiedzenia o Śląsku mają ludzie którzy widzieli Śląsk tylko w tv.



Przecież o tym pisałem, właśnie RAŚ to "ślunzoki" czyli bolszewickie popłuczyny, reszta mieszkańców Śląska to po prostu Polacy-Ślązacy (na takiej samej zasadzie jak Polak-Wielkopolanin, Polak-Kujawianin), którzy Polskę mają w sercu od pokoleń.

DoubleBorger

2018-06-17, 20:57
Eclipse tak piszesz o dubie hala to umówcie się na małe lizanko, albo daj sobie spokój, bo pod każdym tematem jakieś odwołanie do jego dupy

hanney

2018-06-17, 21:11
Cóż za gentleman, nie oddał, a jej starania skwitował uśmiechem. W Warszawie pewnie by elokwentnie powiedział, że zraniła jego uczucia po czym by się rozpłakał piszą kredą „nie dla nienawiści na ulicy”, a Krakowie dostałaby od niego kosę między żebra.

Bizior4

2018-06-17, 21:25
No cóz, sadistic to chyba jeden z nielicznych portali na którym są, zarówno etnolodzy, historycy, i masa innych profesji, nie pomijając zjebów umysłowych. A co do śląska to nie ma w Polsce drugiej takiej krainy, wiym co godom, paciuloki pieruńskie, ciul wom do rzyci gorole. Nawet Samsung ma w wyborze jezyków śląski wbudowany.

Wadzio

2018-06-17, 21:37
Moje Miasto takie piękne <3

PieronJasnySzlag

2018-06-17, 22:09
HAL9000/2 napisał/a:

'

odpowiem ci dość rzeczowo; na śląsku byłem nie raz, wpie**olu też nie dostałem.

Mój ból dupy leży właśnie w ich gwarze... a dokładnie w przekonaniu przeciętnego hanysa że jego gwara jest zrozumiała i taka zabawna... no k***a co jest zabawnego w języku który jest ledwo zrozumiały w reszcie kraju i brzmi w ustach dorosłych ludzi jakby im rozwój umysłowy zatrzymał się w wieku 6 lat?

I przede wszystkim natrętne promowanie tego kalectwa na resztę kraju - tylko po co? Kaszubi mają też swoją gwarę ale nie wchodzą z nią wszędzie butami... hanysy muszą


pie**olisz jak zwykła dz**ka. Prawie w każdym europejskim kraju są różne dialekty mniej lub bardziej śmieszne. Tak też u nas inaczej mówią na śląsku, inaczej w Nowym Targu czy jeszcze inaczej na kresach wschodnich. A niechęć do Śląska to dziecko socjalizmu. W PRLu mentalne wieśniaki z poza śląska twojego pokroju nie mogli znieść że są utrzymywani przez Śląsk. I zamiast przyjechać na Śląsk, zatrudnić się do ciężkiej roboty na kopalni albo hucie i godnie zarabiać to woleli jątrzyć jad z warszawy albo ze swojej wiochy.

Jestem rodowitym Ślązakiem ale nawet by mi nie przyszło do głowy hejtować albo wyśmiewać się z górali i ich mowy. A wiecie dlaczego? Bo nie jestem mentalnym wsiurem.

Usztafik

2018-06-17, 23:18
@Spiderowski
Czekałem na argument jak to Śląsk ratował Polskę na garbie biednego górnika. Jakie to k***a oklepane.

kszan

2018-06-17, 23:23
Nie czytam wszystkiego bo wiekszosc to buraki ze slUNDSKA chcialem tylko napisac ze kiedys do nich nic nie mialem do czasu az zapytalem sluNDZOKA przez iternet oczywiscie (jakis tam ch*jowy strimer) czy woli Polske czy Niemcy, zapytalem poniewaz ciekawila mnie odpowiedz nie mialem na celu nikogo zniewazytc urazic niestety ten burak zaczal wyzywac mnie i moją matke nie mial zadnego argumentu dlaczego tak robi a co gorsze inne buraki z czatu zaczeli isc w jego strone i yzywac polske, polaków od kurew i ze nie maja honoru. Wlasnie dlatego slundzakowi bym nawet do mordy nie naplul mam uraz do tego buractwa PRAWIE kazdy z nich to mirek wychowany pod kloszem kompleksow potrafiacy sie tylko oburzac i wcale bym sie nie zdziwil ze cebula i typowe postepowanie januszostwa wywodzi sie ze slundzka bo tam nawet koty sp***falaja stamtąd na slowacje siema