18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki palenia papierosow.

DonGotti • 2013-01-13, 14:58
Filmik ukazujacy palenie papierosow w bardzo ciekawym swietle.

dth

2013-01-13, 19:29
@majster0000
Nie muszę palić w samotności, w pubach są palarnie, gdzie mogę zapalić ze znajomymi, czy też mogę to zrobić na własnym balkonie, albo idąc z kimś przez miasto : P Palacze byli na długo przed ideą antypalenia i jakoś ludzie żyli, trochę się wk***iali i w ogóle, więc zaczęto wprowadzać restrykcje itp itd. Teraz w większości miejsc palić nie można. I dobrze, ale też bez przesady by ktoś mi zabraniał zapalić na świeżym powietrzu. Najbardziej mnie irytują idioci, którzy przychodzą do pubu, siadają gdzieś niedaleko palących i przez cały wieczór narzekają, że dym. Jeśli nie narzekają na żywo, to wchodzą potem na takiego sadistica i pie**olą jak to fajki śmierdzą, jakie to nie są ch*jowe i jak to ci straszni palacze niszczą zdrowie innych ludzi. Ja się pytam... to na ch*j chodzisz do pubu gdzie można palić, skoro są takie w których nie można, albo palarnia jest specjalnie wydzielona?
Nie bronię papierosów, bronię swojego prawa do ich palenia : P Prawda jest taka, że ludzie się na palaczy uwzięli i wcale ich nie unikają, tylko starają się ich wyj***ć z ich środowisk. Pchają się tam na siłę a potem narzekają jak im to przeszkadza.


Odnośnie przeszkadzania... Mi też wiele rzeczy przeszkadza. Wk***ia mnie jak gruby wieloryb się na mnie gapi, albo jak ktoś ociera się o mnie w tramwaju czy autobusie, wk***ia mnie jak ktoś za głośno gada, czy pie**oli totalne głupoty. Wk***iają mnie penery, które zachowują się jak totalne buractwo, a także naj***ni kretyni, którzy właśnie odkryli że świat należy tylko do nich. Wiele rzeczy mnie wk***ia, ale zdaje sobie sprawę z tego, że żyję w społeczeństwie i nie można wszystkiego zakazać, bo to że mi się to nie podoba nie znaczy, że komuś się podobać nie może: P
Ludzie są różni i z każdej strony są poj***ni. Kiedyś miałem sytuację, że jakaś gruba baba do mnie podeszła i powiedziała, że mam iść gdzieś indziej, bo jej przeszkadza to że ja palę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że stałem ze 20 metrów od przystanku, na samym skraju podjazdu, a babsko musiało przejść całkiem spory kawałek, żeby mi to powiedzieć. Jak widać, ludziom się nieźle we łbach pie**oli.

ScrappyCoco

2013-01-13, 19:32
Nie kupuje polskich szlugów. Ruskim też nie daje zarobić. Kupuje tytoń od rolnik stonesów. 60 blach za kilogram odparowanego, pokrojonego tytexu. Szału nima, ale papieroski napewno lepsze, niż ruskie cepy kitrane po bakach, śmierdzące wachą i do tego zdrowsze, bo bez żadnych dodatkowych substancji uzależniających, żadnej chemii, itd. Po przeliczeniu razem z gilzami, wychodzi niecałe dwa ziko za paczkę. Polecam każdemu palaczowi, ale musicie trafić na rolnik stonesa, który będzie miał dobry siuwax. Przed kupnem zmontujcie szluga na spróbowanie zawsze, żeby nie kupić jakiegoś siepacza.

majster0000

2013-01-13, 19:47
@dth
Zdaje sobię sprawe że ludzie sa popier*oleni w dużym stopniu hehe :mrgreen:

Bard_Zerald

2013-01-13, 20:00
majster0000 napisał/a:

@Bard_Zerald



A jak bym zaczął sikać na przystanku i przy okazji zaczął sikać na ciebie to nie wku*wił byś sie ? wiem że są palacze którzy staną sobie z boku ale wiekszość ludzi jest zbytnimi ignorantami żeby pomyśleć żeby nie palić w obecności innych którzy sobie tego nie rzyczą.

Nastpena wazna sprawa to nie ja powinienem odejsc tylko palacz! wracajac do tego przykładu z sikaniem na przystanku to chodzi o to że sikając na przystanek jesteś szkodą dla otoczenia i pokazujesz jakim jesteś ignorantem więc dlatego to TY powinieneś póść sobie gdzie indziej a nie ja ;-)



Jasne, zgadzam się.
Palacz powinien odejść od ludzi, żeby na nich nie dmuchać dymem bo to nieprzyjemne i niegrzeczne i o to się nie czepiam. Jak jakiś to robi to jest chamem i można mieć o to do niego pretensje.
Ale hejt jest o to, że w ogóle ktoś śmie zapalić w ogóle.

Black Snake

2013-01-13, 20:01
A autor po skończeniu robienia tego żałosnego filmiku poszedł do McDonald's i wpie**olił 4 cheesburgery...

blendziooh

2013-01-13, 20:25
Black Snake napisał/a:

A autor po skończeniu robienia tego żałosnego filmiku poszedł do McDonald's i wpie**olił 4 cheesburgery...


Nawet gdyby to wpie**alając cheesburgery nie szkodzi tobie, tylko sobie, więc znajdź ćpunie inne argumenty.

suchy945

2013-01-13, 20:35
Nie kupuje fajek. Kupuje czysty tytoń w liściach. Taniej i zdrowiej. Dziękuję - dobranoc.

Silnoręki

2013-01-13, 20:38
Wyjarałem może z 5 paczek w życiu i się nie uzależniłem. Dziwne..

MareKSG

2013-01-13, 20:48
Mówiąc krótko: trzeba być debilem, żeby wydawać tyle kasy na coś co prędzej czy później odbije się na zdrowiu...

gerwant

2013-01-13, 20:56
Nie lepiej kupić sobie za te pieniądze toto lotka. Przynajmniej zwiększają się szanse na lepsze życie a nie szybszą śmierć.

kelolan

2013-01-13, 21:09

ScrappyCoco

2013-01-13, 21:24
up gerwant a co to za życie bez dymanga? Dymango to podstawa. Nic nie dorównuje papieroskowi jaranemu po jedzeniu, papieroskowi przy piwku, papieroskowi do wódeczki, papieroskowi, którym się dojebuje po zajaraniu stafa, pierwszemu papieroskowi z kawką z rana, papieroskowi palonemu po długim czasie papieroskowi po fajrancie, papieroskowi palonemu, gdy się wk***ię... Lubię palić i mnie to pie**oli, że rak itp... Ludzie, którzy nie palą też umierają na raka. Nie ma co se w życiu odmawiać ptzujemności.

doob888

2013-01-13, 21:53
Dziewczęta i chłopcy, nie spinajcie się...

Paliłem papierosy 10 lat myśląc, że jestem wolny i może by tak było gdybym sam hodował tytoń przy domowym ogródku...

Wszelkie kampanie antynikotynowe są nic nie warte, kto pali ten wie jak na niego działają takie kampanie - nie ma tego nawet dalej rozwijać. A czy zadaliście sobie pytanie czemu właśnie tak jest? :)

70% CENY PACZKI TO AKCYZY I PODATKI

Pięknie palacze się dają dymać systemowi, pięknie w imię "wolności" :)

Rzuciłem z dnia na dzień, bez pseudo plastrów za to z mega wk***ieniem uświadamiając sobie jak bardzo dymał mnie system przez 10 lat!! Nie dożyłbym pewnie emerytury (bo trza żyć aż min 67lat). W dodatku kupując paczkę dziennie przy obecnych i rosnących cenach do 60 roku życia przepaliłbym 300 tyś zł i drugie tyle oddał zdychając na raka, a teraz najlepsze Z WŁASNEGO WYBORU NA WŁASNE ŻYCZENIE W IMIĘ PSEUDO WOLNOŚCI I INNYCH WYMÓWEK!

Teraz puenta:
Nie palcie, to nie zdrowe i dziwcie się czemu was jeszcze dupa nie boli bo tak bardzo dymie was system.

Pisałem to ja, nałogowy palacz od 10 lat który teraz brzydzi się fajkami i pierwszy raz od iluśtam lat nie achorowałem tej zimy na grypę...

805K1

2013-01-13, 22:31
@UP - i na co wydasz te swoje 300 tyś? :roll:

doob888

2013-01-13, 22:47
Mi zostaje w kieszeni z 250zł miesięcznie czyli rocznie jakieś 2500 - przeznaczam na podróże, bo rozwijają i lubię odkrywać świat :)

Na co wydają inni... ich sprawa.

Paradoksalnie tu nawet nie chodzi o oszczędność, ale o to, że ma się dużo więcej wolnego czasu,
a wiadomo jak ktoś chce to wolny czas da się przełożyć na kasę, więc nie siedzę pod blokiem z fajką
w mordzie narzekając jak to jest mi ch*jowo, tylko cieszę się życiem, tym że jestem bardziej wolny niż byłem itp.

PS. nie wyskakiwać tu teraz z tym, że jak nie na fajkach to system dyma czym innym - to oczywiste, prowadzę dwie firmy więc... ale zawsze można coś robić by dupa mniej bolała, przy okazji zyskać zdrowie, zwiedzać świat i cieszyć się z życia.