18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki palenia papierosow.

DonGotti • 2013-01-13, 14:58
Filmik ukazujacy palenie papierosow w bardzo ciekawym swietle.

adimlody

2013-01-13, 17:04
ma ktos ognia?

Gandzioholik

2013-01-13, 17:06
wyj***ne po całości. Chce to palę, moje płuca, moje wargi i co tam jeszcze nawymyślał zj***ny autor tego filmiku.

blendziooh

2013-01-13, 17:07
Gult napisał/a:

zaraz polecę po następną paczkę , a jak ktoś chce to i tak będzie palił :)


dekar napisał/a:

aż ide zapalić ze stresu


TomSonWAWA napisał/a:

Zdenerwowałeś mnie tym filmem. Musze zapalić


adimlody napisał/a:

ma ktos ognia?




soadfan

2013-01-13, 17:09
"Szlugi uzależniają bardziej niż heroina" ....
Ciekawe skąd ta śmiała teoria...

dth

2013-01-13, 17:09
Skończcie już tę całą nagonkę. My sobie jaramy szlugi i ch*j Wam do tego. Nikt Wam tego do ryjów nie wsadza. My Wam nie mówimy co macie jeść czy pić, więc zamknijcie w końcu mordy i zajmijcie się swoim zdrowiem a nie zdrowiem palaczy. Uprzedzając od razu "genialny argument", że musicie palić biernie przez nas... ch*j Wam w dupy, jak się nie podoba to się nie szwendajcie koło palących ludzi, nie spotykajcie się z nimi, nie chodźcie do pubów w których się pali i tyle, a jeśli na ulicy przejdzie obok ktoś palący fajkę, to dajcie sobie siana, bo raka od tego nie dostaniecie.

Pa...........30

2013-01-13, 17:11
a konopie wciaz nielegalne xd

Oleander

2013-01-13, 17:12
Cytat:

Za filmik piwo, gościu dobrze gada. Niestety palaczom nic to nie da - mają za mało neuronów w mózgu by przyswoić i przetworzyć taką ilość informacji

szklaro napisał/a:
Szkoda, że nikt się nie czepia spalin oraz pyłu z kominów naszych domostw.

Mało kto wie, że nikotyna jest "narkotykiem" wspomagającym prace mózgu.


1. To chyba ty jesteś debilem, że twierdzisz, że nikt się nie czepia. Albo nie oglądasz telewizji a w internecie tylko na sadolu siedzisz.
A z dymu z kominów to dam ci przykład na żywca wzięty z mojego miasta - mamy zakaz palenia w piecach. Tak, właśnie przez dym, który znacznie zanieczyszczał powietrze. Oczywiście i tak ludzie gówno robią sobie z tego zakazu ale fakt pozostaje faktem.

2. Nikotyna narkotykiem wspomagającym prace mózgu? To chyba ta nikotyna tak ci ten mózg wspomogła, że przestałeś myśleć
Nikotyna to jedna z najsilniejszych neurotoksyn (substancji działających TOKSYCZNIE na neurony) znanych człowiekowi. Jest składnikiem wielu trutek na owady.

Jednym zdaniem - kto pali jest debilem, bo mógłby wykorzystać te pieniądze o wiele lepiej nie niszcząc sobie jednocześnie zdrowia. Ale oczywiście palacz zawsze będzie bronił papierosów, jak każdy uzależniony czy to od papierosów czy innego narkotyku (trudniej dostępnego).



To mi teraz powiedz szefie, czy kupiłeś sobie coś ciekawego za te pieniądze których nie wydajesz na fajki? Prawda jest taka, że ta suma pieniędzy którą przeznaczamy na takie pierdoły zawsze zostanie przez nas zjedzona. Jedni kupują sobie czipsy, cocacole, alkohol, papierosy, marychę, paliwo do samochodu, perfumy itd. A te pieniądze i tak zostają ci odebrane. Nie żebym bronił fajek. Sam palę nałogowo i jestem świadom ceny jaką poniosę w przyszłości, i mam na to wyjeb*ne. Popieram uświadamianie innych ludzi i zniechęcanie ich do palenia, picia itp. Że tak powiem, każdy ma swoje zycie i robi z nim co chce, ale największym kures*wem jest nakłanianie innych. Temu mówie zdecydowane NIE.

Ha...........ng

2013-01-13, 17:12
Trzeba mieć nieźle naj***ne w głowie by sądzić, że papierosy uzależniają mocniej od heroiny. Papierosy, a raczej nikotyna jest najszybciej uzależniającym narkotykiem, ale nie najmocniej, bo o ile się nie myle bez heroiny nie mozna funkcjonować, bo zdrowie siada, a bez nikotyny nic takiego się nie dzieje.

blendziooh

2013-01-13, 17:13
dth napisał/a:

Skończcie już tę całą nagonkę. My sobie jaramy szlugi i ch*j Wam do tego. Nikt Wam tego do ryjów nie wsadza. My Wam nie mówimy co macie jeść czy pić, więc zamknijcie w końcu mordy i zajmijcie się swoim zdrowiem a nie zdrowiem palaczy. Uprzedzając od razu "genialny argument", że musicie palić biernie przez nas... ch*j Wam w dupy, jak się nie podoba to się nie szwendajcie koło palących ludzi, nie spotykajcie się z nimi, nie chodźcie do pubów w których się pali i tyle, a jeśli na ulicy przejdzie obok ktoś palący fajkę, to dajcie sobie siana, bo raka od tego nie dostaniecie.


Za te ch*j wam w dupy zaraz ci mod wpie**oli warna, a co do twojej wypowiedzi, to jest ona żałosna. To ty się nie szwendaj obok niepalących, gdyż to ty jesteś śmierdzielem, a nie oni.
Zawsze mam polewke z takich jak ty, to nie wy bronicie się przed papierosami, tylko wasz uzależniony mózg. Teraz leć sobie zajarać, udowodnij swoją fajność i wyjątkowość.

metalhead666

2013-01-13, 17:15
Prawdopodobieństwo że u palacza wystąpią zmiany nowotworowe jest faktycznie większe ale k***a nie każdy palacz ma lub będzie miał raka

Fredyslaw

2013-01-13, 17:18
życie w Krakowie jest tak niezdrowe, że można porównać do tego spalenie paczki papierosów dziennie, więc nawet nie paląc masz szanse złapać każdego z wymienionych rodzajów raka ;)

dth

2013-01-13, 17:20
@soban2100
Nie, to antypalacze są tacy fajni i wyjątkowi, bo się nie trują, zapostują parę głupich obrazków jacy to śmierdziele z palaczy, napiszą na jakimś forum jacy to oni głupi, że się trują. Coś na zasadzie wojujących ateistów, biegacie i siejecie ideę niepalenia. Szczerze, to jak komuś przeszkadza że palę, to przy nim tego nie robię. Co do sugestii bym nie szwendał się koło niepalących: mi zupełnie nie przeszkadza to, że oni nie palą, jeśli oni mają problem z moim paleniem, to ich sprawa. Nikt im nie każe się ze mną kolegować i równie dobrze mogą wypie**alać. Z Ciebie taki kozak, bo nie palisz i czujesz się lepszy, a niestety mentalność takich osób jak Ty jest na poziomie biedronki. "Jeśli ja czegoś nie robię i tego nie lubię, to znaczy, że ktoś powinien tego zabronić." Idź pan w ch*j.

Alkir

2013-01-13, 17:21

Koniec w tym temacie.

Philipek

2013-01-13, 17:22
fajki to najgorsze gowno ze wszystkich. na pawia mi sie zbiera jak czuje jakiego smierdziela z fajka. jak by to cos dawalo, jak by bomba po tym byla. cokolwiek k***a -.-