18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siadaj pan!

staruchazpalcemwd • 2017-07-23, 17:05
Oto przykład w jaki sposób nadzwyczajna kasta traktuje poszkodowanych. Akcja od 0:25



Jak było to do pieca razem z tą sędzią.

mygyry

2017-07-23, 17:11
Miałem wątpliwą przyjemność ciągania się po sądach i jedno można stwierdzić na pewno, są kurewsko wolne, mają głębokie w dupie twój czas i twoje problemy, biurokratyczna ciemna dupa.

Ni...........ny

2017-07-23, 17:22
Rozpie**olmy sąd najwyższy w p*zdu, niech zbyszek wyznaczy swoich sędziów, prawych i sprawiedliwych a na każdym wyp*zdowiu od razu nastanie prawo i sprawiedliwość ;)
Sądy będą działać tak jak zbyszkowa prokuratura w sprawie Igora Stachowiaka

werther

2017-07-23, 17:59
Niezwyciężony napisał/a:

Rozpie**olmy sąd najwyższy w p*zdu, niech zbyszek wyznaczy swoich sędziów, prawych i sprawiedliwych a na każdym wyp*zdowiu od razu nastanie prawo i sprawiedliwość ;)
Sądy będą działać tak jak zbyszkowa prokuratura w sprawie Igora Stachowiaka



Następny k***a leming. Czemu nic nie zrobiły? Bo to te same sądy, ci sami ludzie z czasów PO-PSL, które za poprzedniego rządu nie zrobiły nic w 49 podobnych przypadkach.

razak

2017-07-23, 17:59
dajcie głosniej jak mu serducho wali :D

zonk

2017-07-23, 18:08
No co za k***a j***na. Jak się nie potrafi zachować to niech zmieni zawód a nie sędzina w mordę kopana. No się wk***iłem.

staruchazpalcemwd

2017-07-23, 18:18
@werther nie trać na niego czasu i nie tłumacz. Już raz się z tym pajacem kłóciłam, będzie bronił peło i WSIoków do końca nie widząc jacy to "ludzie", argumentując, że PiS jest jeszcze gorszy.

Ni...........ny

2017-07-23, 18:35
werther napisał/a:

Następny k***a leming. Czemu nic nie zrobiły? Bo to te same sądy, ci sami ludzie z czasów PO-PSL, które za poprzedniego rządu nie zrobiły nic w 49 podobnych przypadkach.



Ja mówię o prokuraturze a ty mi tu dalej o sądach, czytanie ze zrozumieniem cię yntelygencie przerasta ?

No k***a debil, typowy przedstawiciel PISowskiego elektoraty z IQ szympansa ;)

@star*chazpalcemwd Mam wolne 500 zł opie**olisz mi gałę ? ;-)

mygyry

2017-07-23, 18:46
Niezwyciężony, Ni ch*j nie zrozumie co ma do rzeczy jakiś zmaltretowany gość do zmiany prokuratury.

Każdy chociaż trochę rozumy człowiek zdaje sobie sprawę, że oni zmieniają ludzi upolitycznionych w jedną stronę na ludzi upolitycznionych w swoją stronę i nic k***a poza tym a całe to pie**ololo o zamachu na demokracje i inne frazesy o wolności to puste słowa na które łowią się pożyteczni idioci, którzy nie rozumieją, że bronią takich samych interesów tylko dla innych ludzi.

okrutnyCham

2017-07-23, 19:02
zwykla niedor*chana i sp***olona k***a nic nie znaczaca szmatka i tyle :szydera:

mygyry

2017-07-23, 19:03
Niezwyciężony, Ale czy ty rozumiesz, że wymieniają na swoich bo są od tych drugich? Zarówno ci nowi jak ci starzy będą tak sami związani z politykami, tylko w różnych obozach partyjnych więc jaka różnica?
Poza tym sędziowie z komisji wyborczych pozostają bez zmian...

Za to prędzej się doczekamy wyroków skazujących polityków uwikłanych w reprywatyzacje amber goldy i inne wały w skarbie państwie, jednocześnie zapewniając swoim, którzy po paru latach układów również zaczną się wikłać w bardziej dochodowych interesach ;-)

~DMT

2017-07-23, 19:06
Oj widzę, że piecze dupeczka... Pali się pod stołkami, do tego będzie można teraz rozliczyć wszelkie machloje i układziki jakie do tej pory były nie do ruszenia. Kupuję tonę popcornu i z miłą chęcią będę obserwował jak kolejne k***y, takie jak ta na filmiku będą grubo kwiczały. Ustawiają swoich? No pewnie! Każdy mądry by tak zrobił... BA!!! Każdy tak k***A ROBIŁ, więc nie pie**olcie głodnych kawałków o zagrożeniu demokracji, bo takie pierdoły to możecie sobie opowiadać w mediach, żeby sterować tępą masą, choć za to macie płacone, więc mnie to nie dziwi... Boją się sk***ysyny, że im powyciągają wszystkie brudy do wierzchu, dlatego tak głośno mordę drą. Już niedługo...

mygyry

2017-07-23, 19:27
Niezwyciężony, Jestem za każdą cyklicznością władzy obojętnie jaką byle by się zmieniała, i to samo powinno dotyczyć sądów, ale im wydawało się, że są tak zadekowani, że ni ch*ja ich nikt nie ruszy a tu taki ch*j, przyszedł Jarek i wszystko im rozdupcył, i bardzo dobrze, zmieni się władzą i następni wyjebią nowych sędziów i wsadzą swoich tak samo z TK i oby jeszcze wprowadzili te dwu kadencyjność dla tych wszystkich mało miejskich krętaczy w samorządach. Każdy jeden jak jest za długo na stołku to od możliwość się mu pie**oli a tak to nie wiadomo do kogo iść z łapówką bo za 2 lata będzie inny i to zweryfikuje.
A jeżeli chodzi o SKOK'i to możesz winić PO, że nic z tym nie zrobili a mieli taką samą możliwość ich udupić, jak PiS przejebie wybory to pojawią się nowe afery z ich udziałem, a jak wyjebią tych sędziów to zobaczysz ile w miesiąc wypłynie afer podobnych do tych co w krakowie, szkoda, że jeszcze immunitetów im nie zabierają.

Ni...........ny

2017-07-23, 19:39
@mygyry to mnie wk***ia, bo co władza to jest niszczenie wszystkiego do fundamentu, nie ma kontynuacji
co wybory to robimy krok w tył, przez to zawsze będziemy w czarnej dupie.
Dobrym przykładem jest wojsko, jedni kupili śmigłowce dla wojska, przyszedł pis, uj***ł przetarg i kupili za tn hajs samoloty dla VIP zajebista zmiana :ok:

Mówisz o dwu kadencyjności teoretycznie jestem za, ale zaczął bym jednak od góry bo się tam zasiedzieli od 30 lat krętacze i tym to się pie**oli dopiero
co do samorządu to nie wiem, mam w moim mieście burmistrza od 4 kadencji chyba, i ludzie są zadowoleni, drogi porobione, chodniki porobione kamienice remontują a budżet w dobrym stanie, i teraz kazać mu wypie**alać bo się zasiedział ?

mygyry

2017-07-23, 19:57
Niezwyciężony, Każda zmiana będzie naznaczona również szkodą dla ludzi dobrych tak samo z sędziami, ale to zmiany = postęp i brak układów.
Co do Caracali to to raczej marny przykład...
Krok w tył nie bierze się stąd, że władza się zmieniła, tylko chęć walki i zemsty przysłania wspólny cel a niestety obecna opozycja jest tego tragicznym przykładem, gdzie w swoich między partyjnych walkach chcą wywlekać to poza granice myśląc, że na tym zyskają nie zdając sobie sprawy, że oni im za to wystawią spooory rachunek, który również będziesz płacił, nie daj się nabrać na jakiś altruizm niemców i reszty KE

A samoloty dla VIP? No k***a nareszcie, jak możemy aspirować do czegokolwiek latając na spotkania starym złomem lub pożyczonym samolotem, no k***a kpina. Pokazali, że mają jaja i w dupie takie żałosne głosy populistów.
Akurat tutaj to kulą w płot, takie hasełka dla plebsu co podchwycą tanią sensacje bez krzty refleksji.