18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Siadaj pan!

staruchazpalcemwd • 2017-07-23, 17:05
Oto przykład w jaki sposób nadzwyczajna kasta traktuje poszkodowanych. Akcja od 0:25



Jak było to do pieca razem z tą sędzią.

Krak

2017-07-24, 09:45
Trza było dzwonić prosto do mnie


Irenvelle

2017-07-24, 12:27
werther napisał/a:



Następny k***a leming. Czemu nic nie zrobiły? Bo to te same sądy, ci sami ludzie z czasów PO-PSL, które za poprzedniego rządu nie zrobiły nic w 49 podobnych przypadkach.


No chyba jestes pie**olniety, rozróżniasz w ogole prokurature od sadu?I
co koles napisal?

The_Generat

2017-07-24, 14:42
"Serio chcesz iść do wojska, walczyć, tracić życie za ten cały śmietnik, chorych psychicznie ludzi pie**olących jakieś ideololo głupoty (prawactwo/lewactwo) szambo wylewające się w komentarzach pod każdym tematem politycznym na sadisticu? :lol: "


walczy się o swój kraj, dla swoich dzieci, dla swoich wartości i ideałów... i dla takiego pacana jak ty, żebyś mógł tutaj te swoje sp***oliny wypisywać bez strachu, że ktoś cię za nie aresztuje czy powiesi

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 23:11
The_Generat napisał/a:

walczy się o swój kraj, dla swoich dzieci, dla swoich wartości i ideałów... i dla takiego pacana jak ty, żebyś mógł tutaj te swoje sp***oliny wypisywać bez strachu, że ktoś cię za nie aresztuje czy powiesi



No ale przecież ja mogę przed wojną wyjechać za granicę do Australii lub na Nową Zelandię i tamtejsza gospodarka oferuje mi jeszcze więcej niż Polska.
Czysty rozum, logika eliminuje takie sp***olenie umysłowe jak Twoje.
Wojny służą wyłącznie interesom globalistów, korporacjom a nie zwykłym szarym kowalskim, którzy w okopach zdychają w męczarniach za polityków prowadzących ze sobą gierki, a j***ne naiwne trybiki dają sobie wmówić, że walczą za ojczyznę, czy jakieś "wyższe ideały", takie osoby jak Ty to nic innego jak świnie na rzeź, i Twój avatar mówi sam za siebie, świnio na rzeź :lol:

werther

2017-07-25, 07:56
Niezwyciężony napisał/a:



Ja mówię o prokuraturze a ty mi tu dalej o sądach, czytanie ze zrozumieniem cię yntelygencie przerasta ?

No k***a debil, typowy przedstawiciel PISowskiego elektoraty z IQ szympansa ;)

@star*chazpalcemwd Mam wolne 500 zł opie**olisz mi gałę ? ;-)



Jesteś debilem, inteligencją noga stołowa cię przerasta. Teraz skup się: sądy to nie tylko sędziowie, to również prokuratorzy. Oni są częścią sądów, niezależnie od twoich wyobrażeń.