18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Siadaj pan!

staruchazpalcemwd • 2017-07-23, 17:05
Oto przykład w jaki sposób nadzwyczajna kasta traktuje poszkodowanych. Akcja od 0:25



Jak było to do pieca razem z tą sędzią.

socjalmmv

2017-07-23, 20:03
przytoczę cytat "Won do piekła, k***o wściekła"

Ni...........ny

2017-07-23, 20:24
mygyry napisał/a:

Niezwyciężony A samoloty dla VIP? No k***a nareszcie, jak możemy aspirować do czegokolwiek latając na spotkania starym złomem lub pożyczonym samolotem, no k***a kpina. Pokazali, że mają jaja i w dupie takie żałosne głosy populistów.
Akurat tutaj to kulą w płot, takie hasełka dla plebsu co podchwycą tanią sensacje bez krzty refleksji.



A wojsko może latać starym złomem ? To jest właśnie bardzo dobry przykład, wycierają sobie mordy patriotyzmem a w rzeczywistości ci pro państwowcy zadbali o własne dupy kosztem dobra ogółu, bo armia jest dobrem ogółu.
I uważam że sprzęt dla wojska jest ważniejszy niż to w jakich warunkach wozi dupę Andrzej na narty. Mogli kupić mniej śmigłowców i za zaoszczędzony hajs ze 2 samoloty, później kolejne, rozłożyć to w czasie, nie byłoby do czego się przyj***ć.
Ale nie, wyj***ć do fundamentów i zadbać o własną dupę, a ty jeszcze im przyklaskujesz.

jazeck

2017-07-23, 20:26
A co na to ojciec mateusz?

mygyry

2017-07-23, 20:31
Niezwyciężony, Nie przyklaskuje "im", ale tym, że Polski rząd reprezentacyjnie może podróżować do innych krajów, zmieni się władza samoloty zostaną i był to bardzo ważny zakup, który był przez lata przekładany właśnie przez takie komentarze, PO już w pierwszych latach rządzenia powinni je kupić a wtedy PiS by piał o tych samych argumentach co ty teraz a ja tak samo bym im przyznał racje, że trzeba było je kupić.
Co do zakupy tych helikopterów przy których się upierasz to tak naprawdę mało co one zmienią, gorszy jest fakt, że ogromne fundusze przepie**alają na zarządzenia a modernizacje kuleje od lat i kuleć będzie, jeżeli w końcu nie zaczną wydajnie dysponować pieniędzmi i tyczy się to poprzedników jak i obecnych rządzących.
W tych helikopterach to więcej PR'u niż sensu, biorąc pod uwagę koszt kilku maszyn...

Ni...........ny

2017-07-23, 20:38
mygyry napisał/a:

...Co do zakupy tych helikopterów przy których się upierasz to tak naprawdę mało co one zmienią, gorszy jest fakt, że ogromne fundusze przepie**alają na zarządzenia a modernizacje kuleje od lat i kuleć będzie, jeżeli w końcu nie zaczną wydajnie dysponować pieniędzmi i tyczy się to poprzedników jak i obecnych rządzących.
W tych helikopterach to więcej PR'u niż sensu, biorąc pod uwagę koszt kilku maszyn...



Transport zwiadu, jednostek powietrzno desantowych, kawalerii powietrznej, ewakuacji medycznej, akcji poszukiwawczo ratunkowych, zwalczanie okrętów podwodnych to faktycznie ch*j i pie**olenie populistów ;-) na ch*j nam to wszystko, partyzantka z OT nas obroni
j***ć wojsko, więcej samolotów dla wybrańców narodu !!

mygyry

2017-07-23, 20:49
Niezwyciężony, Żeś się uparł zresztą sam fakt tego co wymieniłeś wskazują właśnie na to, że potrzeba o wiele więcej śmigłowców a ponadto różnych a nie jednego przepłaconego co ma być do wszystkiego.
Co do zakupów wojskowych uważam, że jeżeli do końca roku nie zaczną czegoś konkretnie realizować to są skończonymi idiotami.
Mam wrażenie, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę, wrzucasz te same puste hasełka byle by szły z pieśnią jedynej słusznej partii czyniąc z siebie trybika nie dostrzegającego, że poprzedni tak samo cię dymał jak i obecni i zapewne następni i dlatego mam nadzieje, że będą się na różnych zmieniać, żeby można było cokolwiek oceniać

mazutor

2017-07-23, 20:58
A ja tam nic o POKRZYWDZONYM nie słyszałem. Pani Sędzia powiedziała, że uznaje za prawidłowo wezwanych OSKARŻONYCH i ŚWIADKA. Nie słyszałem tam słowa POKRZYWDZONY. A jeśli w ten sposób Pani Sędzia traktuje OSKARŻONEGO czyli SPRAWCĘ, BANDYTĘ, itp. to ja nic przeciwko nie mam, ba - PIWKO dla tej Pani.

petru23

2017-07-23, 21:10
ale mu powiedziała. Szok.

Ni...........ny

2017-07-23, 21:10
@mygyry Tu nie chodzi o jedyną słuszną partię
To jest zdjęcie z ćwiczeń jednostki do której trafię w razie wojenki



Po prostu wolał bym latać wtedy caracalem niż sparciałym Mi8 starszym ode mnie ;-)

Karsa

2017-07-23, 21:12
mazutor napisał/a:

A jeśli w ten sposób Pani Sędzia traktuje OSKARŻONEGO czyli SPRAWCĘ, BANDYTĘ, itp. to ja nic przeciwko nie mam, ba - PIWKO dla tej Pani.



Jesteś debilem jeśli oskarżony to dla Ciebie to samo co sprawca.

mygyry

2017-07-23, 21:13
Niezwyciężony, Czytasz co ja pisze, czy już masz gotowe posty, które wrzucasz pod danym hasłem?

Ni...........ny

2017-07-23, 21:20
@mygyry Nie czytam, wklejam gotowce od sorosa :amused:

Nie chce mi się już tego wałkować, myślę że nic nie zrobią w tym temacie, temat modernizacji dla nich nie istnieje, teraz będą walczyć z kastą sędziowską, później znajdą coś innego i tak do zaj***nia
A co do zmian to zobaczymy czy w ogóle jakieś będą, przecież nawet nie kryją się z tym że planują najmarniej 3 kadencje ;-)

mazutor

2017-07-23, 21:23
Karsa napisał/a:



Jesteś debilem jeśli oskarżony to dla Ciebie to samo co sprawca.


W ch*j to samo. Bardziej mnie przekonuje przeświadczenie PROKURATORA o SKIEROWANIU AKTU OSKARŻENIA, niż to że Zj***nY sąd gościa uniewinni.

Gdybyś chociaz ODROBINĘ znał realia, to wiedziałbyś, że żaden prokurator nie wyśle aktu oskarżenia do sądu, jeśli nie ma 110% pewności, że będzie wyrok skazujący. A to dlatego, że UNIEWINNIENIe w sądzie to dla prokuratora coś jak... bramka samobójcza, nawet nazywa się to, że prokurator dostał "gola".

Natomiast to, że jeden sędzia lub drugi kogoś uniewinnia, bo zna jego ojca/dziadka/producenta koperty - nie świadczy o tym, że bandyta nie jest bandytą.

Ale i tak tego nie doczytasz do końca, debilu.

Karsa

2017-07-23, 21:33
@up
Czyli uważasz, że nie ma możliwości by sąd uznal niewinnego za winnego?
Dyskutować z tobą nie będę ale podoba mi się twoja wiara w polski wymiar sprawiedliwości.

mygyry

2017-07-23, 21:37
mazutor, Tak się składa inteligencie, że miałem oskarżenie bo pijaczek wpie**olił mi się pod koła a że wylądował na więcej niż 7 dni w szpitalu to byłem oskarżony więc jeżeli nie znasz realiów to nie wyzywaj i innych i nie pierdoł głupot jaka to prokuratura jest nieomylna.
Zostałem uniewinniony jeżeli jesteś ciekaw a stwierdzenie tego że gość mający 2 promile i wpie**alajacy się w niedozwolonym miejscu pod samochód zawinił zajęło im 2 lata, to jest k***a patologia!