18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siadaj pan!

staruchazpalcemwd • 2017-07-23, 17:05
Oto przykład w jaki sposób nadzwyczajna kasta traktuje poszkodowanych. Akcja od 0:25



Jak było to do pieca razem z tą sędzią.

InnyName

2017-07-23, 21:41
Dlatego jestem za tym żeby PiS zrobił rozpie**ol, nie jestem za partią tylko za przewrotem (wszyscy znajomi to mylą).
Głosując dalej na te poprzednie k***y nic by się nie zmieniło z wyjątkiem własności Polski.
PiS zrobi rozpie**ol. Zapewne nie od razu, ale może po 10 latach będzie widać jakieś efekty, moze wszystko się wywróci i rozpie**oli. Każdy przewrót wymaga drastycznych środków.
Mogę się mylić, może być gorzej, może być tak samo, jedno jest pewne nic nie robienie jest rozpie**alaniem naszego państwa.
Nie głosowałem na PiS i nie będę. Nie ma na kogo k***a głosować.

j***ć sąd, pora je pozmieniać.

Catar

2017-07-23, 21:41
Te stukanie to bicie serca nagrywającego?

hyperq

2017-07-23, 21:42
jak do psa...

MrSpook

2017-07-23, 21:58
Nikt mnie nie przekona do protestu wobec zmian w sądach. Sowieci i Niemcy celowo wymordowali lub zesłali do obozów prawie całą polską elitę prawną. Po wojnie, wymiar „sprawiedliwości” oparty był na ludziach po kilkuletnich przy-partyjnych szkółkach prawniczych usłużnych wobec komunistów. Te fabryki prawników wytwarzały tak sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych. Oni potem wyznaczali usłużnych swoich następców i tak dalej, aż do dziś. Tacy prawnicy tworzyli również kadry akademickie w tym WPiA – chciałbym zobaczyć ich zweryfikowane oświadczenia lustracyjne z zaznaczeniem, że nie kablowali do bezpieki na własnych kolegów ze studiów. Po 89, nic im się nie stało, sędziowie z pokazowych procesów polskich żołnierzy wracających z zachodniego frontu, czy AK, ZWZ, czy sędziowie od pokazówek Solidarnościowców , nie zostali rozliczeni, czy odsunięci od orzekania. Nadal mieli wpływ na kształtowanie struktur sądownictwa po upadku komuny, zabezpieczali interesy ludzi z tamtych elit władzy – niezawisłość pozorna. Wymiar sprawiedliwości chronił Kiszczaka i Jaruzelskiego oraz innych zbrodniarzy komunistycznych. Wymiar sprawiedliwości został jednym ze skansenów struktur komunistycznych w Polsce, co ma się dopiero teraz zmienić.

Asystowałem w sporej ilości procesów osobom poszkodowanym, sam byłem poszkodowanym, świadkiem na rozprawach, wiem jak ten wymiar „sprawiedliwości” absurdalnie funkcjonuje z punktu widzenia szarego Kowalskiego.
Nie podoba mi się to, że sędziowie wpływają na kształt protokołów z rozpraw w trakcie trwania procesu. Blokują też próby sporządzania własnych nagrań w procesach cywilnych czy karnych, by nie można było im udowadniać niekompetencji. Wszelkie próby wyjaśnienia takich kwestii sprowadzali to do nazywania obrazą sądu, czy wlepiając grzywny porządkowe. Trudno było im cokolwiek udowodnić. Wielu przypadkach okazywali brak znajomości akt sprawy. 5 rozpraw z rzędu zadawali te same pytania mimo że mieli już dane informacje w protokołach. Rozumiem, że czasami trzeba sprawdzić, czy świadek zeznaję prawdę i w kolejnych powtórkach zeznań występuje zbieżność w istotnych kwestiach, ale 6ty raz to są jaja. W szczególności jeśli świadek musi zawalić dwa dni robocze, a jak nie może się stawić, bo akurat sam jest zdrowy, ale musi się opiekować członkiem rodziny po wypadku czy w chorobie, a dostaje grzywnę za brak stawienia, przechodzi cyrk z odwołaniem się co do zasadności tej grzywny. Inną kwestią jest zabawa z biegłymi, też bym mógł sporo cyrków opisać. Niewłaściwemu bez dziedzinowych uprawnień czy wiedzy dawali ekspertyzę do wykonania, więc wyznaczali innego, sprawa się jeszcze przedłużała.
Nie podoba mi się zasłanianie immunitetem przy jeździe po alkoholu, przed tym immunitet nie powinien chronić.
Sędziami nie powinni zostawać smarkacze po aplikacji sędziowskiej i paru latach asesury, powinni to być już zawodowo doświadczeni prawnicy, którzy przez swoją pracę poznali więcej świata poza prawniczego. Doświadczenie takie sprawia, że nie mają klapek na oczach wynikłych z hermetyzacji ideowej swojej grupy zawodowej. Wymiar sprawiedliwości z automatu nie zapewnia ochrony świadkom, a oni nie wiedzą co w tej kwestii im przysługuje. Tak być nie powinno.
Inną sprawą jest zamiatanie przewinień sędziów pod dywan przez organy mające usuwać z zawodu osoby, które nie powinny być w tym zawodzie, jak Ci od pendrivów i części do wiertarki.
Środowisko sędziów blokowało takie zmiany w ustawodawstwie o swoim funkcjonowaniu w tym zakresie przez ostatnie dekady. Zobaczymy jak teraz to wyjdzie.

pi...........ja

2017-07-23, 22:07
werther napisał/a:



Następny k***a leming. Czemu nic nie zrobiły? Bo to te same sądy, ci sami ludzie z czasów PO-PSL, które za poprzedniego rządu nie zrobiły nic w 49 podobnych przypadkach.

A nowe będą robiły tylko wtedy, gdy poszkodowany będzie miał odpowiednie pochodzenie i kontakty. Czyli wszystko i tak po staremu.

napierdalator13

2017-07-23, 22:07
ale k***a dyskusja rozgorzała zaraz będzie bita na noże!

Kinkin

2017-07-23, 22:07
Powinien siadać jak Pani do niego mówi. Niech się cieszy że nie dostał kary pieniężnej. Beznadziejne tendencyjne nagranie nic nie wnoszące do tematu. Do pieca cwe*a :evil:

Hrabia Drapula

2017-07-23, 23:36
jest ch*jowo, a będzie ch*jowiej
może to nie wina baby za taką sytuację i też jest wk***iona że tyle się to ciągnie dlatego takie jej zachowanie bo wie że koleś i tak nie ma po co się produkować, tak wiem mimo wszystko nie powinna

petru23

2017-07-23, 23:40
werther napisał/a:



Następny k***a leming. Czemu nic nie zrobiły? Bo to te same sądy, ci sami ludzie z czasów PO-PSL, które za poprzedniego rządu nie zrobiły nic w 49 podobnych przypadkach.



Lemingiem co najwyżej jesteś Ty. Skoro było 49 takich przypadków więc kilka więcej nie zaszkodzi?
Czy zło może być usprawiedliwiane tym, "że przeciez poprzednia władza tak robiła i sie godziliście to my nie możemy?".

Obudźcie się. Kiedyś też cieszyliśmy sie, jak nas ruskie "wyswobodzili" spod okupacji niemiec. Wiadomo czym sie to skończyło (w sumie jeszcze się nie skończyło). Tu mamy podobnie. PiS "wyswobodził" nas spod rządów PO.

Mało kto neguje dotychczasowe dokonania sądów i całego rządu za władzy PO. Tu chodzi o coś innego. Wszyscy się zgodzą co do potrzeby wprowadzenia zmian ale tu większość jest zbulwersowana metodami. I skutkiem jaki zostanie osiągnięty. Chodzi o to, że jeden człowiek będzie miał władzę totalną. jeden człowiek, nakierowany tylko na jedno - zniszczyć Tuska i wszystkich, którzy nie myślą jak on. Wsadzić wszystkich, kto był przeciw niemu.
Ok, możemy sobie nie lubić Tuska i innych z "poprzedniej władzy". Ale pamiętajmy, że tu najbardziej oberwie Polska. Że będzie narzędziem do osobistej personalnej zemsty, bez liczenia się ze środkami.
Przy całej słusznej nienawiści, złości do ryżego nie dajmy sie zaślepić.
Właśnie jest łamana a przede wszystkim podstępnie i bez pie**olenia się z otoczeniem zmieniama konstytucja. I nie ważne już przez kogo. Tego nie można tolerować.
No bo co, raz wsadzony ch*j w dupę się nie liczy? Ile razy można to tolerować? Aż polskie społeczeństwo będzie jednym wielkim cwe*owiskiem? Godziliście się na to na wyborach? Na to wszystko co się dzieje? Chcieliście być dalej w dupę posuwani przez władzę? Bo mnie sie wydaje, że nie.
Nie skupiajcie się na tym co złego było do tej pory tylko na tym, co złego może być za chwilę. A wszystko dąży do tego, że jest tylko jedna słuszna prawda. I bedziemy tłumem wychodzić co miesiąc obowiązkowo. Z uśmiechem i pieśnią na ustach.

zonk

2017-07-24, 05:46
@up, z nickiem "petru" możesz se w dupę wsadzić te wypociny.

towelie

2017-07-24, 07:46
Kto wpuścił kobietę do sądu?

support3

2017-07-24, 08:44
k***a ludzie kiedy zrozumiecie że to co wprowadza PIS nie ma na celu naprawy sądownictwa, tylko upolitycznienie, nic się k***a nie zmieni sędziowie dalej będą jak święte krowy tylko partyjne!!!
Jak po wyborach jarek znowu pie**olnie że były sfałszowane to pójdzie rozkaz od ministra Zero, że wybory są nieważne i jesteśmy w czarnej dupie!!!
Poza tym życzę wszystkim popierającym nową ustawę żeby każdemu z was PISuar wj***ł w dupę samochodem i niech spróbuje sił w politycznym sądzie. (zresztą z tego co pamiętam jedne gościu tak się buja i zgadnijcie co? Upolityczniona prokuratura jest przeciw poszkodowanemu, a teraz to gościu już będzie miał przej***ne! No k***a czy wy jesteście ślepi?)

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 08:48
Niezwyciężony napisał/a:

@mygyry Tu nie chodzi o jedyną słuszną partię
To jest zdjęcie z ćwiczeń jednostki do której trafię w razie wojenki

Obrazek

Po prostu wolał bym latać wtedy caracalem niż sparciałym Mi8 starszym ode mnie ;-)



Serio chcesz iść do wojska, walczyć, tracić życie za ten cały śmietnik, chorych psychicznie ludzi pie**olących jakieś ideololo głupoty (prawactwo/lewactwo) szambo wylewające się w komentarzach pod każdym tematem politycznym na sadisticu? :lol:

Grajek_

2017-07-24, 09:09
Miałem sprawe za przekroczenie dozwolonej prędkości. Nie przyjąłem mandatu bo oczywiście policjant korzystał z tego ultralyte, a jak wiadomo nie spełnia on wymogów ustawowych bo nie jest w stanie udowodnić, że to właśnie moją prędkość zmierzono. Poszedłem do sądu, ale zrobiłem jeden głupi błąd, powiedziałem, że faktycznie mogłem jechać ciut szybciej niż pozwala ograniczenie, ale na pewno nie jechałem 106;) (zabudowany, dosłownie na znaku:/ bo wyprzedzałem jakiegoś trabanta, pies oczywiście był jakieś 200 metrów od znaku koniec zabudowanego...) w każdym razie głupia sędzina powiedziała, że ona nie bada o ile ja przekroczyłem prędkość tylko czy doszło do wykroczenia(mogła jeszcze policjanta poklepać po plecach) Więc jak bym powiedział ze jechałem 60 na 50 to też dostałbym mandat za 106km/h i zatrzymane prawko. Równie dobrze pies mógł wpisać, że jechałem 300:/ taka to sprawiedliwość, a mi chodziło tylko o to by dali chociaż 90 na 50tce. Już nie wspomne o tym, że jak PO wprowadzało mandat, plus zatrzymanie prawka to nikt nie krzyczał "KONSTYTUCJA!"
(pisane na tel, więc sry za błędy)

HalfGod

2017-07-24, 09:10
Czarny orzeł k***A! CZARNY ORZEŁ na ścianie bez czerwonego tła symbol Polski sprawiedliwej. j***na niemiecka wrona i folksdojcze mówiące po polsku.