18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senator PO

chudzik2145 • 2012-07-11, 10:54
"Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..."


johjohnson

2012-07-11, 22:37
lasyk napisał/a:

Jeżeli ten człowiek w "niewyjaśnionych okolicznościach" niedługo zginie to możemy być pewni, że Katastrofa w Smoleńsku to był jeden wielki wałek i stoją za tym wszystkim polscy j***ni terroryści przeze mnie nazywani Legalną Mafią czyli tusk i ten cały cyrk z klownami zwany sejmem. Skoro Amerykanie sami wyj***li w kosmos WTC ( Polecam dokument pt: 11 września Niewygodne Fakty ) to i tutaj wydarzyło się podobnie.

Ps: Żeby się nie okazało, że za tydzień i ja popełnię "samobójstwo" przez tą wypowiedź.



przecież to jest wiadome, że za "katastrofą" smoleńską stoją premier i prezydent :) komor powiedział bodajże miesiąc przed "katastrofą", że "(...)prezydent gdzieś poleci, spadnie i wszystko się zmieni, ohohoho(...)". Nic nowego nie odkryłeś :D btw przypomniał mi się film z jutube pt.: "Chcę żyć w tym kraju... Ale jak?" (czy jakoś tak) gdzie każdy komentarz w którym były pojazdy na rząd itp. znikały po kilku sekundach a użytkownicy byli blokowani :D wesolutko :idzwch*j:

p.s. - wszystkie imiona i tak dalej celowo pisane z małej litery

Ork.Fajny

2012-07-11, 22:45
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

Ja pie**ole :facepalm:
Muszą wierzyć w boga :krejzi: Czytałem mnóstwo wypowiedzi różnych ludzi na necie nt: masonów ale Ty k***a przebiłeś wszystkie heh :shock:



Niestety...
Oryginalna masoneria taka była, Bóg = Wielki Budowniczy/Architekt świata. Potem się zrobiły jakieś podróby laickie.

jpdl

2012-07-11, 23:11
Nie rozumiem czym tu się zachwycać. Kolesiowi przez jedenaście minut udało się wyjąkać, że ustawa jest do dupy, że był zajebistym przedsiębiorcą i wykładowcą. Nie ma to jak same konkrety...

Koleś spuści głowę, powie o niewypalonej ustawie żeby zrobić z siebie uczciwego po czym ładnie się zareklamuje (tak przy okazji - bo to że jest zajebistym profesorem jest przecież bardzo ważne w tym temacie). Na koniec jeszcze ładnie przeprosi 2 razy i wszyscy się już zachwycają jaki on jest zajebisty i chcą go na premiera. Trzeba mu przyznać, że potrafi się promować na przyszłe wybory j***ny, ale że naród nasz jest tak głupi, że to ma 800 piw to naprawdę robi mi się smuto...

chrap

2012-07-11, 23:31
Mr.Drwalu napisał/a:


JANUSZ KORWIN-MIKKE:
Był aresztowany do spółki z innymi żydami po nieudanej próbie zamachu stanu w Polsce W 1968r.


Cóż mogę powiedzieć ponad to, iż jesteś j***nym tępakiem. Po pierwsze nie wiem czy dokumenty tutaj przedstawione nie są sfotoszopowane. Załóżmy, że nie są (przypuszczam, że rzeczywiście jest to prawda). W takim wypadku próba wyzwolenia Polski spod jarzma ówczesnej władzy, działalność wywrotowa przeciw ZSRR to czysty patriotyzm, no ale z tym zamachem stanu trochę Cie poniosło.
Nadal nie widzę tutaj nic o żydach, ale jak dla mnie, to może wyznawać nawet hinduizm.
Poza tym nie należę do fanów Korwina.

toni32pl

2012-07-11, 23:39
Jak nie samobójstwo to wypadek... :-/

Jackyll

2012-07-12, 00:45
powiesi się na nitce dentystycznej, albo zastrzeli się z gumki recepturki :D

superfosfat

2012-07-12, 12:41
Skończcie pie**olić o tym potencjalnym samobójstwie, bo się robi to nudne, wystarczy że jedna osoba napisała. Poza tym to przemówienie nic nie wniesie, bo nigdy nie dojdzie do telewizji gdzie największy % społeczeństwa poświęca uwagę.

master of disaster

2012-07-12, 12:56
11 minut i zero konkretów. Tyle w tym ludowych mądrości co w biadoleniu starych bab.
Teraz będziemy robić narodową ściepę na ratowanie branży budowlanej tak jak wcześniej sektora bankowego? Jak im, dobrze żarło to było OK ale jak są w plecy bo nie przewidzieli w kosztorysie wzrostu cen paliwa ( k***a co za niespodzianka) i materiałów budowlanych, to winien rząd, ustawa, system, Słońce Peru i w ogóle wszyscy i wszystko tylko nie oni.

superfosfat

2012-07-12, 13:21
@up fajna opinia, dowodzi że prawda jest gdzieś pomiędzy ;)

dzejosB

2012-07-13, 00:17
Z kiedy to wypowiedź?

Novik

2012-07-14, 13:14
mnie zastanawia jedno czemu tego nie było w tvn albo w telewizji ale ch*j internet to już większa włądza

Ti...........ch

2012-07-15, 08:42
master of disaster napisał/a:

11 minut i zero konkretów. Tyle w tym ludowych mądrości co w biadoleniu starych bab.
Teraz będziemy robić narodową ściepę na ratowanie branży budowlanej tak jak wcześniej sektora bankowego? Jak im, dobrze żarło to było OK ale jak są w plecy bo nie przewidzieli w kosztorysie wzrostu cen paliwa ( k***a co za niespodzianka) i materiałów budowlanych, to winien rząd, ustawa, system, Słońce Peru i w ogóle wszyscy i wszystko tylko nie oni.



A byłbyś panie jasnowidz w stanie przewidzieć podwyżke paliwa np. od kwietnia 2010 do kwietnia 2012 o 50%? (4 zł do 6 zł)? policz sobie jakie to są zwiększone koszty jak ktoś ma 4 czy 5 ciężarówek, a na 1000 litrów ropy masz 2000 zł różnicy.

Nie mówie teraz o tym że sobie przedsiabiorca moze odliczyc VAT bo dokladnie nigdy mnie to nie interesowalo.

rafmac

2012-07-19, 01:56
Pragnę żeby ten Pan był reprezentantem (czyt. prezydentem) mojego kraju.

groch777

2012-07-24, 18:45
szczepan11600 napisał/a:

i będzie samobójstwo ;/


zapewne dziadek połamię sobie obie ręce a następnie się powiesi.

ostatni

2013-01-25, 01:36
groch777 napisał/a:

zapewne dziadek połamię sobie obie ręce a następnie się powiesi.



dzisiaj zmarł...