18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senator PO

chudzik2145 • 2012-07-11, 10:54
"Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..."


Zuku1916

2012-07-11, 14:25
Pater patriae napisał/a:


JKM mówi o tym już od 20 lat, ale i tak większość społeczeństwa traktuje go jak oszołoma, no ale cóż, ciężko mi to pisać, ale jaki naród tacy politycy...



bo JKM jest oszolomem, to ze o tym mowi automatycznie musi oznaczac, ze mamy go wybrac na przywodce panstwa? z nim wstydzilbym sie nawet do arabow na wakacje poleciec...

Leothyr

2012-07-11, 14:25
Ciekawe w jaki sposób zostanie usunięty :-|

wmmpw

2012-07-11, 14:25
dokładnie, obecnie wybieranie podmiotów po najniższej cenie jest chore - powoduje że każda firma robi wszystko na odwal, a dodatek połowa projektów stoi bo brakło pieniędzy w trakcie

pentak

2012-07-11, 14:34
szczepan11600 napisał/a:

i będzie samobójstwo ;/




No chyba że senator wyjdzie z domu...

slonzok

2012-07-11, 14:41
hehehe Slonzok :D

Pi...........is

2012-07-11, 14:55
Nie wiem czy był w tv czy nie bo nie oglądam, ale wątpię że ujrzało to światło dzienne. Bardzo mądry człowiek który gada prawdę z sensem.

I piwo dla autora za filmik (czego przeważnie nie robię).

Abakan

2012-07-11, 15:00
Słychać że jest już zmęczony tym całym syfem

czerwo64

2012-07-11, 15:01
heh tez jestem z okolic Rybnika, i jak jadę na urlop z Niemiec do Polski to cały czas w Świerklanach muszę zjeżdżać,b o k***a nie mają zamiaru tego otworzyć (wg map w Navi od 2 lat już jest otwarty ten odcinek) mam nadzieję że dzięki sadistic się rozprzestrzeni ten film..

Alik

2012-07-11, 15:16
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Dokładnie, dobrze że ta bestia nie jest już u władzy, chcieli mi dziadka przymknąć bo w SB dorobiał parę groszy, a trudne czasy były wtedy :( Z kolei wujek dostał 5 lat za rzekome machlojki podatkowe, miał na utrzymaniu cały gang... :(



A twoja matka urodziła debila co się uważa za mądrego, przej***ną masz rodzinę stary.

Zl...........ny

2012-07-11, 15:19
tupolej napisał/a:


nie ma się czym chwalić :badyl:



Ktoś tu sarkazmu nie wyczuł ;) Wybaczam ci

Alik napisał/a:



A twoja matka urodziła debila co się uważa za mądrego, przej***ną masz rodzinę stary.



Że niby o co chodzi misiu słodko pierdzący ;) ?

ja_jestem

2012-07-11, 15:31
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Dokładnie, dobrze że ta bestia nie jest już u władzy, chcieli mi dziadka przymknąć bo w SB dorobiał parę groszy, a trudne czasy były wtedy :( Z kolei wujek dostał 5 lat za rzekome machlojki podatkowe, miał na utrzymaniu cały gang... :(



Chyba nie mówisz na serio?! Oczywiście, że czasy były ciężkie i była bieda, ale nie wszyscy się decydowali pracować dla SB i w tej biedzie żyli. A skoro twój dziadek wybrał łatwiejsze rozwiązanie i sprzedawał ludzi do SB za pieniądze to powinien w pierdlu teraz siedzieć. Ludzie kochani ja rozumiem, że nie każdy jest ze stali i ludzie po prostu decydowali się pracować z SB, ale skoro zmienił się system to na co oni teraz liczą, że ich się poklepie po ramieniu i powie: "no tak czasy były ciężkie"?! NIE!! Podjęli świadomą decyzję pomagania komuchom, postawili swoją przyszłość na komuchów, ale niestety system się zmienił. Zagrali i przegrali i KONIEC, a teraz won od stołków i do więzienia! Nie rozumiem co w tym złego?! Dla mnie to jest definicja sprawiedliwości, to jedynie co PiS chciało zrobić, wymierzyć sprawiedliwość i rozliczyć przeszłość. A fakt, że ich rządy spotkały się z takim sprzeciwem "elit" tylko świadczy jaki rodzaj ludzi się do tych "elit" zalicza. Acha a jak twojego wujka ten sam dziadek uczył honoru to tak samo powinien siedzieć.

uyvu

2012-07-11, 15:43
Jaka data tego przemówienia?

pi73rmaster

2012-07-11, 15:56
Cytat:

Chyba nie mówisz na serio?! Oczywiście, że czasy były ciężkie i była bieda, ale nie wszyscy się decydowali pracować dla SB i w tej biedzie żyli. A skoro twój dziadek wybrał łatwiejsze rozwiązanie i sprzedawał ludzi do SB za pieniądze to powinien w pierdlu teraz siedzieć. Ludzie kochani ja rozumiem, że nie każdy jest ze stali i ludzie po prostu decydowali się pracować z SB, ale skoro zmienił się system to na co oni teraz liczą, że ich się poklepie po ramieniu i powie: "no tak czasy były ciężkie"?! NIE!! Podjęli świadomą decyzję pomagania komuchom, postawili swoją przyszłość na komuchów, ale niestety system się zmienił. Zagrali i przegrali i KONIEC, a teraz won od stołków i do więzienia! Nie rozumiem co w tym złego?! Dla mnie to jest definicja sprawiedliwości, to jedynie co PiS chciało zrobić, wymierzyć sprawiedliwość i rozliczyć przeszłość. A fakt, że ich rządy spotkały się z takim sprzeciwem "elit" tylko świadczy jaki rodzaj ludzi się do tych "elit" zalicza. Acha a jak twojego wujka ten sam dziadek uczył honoru to tak samo powinien siedzieć.


Weź się w łeb pie**olnij, jak takiego obvious sarkazmu nie potrafisz wyczuć.
Rozumiem, że w tych czasach można wziąć kogoś za debila głosującego na PO, ale bez przesady.

Ra...........or

2012-07-11, 16:13
@ja_jestem

Nie wierzę ,że ty tak na serio.

xaqq

2012-07-11, 17:05
mówi prawdę, wbijając w tyłek pinezkę.