18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senator PO

chudzik2145 • 2012-07-11, 10:54
"Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..."


Mr.Drwalu

2012-07-11, 17:06
Pater patriae napisał/a:

... No k***a! Co za odkrycie! BRAWO! ...

JKM mówi o tym już od 20 lat, ale i tak większość społeczeństwa traktuje go jak oszołoma, no ale cóż, ciężko mi to pisać, ale jaki naród tacy politycy...



Wiedziałeś o tym, że JKM jest żydem i do tego popiera masonerie czyli illuminatów. Zapewne powiesz, że coś takiego nie istnieje i to są bajki, które nakręcają PiS-owców albo moherów itp dinozaurów. Wygogluj sobie JKM teczki żydowskie, to przejrzysz na oczy jak ten zakłamany JKM jest czystym błaznem dla ludzi postawionych wyżej niż rząd. :kawa:

Pater patriae

2012-07-11, 17:59
Cytat:

Wiedziałeś o tym, że JKM jest żydem i do tego popiera masonerie czyli illuminatów. Zapewne powiesz, że coś takiego nie istnieje i to są bajki, które nakręcają PiS-owców albo moherów itp dinozaurów. Wygogluj sobie JKM teczki żydowskie, to przejrzysz na oczy jak ten zakłamany JKM jest czystym błaznem dla ludzi postawionych wyżej niż rząd. :kawa:




Ty tak serio, czy trollujesz?

uyvu

2012-07-11, 18:03
Mr.Drwalu, przykro mi że koleś czytający prisonplanet plecie takie głupoty. :-|

Nejm

2012-07-11, 18:10
Na prezydenta/premiera z nim!

Mr.Drwalu

2012-07-11, 18:37
Pater patriae napisał/a:

Ty tak serio, czy trollujesz?



Trollujesz to Ty, że masz tak ograniczone myślenie. Widać jak łatwo jakiś JKM ma wpływ na Ciebie skoro go wychwalasz.
Na wujku i żydDupie znajdziesz dużo Per JKM wypowiedzi na temat masonów. Jak zwykle POpaprańcy wiedzą lepiej, czy zawsze musi się taki jeleń trafić.

Masz rąbek tajemnicy z jego teczek:

JANUSZ KORWIN-MIKKE:
Był aresztowany do spółki z innymi żydami po nieudanej próbie zamachu stanu w Polsce W 1968r.


Resztę łatwo możesz znaleźć w IPN. :kawa:

Pater patriae

2012-07-11, 19:00
Człowieku, aż brak mi słów, miałeś ciężkie dzieciństwo, czy co, bo trudno mi uwierzyć, że tacy ludzie jak Ty nie są pozamykani w zakładach psychiatrycznych...

Artykuł z którego czerpiesz informacje jest napisany przez kompletnego idiotę i nieudacznika życiowego Leszka Bubla autora takich książek jak :"Jak rozpoznać Żyda", "Prawda o żydowskich mordach rytualnych", "Polsko-żydowska wojna o krzyże".

Te zdjęcia które wstawiłeś, czyli zatrzymanie przez komuchów przeciwko którym protestował są raczej powodem do dumy...

Cytat:

Był aresztowany do spółki z innymi żydami po nieudanej próbie zamachu stanu w Polsce W 1968r.



Jeżeli marzec 68 nazywasz żydowskim zamachem stanu to ja nie wiem gdzie się uczyłeś historii, powstanie warszawskie dla Ciebie pewnie było hitlerowską próbą wygrania wojny???

Cytat:

Jak zwykle POpaprańcy wiedzą lepiej, czy zawsze musi się taki jeleń trafić.



Teraz kłócisz się sam ze sobą, jak mogę popierać PO jednocześnie popierając KNP?

Przykro mi, że tacy ludzie jak Ty mają internet :-(

Mr.Drwalu

2012-07-11, 19:05
Bujasz w obłokach :kawa:
Już wystarczająco napisałeś, że siejesz propagande :krejzi:

Cześć i czołem, kluski z rosołem.

Alik

2012-07-11, 19:10
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Że niby o co chodzi misiu słodko pierdzący ;) ?



Mi ? o nic tak sobie słodko pierdzę :)

wciazszukam

2012-07-11, 19:23
@Mr.Drwalu
Nie wiem czy wiesz, ale żydzi są najbardziej zdyscyplinowanym, prawym i inteligentnym narodem na ziemi. To, że korzystają na głupocie innych dowodzi tylko ich sprytu. Nie wierzę, że Ty byś nie pożyczył pieniędzy na zajebisty procent i z gwarancją zwrotu w określonym czasie. Nie widzę w tym nic nieuczciwego, dopóki pożyczkobiorca jest zdrowy umysłowo. Ja tam ich podziwiam, ale widzę że Ty to chyba nienawiść do nich wyssałeś z mlekiem babki.

Moim przodkiem był Arkady Fiedler - nazwisko niemieckie, pochodzenie niemieckie. Nie zmienia to faktu, że napisał "Dywizjon 303" - jedną z bardziej znanych, przepełnionych patriotyzmem oraz nienawiścią do niemca książek. Ja natomiast czuję się w pełni Polakiem i z czystym sercem mógłbym temu krajowi służyć, a niemieckiego szwargotu nie znoszę. Kim Ty w ogóle k***a jesteś, żeby sądzić ludzi po tym, kim byli jego przodkowie?! Następny Hitler czy jak - czystość rasy chcesz teraz sprawdzać? Według mnie liczą się intencje i co w głowie, a nie czy dziadek miał obcięty napletek czy nie.

Na marginesie przeczytałem te "teczki żydowskie" i w sumie to nic z nich nie wynika, poza tym że JKM już wtedy był wygadany i potrafił znaleźć każdą lukę prawną , co wykorzystywał częstymi pismami do naczelnika aresztu (przykładowo skarżył się, że nie ma w celi regulaminowego taboretu i że prycza jest zbyt twarda :) ). Owszem, był aresztowany w marcu 1968r., jednak domniemanie jego żydowskiego pochodzenia zostało tylko i wyłącznie zaimplikowane na bazie tego faktu.

Zresztą, tak na żydów krzyczysz. Obejrzyj sobie świetny dokument o polskich żydach przed wojną: watch?v=4320yECss70

Megi

2012-07-11, 19:38
Patrząc na reakcję mediów na wystąpienie tego Pana chce mi się śmiać. Dlaczego ? Ano dlatego, że nigdzie nie zostało to upublicznione, j***ni manipulanci pokazują tylko to czym może zająć na jakiś czas gawiedź ...

To video w pełni ukazuje jak traktują nas media i co nam oferują :-)


Labyrinth

2012-07-11, 20:57
Nie wiem o czym mowa, od faceta nie dowiedzialem sie niczego co jest oczywiste od dawna dla milionow w miare rozgarnietych kreatur mieszkajacych na swiecie, a nie tylko w polsce.
Facet nie ma nic do stracenia? Jasne, ze nie ma juz nic do stracenia pewnie jakis jego prywatny biznes nie wypalil, wiec teraz gada smutny na konkurenta. Policzmy ile lat siedzial w tym i robil to samo zamiast cokolwiek zmieniac, teraz?? teraz kiedy juz sie nakradl tyle forsy, ze moze nia rzygac na swoje prawnuki zachcialo mu sie spowiedzi?
Facet byl wykladowca? To wspolczuje jego studentom, ktorym przez lata wkladal w mozgi szambo i zludna nadzieje na to, ze istnieje cos takiego jak zamowienie publiczne. Istnieje tam gdzie nie ma pieniedzy, bo panstwo nie da nam zarobic.

Alik

2012-07-11, 21:02
Pater patriae, Człowieku daj sobie spokój z tym MR.Drwalu to jest troll kaczyńskiego. Hoffman im płaci żeby pisali takie głupoty. Bo nie można być aż tak głupim żeby pisać takie rzeczy za darmo.

Ork.Fajny

2012-07-11, 21:41
Mr.Drwalu napisał/a:

Na wujku i żydDupie znajdziesz dużo Per JKM wypowiedzi na temat masonów.


Co do żydowskich korzeni to nie wypowiem się bo mi to wisi.
Ale co do masonów: Od dawna śledzę wszystkie jego wystąpienia które można znaleźć na necie i od dawna kupuję "Najwyższy CZAS!", więc wiem że on tylko do znudzenia powtarza jedną regułkę, że Wielki Wschód Francji to nie masoneria, bo masoni muszą wierzyć w boga i trzymać się z dala od robienia polityki.

Mr.Drwalu

2012-07-11, 22:00
@up

Ja pie**ole :facepalm:
Muszą wierzyć w boga :krejzi: Czytałem mnóstwo wypowiedzi różnych ludzi na necie nt: masonów ale Ty k***a przebiłeś wszystkie heh :shock:

pawelo88

2012-07-11, 22:08
pieto90 napisał/a:

no i ch*j, ważne, że kaczor nie rządzi! PO super partia!


PO super partia??? Ty śledzisz coś wydarzenia ale nie te wygodne dla Donka i spółki? Weź się ogarnij chłopie. Nie mówię, że wszyscy tam to złodzieje. Są i uczciwi jak doskonale ukazuje ten film. Dzięki takim jak ty mamy to co mamy teraz.