18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samsung GALAXY S - gorilla kurwa glass

Gryps44 • 2012-01-18, 18:08
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)

Oguem

2012-01-20, 09:18
dback napisał/a:


Na wyłączonym to mój trzyma pół roku więc tu nie szpanuj pawiana



Tylko pol roku? ch*jowa masz ta baterie :D
Hejtuj dalej! Widac boli cie to ze nie stac cie na lepszy telefon skoro tak spamujesz :mrgreen:
Poza tym nie widze w twoich postach zadnych argumentow. Nie umiesz uzasadnic swojej wypowiedzi? Czy po prostu zazdrosc przez ciebie przemawia? Swojego ip4 kupilem taniej niz uzywane galaxy w polsce wiec twoja teza ze wydajac kupe kasy bede myslal ze moj sprzet jest zajebisty to sie mylisz. W ciemno nie kupowalem i wiedzialem co robie bo juz wczesniej mialem iphone 3G i gdyby ten telefon byl taki jak pisza fanboje szajsungow to prawie nikt by go nie kupil. Dziwi mnie fakt ze ten hejt jest w jedna strone. Jest filmik o samsungu to w komentarzach hejt na iphone'a, a w filmiku o iphonie rowniez hejt na niego. Mnie np ch*j obchodzi jaki kto ma telefon ale wiekszosc z was musi sie wyzyc w internecie :D Fanboje samsungow obsluguja telefon za pomoca mlotka a mi wystarczy palec :->

kadol7

2012-01-20, 11:49
Cytat:

Fanboje samsungow obsluguja telefon za pomoca mlotka a mi wystarczy palec



święte słowa, polać mu.

Pacza1992

2012-01-20, 13:58
Powiem tyle miałem iphona 4S byłem zadowolony zero zawieszek jak to było w porzednich iphonach ale może to dlatego że lubię zamęczać telefony jak z jego wytrzymałością to mnie to nie obchodzi. Bo szczerze wydająć prawie 4 tyś na telefon to raczej się na niego uwarza a nie pizga w niego młotkiem. Od niedawna mam HTC SENSATION XL i powiem że telefonik całkiem dobrze sobie radzi zobaczymy czy jest lepszy od iphona bo jest o połowe tańszy a niczego mu nie brakuje :D A w apple nawet wielbiciele marki mogą stwierdzić że za nadgryzione jabłuszko na produktach trzeba niestety dopłacić sporą cene :D

P@...........@C

2012-05-21, 12:13