18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samsung GALAXY S - gorilla kurwa glass

Gryps44 • 2012-01-18, 18:08
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)

dback

2012-01-19, 18:41
kadol7 napisał/a:

iPhone 3GS wytrzymał D:


Obrazek


jabłko nienadgryzione...


Zadyszki nie dostałeś przy dmuchaniu tego młotka?

Tomows

2012-01-19, 18:44
@Tesquare @hiitman
Jak można się dać sprowokować takiemu oczywistemu trollowi.

da...........27

2012-01-19, 19:16
kadol7 napisał/a:

poza tym do k***y, kto kupuje telefon w celu robienia owych crash test'ów?

DRODZY UŻYTKOWNICY aNDROID'A, musicie pogodzić się wreszcie z tym, że nigdy wasz marny system od google nie dorówna potędze jaką jest APPLE i Jego iOS. Tłumaczycie się wytrzymałością telefonu, OKEJ - jeśli wam na niej zależy to od czego jest stara dobra, zasłużona Nokia 3310? w ogóle co za bezmózg kupuje dotykowy telefon jeśli mu zależy na jego wytrzymałości - LITOŚCI, zaprzeczacie sobie sami. Ja kupiłem iPhone'a, nie najnowszego i już po pierwszym dniu użytkowana wiedziałem, że już nigdy nie zamienię go na żaden inny (prócz nowszych od Apple) - to jest jak zauroczenie, to coś się czuje...

UPS, uraziłem was?

Obrazek



to zabawne, bo android ma największy udział na rynku i ciągle rośnie :>

Oguem

2012-01-19, 19:53
Po ogladnieciu filmiku juz wiedzialem czego moge sie spodziewac w komentarzach czyli hejcenie iphone'a choc filmik nie ma z nim nic wspolnego. Przyznaje ze iphone 4/4s po upadku na twarda powierzchnie bedzie uszkodzone ale mozna temu latwo zapobiec kupujac bumper:


Kupilem i polecam wszystkim. Przy upadku nic sie nie stanie.
Zastanawia mnie dlaczego pod kazdym tematem zwiazanym z szajsungiem czy ch*jdroidem jest taki hejt na iphone. Kupilem i wcale nie musialem wydawac 4 tysiecy czy ile wy tam pisaliscie. Bralem do reki wielokrotnie htc od kumpla i za ch*ja nie zamienilbym zadnego telefonu za iphone 4. Szajsungi moga miec nawet 2x lepsze parametry a i tak zadna aplikacja tego nie wykorzysta. Wiekszosc 'nienawidzaczy' iphone'ow nie miala zadnego w reku a ze ich nie stac to trzeba hejcic :D

dback

2012-01-19, 19:59
@up
Człowiek tak już ma, że jak wyda w ch*j kasy na coś, to będzie kurczliwie się trzymał tezy, że ma zajebisty sprzęt. Bo w sumie, kto by chciał się przyznać - tak k***a jestem idiotą i zostałęm wydymany przez Steva?

Pener

2012-01-19, 20:38
mój się trzyma ;)

tadzik713

2012-01-19, 20:47
Pener666 napisał/a:

mój się trzyma ;)



W taki ekran to ciężko młotkiem trafić :idzwch*j:

kadol7

2012-01-19, 21:03
~Pener666, rozj***łeś D: teraz tylko czekać na zdjęcia kalkulatorów :D haha, jedno jest pewne, że rozbitej 3310 nie zobaczymy ;]

zuzahofner

2012-01-19, 21:15
Sracie się tak tymi telefonami ze ja pie**ole... Mam telefon nie jakiś zajebisty i służy mi tylko do dzwonienia, sms-owania, robienia zdjęć i słuchania muzyki... Dla mnie to jest po prostu debilizm.
Gdybym kupił takiego j***nego ajfona za 4 kafle, pewnie korzystałbym tylko z tych usług, które wymieniłem powyżej...

Kusin

2012-01-19, 21:15
daqwid2727 napisał/a:



to zabawne, bo android ma największy udział na rynku i ciągle rośnie :>


iOS jest instalowany na 5 modelach telefonów, 4 modelach odtwarzaczy muzycznych, 2 modelach tabletów i 1 odtwarzaczu multimedialnym (Apple TV). W sumie 12 modeli urządzeń i ani jednego więcej.

Android jest instalowany na tylu modelach urządzeń (przepraszam, nie chce mi się zliczać) - http://www.androidtapp.com/list-of-android-devices/ - plus wiele na urządzeniach spoza listy (tablety, telefony małych firm, uwierzcie, jest ich całkiem sporo).

Gratuluję Google, że globalnie jest więcej urządzeń z Androidem niż z iOS.

Ekran Samsunga Galaxy S II jest zbudowany dokładnie z tego samego tworzywa co ekran iPhone'a 4 oraz iPhone'a 4S. Uderzany młotkiem "iPhone 4" z filmiku na pierwszej stronie nie jest oryginalny. Wielu wypowiadających się nie ma większego pojęcia o czym mówią, kłócą się z ludźmi, którzy mają rację. Nie mówię tutaj o subiektywnych odczuciach, wielu przedstawia nieprawdziwe dane i fakty.

Zarówno iPhone (w zasadzie każdy), jak i Samsung Galaxy S II to bardzo dobrze wykonane telefony z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymałość obu telefonów jest na podobnym poziomie (z drobną korzyścią dla Samsunga), więc nie rozumiem, w czym problem.

Oba systemy są bardzo dobre, ale zupełnie różne. Osobiście preferuję iOS, bez zastanowienia.

ronnies3

2012-01-19, 21:18
nie wiem gdzie ty widzisz w samsungu galaxy ace ekran gorilla glass, chyba ci sie w dupie poprzewracało

Oguem

2012-01-19, 21:32
dback napisał/a:

@up
Człowiek tak już ma, że jak wyda w ch*j kasy na coś, to będzie kurczliwie się trzymał tezy, że ma zajebisty sprzęt. Bo w sumie, kto by chciał się przyznać - tak k***a jestem idiotą i zostałęm wydymany przez Steva?



Nie wydalem w ch*j kasy, bo 270$. Jesli to dla ciebie duzo to wspolczuje :D

Napisalem gdzies ze mam zajebisty sprzet? Masz jakis kompleks? I dlaczego niby zostalem wydymany bo nie rozumiem?

lool3k69

2012-01-19, 22:04
iDon't 4es jest pod jednym względem zajebisty: ma najszybszą baterię świata :

Oguem

2012-01-19, 22:38
lool3k69 napisał/a:

iDon't 4es jest pod jednym względem zajebisty: ma najszybszą baterię świata :Obrazek



Mi trzyma 2-3 dni. Jaka masz wersje ios?

dback

2012-01-20, 01:21
Terissimo napisał/a:



Mi trzyma 2-3 dni. Jaka masz wersje ios?


Na wyłączonym to mój trzyma pół roku więc tu nie szpanuj pawiana