18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samsung GALAXY S - gorilla kurwa glass

Gryps44 • 2012-01-18, 18:08
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)

gregor40

2012-01-18, 22:06
^up a one się czymś różnią? Czy tylko tym, że każdy kolejny ch*jowszy z funkcji?

Cr...........an

2012-01-18, 22:37
Opcje - Usuwanie wgnieceń - akceptuj.

bania88

2012-01-18, 22:43
Gowno masz a nie gorilla glass. Gorilla dopiero na Ces 2012 zaprezentowali wiec ciekawe jak ty to mozesz miec. Ten na filmie to najnowszy samsung, ktory to ma wlasnie.

watch?v=3XAhcIlO3DQ

J...........a.

2012-01-18, 22:48
k***@, dobry sposób na kalibracje ekranu!

qsioneq

2012-01-18, 23:01
@Dildo
weź sie, jebnij w czerep i nie wyzywaj od biedoty, skoro sam masz telefon bo Ci stary kupił.... biedote to TY reprezentujesz, ale umysłową :oops:

szymeq

2012-01-18, 23:08
Co do filmiku z upadającym S2 - potwierdzam wytrzymałość upadł mi już nieraz z biurka w robocie:) ale gorilla glass na dłuższą metę jest słabe - i tak po pół roku użytkowania ma masę minirys (wiem trzeba było kupić folię a nie narzekać teraz) w porównaniu do poprzedniej omnii II którą posiadałem -i tak niebo a ziemia!

Radzimierz

2012-01-18, 23:09
Taki mały offtop o srajfonach:
Cytat:

Teraz zrobie Offtop ale ostatni raz. Moderatorow prosze o nie kasowanie.

Na moim iPhonie 4 nie moge swobodnie:
- Wysylac na dowolne urzadzenie plikow przez BT. Np mam potrzebny plik i nie moge wyslac go bezprzewodowo do TF Prime. Czemu? Bo iPhone nie ma pelnej obslugi BT a aplikacje nie interesuja mnie ktore to odblokowuja bo nie dzialają w sposb jaki chce. Zaznacz plik i wyslij tylko jakieś kosmiczne kombjnacje.

- Brak flasha w przegladarce. Wielokrotnie czytajac rozne serwisy znajdują sie pod nimi filmiki etc czy rozne materialy z ktorych chcialbym korzystac a nie moge. Za to na nexusie s spokojnie moge to robic jak i również na TF Prime. Nie wiem jak na tablecie jakim jest iPad nie moze byc flasha? To prawie ma nam zastapic kompa....

- Nie ma exploracji plikow a nawet jak wgrasz jakas beznadziejna aplikacje to i tak iPhon czy ipad nie pozwala Ci trzymac plikow jak chcesz gdzie chcesz etc. Dowolnosc..... to mnie interesuje. Chomikuje co chce i jak chce a nie telefon mi narzuca ,ze praktycznie nic nie moge miec!

- Jezeli chce wrzucac rozne pliki na iphona to musze miec specjalne oprogramowanie bo nie zawsze wrzucam fotki czy filmy. Jest jeszcze cala masa innych formatow ktorych nie wrzuce przez dowolny komputer na iPhona.

- Nie moge ustawic zadnego widgetu ktory pokaze mi to co mnie akurat interesuje tylko wiecznie trzeba odpalać jakieś aplikacje żeby sie coś dowiedzieć.
- Nie moge miec zwyklych pulpitow jak w andku tylko zawsze mam mase stron z apljkacjami i przewijanie tego to masakra majac xxx aplikacji i gier. Najwazniejsze chce miec na homescreenach a reszte ktore zadziej uzywam w drawlerze ale np. bez stron.

- Brak mozliwosci customizacji wygladu do moich potrzeb...jestem zdany na jeden jedyny wyglad chyba ze wgram jb i bede mog zmienic kolor ikonek! Super a co z reszta? Nie chce tego kretynskiego launchera dla ułomnych....gdzie tu swoboda?

- Dlaczego nie moge zmkenic przegladarki na inna? Zawsze safari jest domyslna i tego nie da sie zmienic!

- Dlaczego polowa przegladarek korzysta z silnika safari i defacto sa nakladkami na przegladarke apple?

- Czemu domyslnie nie moge sciagac plikow? Tylko musze bawic sie w aplikacje etc...a potem zabawa w zrzucanie z fona na pc. Czemu nie moge kliknac , sciagnac do dowolnego katalogu i zrzucic prosto na PC bez kombinacji.

- Dlaczego jak dotkne ekran podczas wczytywania sie strony internetowej ..proces ladowania staje? Bez sensu ...nie chce czekac czasem do konca na ladowanie.

- Mam TF Prime ktory ma swietne proporcje do ogladania filmow...czemu ipad ma 4:3 co sprawia ze normalnie wrzucone filmy beda beznadziejnie wyswietlane? I do tego ta rozdzielczość.....

- Czemu dodawanie zalacznikow dowolnych plikow z "dowolnych" folderow na iphonie graniczy z cudem?

- Dlaczego moj telefon nie moze pracowac w trybie pamieci masowej i nie moge przenosic plikow na drugi komp jak potrzebuje? 64 gb ma sie marnowac?

- Dlaczego w tym glupim telefonie nie moge zmienic klawiatury na inna...? Domyslna jest dla mnie nie wygodna i nie moge ustawic jej pod siebie jak smart keyboard pro lub thumb keyboard.

- Czemu to tego kretyńskiego urzadzenia nie moge włożyć karty microSD? Może chce mieć 96Gb zamiast 64? Może chce przerzucić w sekunde za pomoca karty 20 filmow z jednego telefonu do drugiego? Kretynskie rozwiazanie ten brak slotu kart.

Jest jeszcze wiecej problemow na ios i zagmatwian gdzie ciagle trzeba kombinowac.....mnie ten iPhon wkurza i nadaje sie jedynie do grania ale wygoda jest marna na 3.5 calach dlatego ostatnio lezy bo wole miec mniej gier ale wygodnie w nie grac.

Do tego ten telefon jest beznadziejny do codziennego. zastosowania...z wymienionych przyczyn... ja sie grami nie jaram jak Ty i nie jest to dla mnie najwazniejsza rzecz. Jezeli ktos tylko gra to nie dziwie sie ,ze zadewala sie iPhonem....



Wysłano z Samsung Galaxy S GT-I9000 z użyciem Tapatalk


Źródło: forum.android.com.pl

szymeq

2012-01-18, 23:10
btw @bania88 - uwielbiam ludzi którzy na wszystkim się znają , gdzieś coś usłyszeli i już experci, do tego nawet nie obejrzy co wysyła ;) tam jest o gorilla glass 2 dumbass

Ratilt

2012-01-18, 23:29
iPhone jest dla ludzi z małym penisem których nie stać na hummera

umad bro? :idzwch*j:

Maxved

2012-01-18, 23:42
A na allegro: Stan Bardzo Dobry, Zadbana,
Odpowiedzialny właściciel :amused:

cannabis7777

2012-01-18, 23:47
Złoto z tytanem :homer: Złoto byle gówno rozpuści. Dosłownie. Jakieś coś zawarte w kale rozpuszcza złoto. Kumpel mi to opowiadał na przykładzie studenta gaszącego profesora tymże stwierdzeniem, kiedy ten chciał zabłysnąć ciekawostką o złotym sedesie jakiegoś hrabiego.

Gryps44

2012-01-18, 23:53
@bania88

A ta twoja obelga to do kogo skierowana?

@cannabis7777

No przecież tak się tylko śmieje :D

Ratilt

2012-01-19, 00:17
cannabis7777 napisał/a:

Złoto z tytanem :homer: Złoto byle gówno rozpuści. Dosłownie. Jakieś coś zawarte w kale rozpuszcza złoto. Kumpel mi to opowiadał na przykładzie studenta gaszącego profesora tymże stwierdzeniem, kiedy ten chciał zabłysnąć ciekawostką o złotym sedesie jakiegoś hrabiego.



Nick cannabis to nie przypadkiem, tak? Taka samokrytyka, mózg zlasowany jakimś gównem, zerowa wiedza i powtarzanie głupich historyjek na jakiś temat, tak?
Otóż złoto jest BARDZO trudno rozpuszczalne. Tak trudno, że jedna z rzeczy co rozpuszcza, mieszanina stężonych kwasów solnego i azotowego, została nazwana 'wodą królewską' z racji tego iż właśnie roztwarza złoto. Jeśli nie nazwiesz tego 'coś' co w gównie roztwarza złoto, to milcz i idź popracować nad swoją tępotą.

Nabs

2012-01-19, 00:23
Dildo napisał/a:

hahah juz niedorozwinięci i niedowartowsciowani wlasciciele samsungów i przedstawiciele tym samym biedoty hejtują na apple lol



Biedoty? Super się usprawiedliwiasz. Kupujesz sobie drogi telefon, lansiarksi, telefon jest do dupy, w h*j przepłacony. A tam, ja idiotom być nie mogę. To oni są za biedni żeby zrozumieć :D no masz zajebisty sposób myślenia GZ

Gienek2

2012-01-19, 07:40
skoro tak łatwo się topi to dlaczego złotnicy podgrzewają ogromną temp. żeby się upewnić czy to złoto