18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Samsung GALAXY S - gorilla kurwa glass

Gryps44 • 2012-01-18, 18:08
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)

an...........en

2012-01-19, 07:49
@up
wszystko fajnie, tylko nie potrafisz odmienić "idiota" w liczbie pojedynczej.

A co do telefonu - po co się wszyscy chwalicie, jaki macie? Tak na dobrą sprawę, nikogo to nie obchodzi. No chyba, że jakieś małolatki, jak te z galerianek.

Gienek2

2012-01-19, 07:56
a złoto rozpuszcza wszystko co się podgrzeje chyba do ok 1000 C

boncur

2012-01-19, 16:05
Nabs napisał/a:

hehe a hejterzy mówią że samsung robi trzeszczące i pękające telefony.. Dla porównania tylko jedno uderzenie w 4 razy droższy telefon od apple, w którym jak producent pisze, użył szkła, z przedniej szyby bojowych śmigłowców wojskowych.. A o to jak takie szkło wygląda w praktyce:



Zajebista jakość za 4 tysiące papierów.. A ludzie to kupują jak idioci..





A według mnie jesteś idiotą bo który k***a telefon nie rozjebie się po pie**olnięciu w niego młotkiem ?? znasz taki ? A to, że kosztuje grube pieniądze to już inna sprawa bo telefony apple nie są pustymi pudełkami tylko do dzwonienia, zapewne nigdy takiego nie miałeś dlatego tak piszesz... a patrząc na te podrubki w stylu samsung galaxy czy nawet HTC to daleko im do Firmy Jobsa.



Weź swój "niezniszczalny" telefonik co masz w kieszeni przejedz autem po nim i zastanów sie czy sie zepsuje czy nie.... Chyba logiczne, że sie rozjebie ...... :homer:

2k...........a2

2012-01-19, 16:33
Nabs napisał/a:

hehe a hejterzy mówią że samsung robi trzeszczące i pękające telefony.. Dla porównania tylko jedno uderzenie w 4 razy droższy telefon od apple, w którym jak producent pisze, użył szkła, z przedniej szyby bojowych śmigłowców wojskowych.. A o to jak takie szkło wygląda w praktyce:



Zajebista jakość za 4 tysiące papierów.. A ludzie to kupują jak idioci..



A dlatego tak jest, ponieważ samsung robie obudowy plastikowe, co przekłada się na amortyzacje przy upadkach itp. Iphone w całości zrobiony jest z aluminium i szkła, że tej amortyzacji już nie ma.

Tomizmc

2012-01-19, 17:42
mam samsunga galaxy s2, ale raczej nie sproboje :D

kadol7

2012-01-19, 18:10
@up, jeśli to nie fake (jest spowodowane crash test'em) to jesteś prze kretynem :D

BartiB

2012-01-19, 18:14
HTC Wildfire też wymiękł :( (


kadol7

2012-01-19, 18:22
poza tym do k***y, kto kupuje telefon w celu robienia owych crash test'ów?

DRODZY UŻYTKOWNICY aNDROID'A, musicie pogodzić się wreszcie z tym, że nigdy wasz marny system od google nie dorówna potędze jaką jest APPLE i Jego iOS. Tłumaczycie się wytrzymałością telefonu, OKEJ - jeśli wam na niej zależy to od czego jest stara dobra, zasłużona Nokia 3310? w ogóle co za bezmózg kupuje dotykowy telefon jeśli mu zależy na jego wytrzymałości - LITOŚCI, zaprzeczacie sobie sami. Ja kupiłem iPhone'a, nie najnowszego i już po pierwszym dniu użytkowana wiedziałem, że już nigdy nie zamienię go na żaden inny (prócz nowszych od Apple) - to jest jak zauroczenie, to coś się czuje...

UPS, uraziłem was?


Pilot_Tupolewa

2012-01-19, 18:25
A mówią, że bieda na świecie.
k***a co za ludzie.

kadol7

2012-01-19, 18:32
iPhone 3GS wytrzymał D:





jabłko nienadgryzione...

bambaryla

2012-01-19, 18:35
BartiB napisał/a:

HTC Wildfire też wymiękł :( (

Obrazek



aż mam ochotę na iPhone'ie 4 wypróbować, ale trochę szkoda

Tesquare

2012-01-19, 18:36
@kadol7

Pogadamy jak ajfonik Ci upadnie z 20 cm i się potrzaska wch*j a mama nie kupi Ci drugiego. Wtedy będziesz miał potęgę apple.

hiitman

2012-01-19, 18:40
@kadol7
kiedyś mawiało się "na głupotę nie ma lekarstwa" i to niestety jest prawda.
"potędze"... k***a pojeb.