18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadol oskarżony o nawoływanie do palenia meczetów

WeedLover • 2015-07-08, 12:02
Cytat:

Oskarżony za komentowanie na sadistic.pl:
8 sierpnia 2014 roku do Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Białymstoku wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Śledczy ustalili, a teraz oskarżyli sprawcę.

Pierwszej doby ramadanu, pod koniec czerwca, zbezczeszczono meczet w Kruszynianach, ożywili się też hejterzy na forach internetowych.

Na sadistic.pl użytkownik Ziaba napisał - ch..j z tego, że to tatarski meczet. To wciąż k...a meczet i najlepiej go spalić. Nie brońcie tych brudnych kurew-.

ernii dodał: Pamiętajcie o złotej zasadzie - dobry muzułmanin, to martwy muzułmanin. Darkeduar: jestem zadowolony z tej świnki, ponieważ mimo skrzywdzenia tych dobrych potatarskich muzułmanów w Polsce, tym drobnym gestem uświadomił innych kozojebców, że w Polsce będą mieli przej...ne od momentu przekroczenia granicy, aż do momentu opuszczenia go.
bolebor: Tatarzy to islamski przyczółek w Polsce, który należy izolować. Gwałcenie i mordowanie mają w genach.

W trakcie śledztwa prokuratorzy ustalili, że Ziaba jest uczniem zespołu szkół w województwie świętokrzyskim. Teraz oskarżyli go o publiczne znieważenie osób z powodu ich przynależności wyznaniowej oraz o publiczne nawoływanie do podpalenia meczetu w miejscowości Kruszyniany. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Pińczowie, w postępowaniu uproszczonym. Oskarżonemu Dominikowi Ch., który nie był wcześniej karany, a przyznał się do winy, grozi do trzech lat więzienia.



Źródło: http://www.wykop.pl/ramka/2643469/dorwali-ziabe-z-sadistic-za-komentarze-z-2014-roku/

Sprawa jest rozwiązaniem:
wiadomosci24.pl Białystok gazeta.pl

DonSalieri

2015-07-09, 12:13
Given napisał/a:



Żebyś się nie zdziwił, że dostawca Twojego internetu na polecenie policji poda, kto korzystał z danego adresu ip w danym dniu i o danej godzinie ;)



Można prosić o więcej szczegółów?



Nie znam szcegółow , wiem tylko że o posty w internecie , mam sie stawić nie w komendzie miejskiej lecz w komendzie wojewódzkiej tj 70km od mojego miasta.

Given

2015-07-09, 12:39
DonSalieri napisał/a:

Nie znam szcegółow , wiem tylko że o posty w internecie , mam sie stawić nie w komendzie miejskiej lecz w komendzie wojewódzkiej tj 70km od mojego miasta.



Jest podane za jaki wpis chcą Cię oskarżyć? Napisz do mnie na given94@interia.pl ;)

dth

2015-07-09, 12:45
Cytat:

Ale ktoś się uwziął na was- na nas, sadolską brać. I zgłasza nawet żarty i wpisy celowo prowokacyjne.


Wypraszam sobie, proszę mnie nie utożsamiać z jakąś sadolską bracią. 90% użytkowników tego portalu to kretyni i nigdy w życiu bym się z nimi nie kolegował, bo jedyne co potrafią to hejtować na wszystko i wszystkich i jarać się babami z ku*asami. Tak więc nie, nie ma sadolskiej braci, jest banda kretynów którzy sądzą że jeśli serwis nazywa się sadistic.pl to na głównej powinny być flaki i krew, a jak nie to wypie**alać, w komentarzach muszą być same hejty i bluzgi na drugą stronę barykady, odwieczna wojna lewacko-prawacka i piłka nożna to pedalstwo, bla bla bla. Tak wygląda większość społeczności tego portalu, poza tym jest te 10% użytkowników którzy na to wszystko patrzą i łapią się za głowę.

Jak ktoś wyskakuje z tekstem "spalić kościoły", to niech się nie dziwi że ktoś ma o to pretensje.

Gołyniemiec

2015-07-09, 12:47
A ja nie jestem bohaterem i chciałem jednocześnie przeprosić i podziękować moderatorom za usuwanie moich postów za które mogłem mieć problemy, a przeprosić za wszelkie pretensję. Niestety, jeśli chcemy coś zrobić musimy o to walczyć w każdy możliwy sposób bo niedługo będą publicznie mordować Polaków i gwałcić Polki w telewizji będzie program na TVN "Gwałć z Salimem" i wtedy będzie już za późno, dzisiaj jeszcze nie jest.

SuchyArbuz

2015-07-09, 12:56
A może by całego sadola uwidocznić tylko dla stałych użytkowników? Wprowadzić jakieś uwierzytelnienie. Tak to każdy baran z takiego ośrodka wejdzie, przeczyta komentarze i leci z tęczową flagą w dupie złożyć zawiadomienie o "rasizmie i ksenofobii" pomimo tego że to właśnie czarni i inni (oprócz białych i może żółtych) są największymi rasistami co już udowodniono na milion sposobów.

Bo...........io

2015-07-09, 13:02
SuchyArbuz napisał/a:

A może by całego sadola uwidocznić tylko dla stałych użytkowników? Wprowadzić jakieś uwierzytelnienie. Tak to każdy baran z takiego ośrodka wejdzie, przeczyta komentarze i leci z tęczową flagą w dupie złożyć zawiadomienie o "rasizmie i ksenofobii" pomimo tego że to właśnie czarni i inni (oprócz białych i może żółtych) są największymi rasistami co już udowodniono na milion sposobów.



myślę że to nie wypali... według mie problem leży w tym że kapujecie się nawzajem jak gówniarze w podstawówce... Wielu "inteligentnym" sadolom z natrzaskanym licznkiem postów ponad 1 kafla nie podobają się niektóre komenty i sprzedają je. W ostatnich trzech tematach jest kilku takich co to im się nic nie podoba...

Samudaripen

2015-07-09, 13:04
Typowe.. :roll: Ktoś potarga biblię, wsadzi wykałaczkę z biało-czerwoną karteczką w gówno, to "łolaboga, dobhych Polakóff obrarzajo i katolikóff", ale jak ktoś napie**ala na niczemu winnych Tatarów, tylko dlatego, bo wieżą w innego wymyślonego ziomalka, to już powinien dostać immunitet, a każdy wyrok sądowy wobec niego, to "łamanie wolności słowa"... :glowawmur:

enavax

2015-07-09, 13:20
@dth co ty właściwie robisz na tej stronie?