18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadol oskarżony o nawoływanie do palenia meczetów

WeedLover • 2015-07-08, 12:02
Cytat:

Oskarżony za komentowanie na sadistic.pl:
8 sierpnia 2014 roku do Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Białymstoku wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Śledczy ustalili, a teraz oskarżyli sprawcę.

Pierwszej doby ramadanu, pod koniec czerwca, zbezczeszczono meczet w Kruszynianach, ożywili się też hejterzy na forach internetowych.

Na sadistic.pl użytkownik Ziaba napisał - ch..j z tego, że to tatarski meczet. To wciąż k...a meczet i najlepiej go spalić. Nie brońcie tych brudnych kurew-.

ernii dodał: Pamiętajcie o złotej zasadzie - dobry muzułmanin, to martwy muzułmanin. Darkeduar: jestem zadowolony z tej świnki, ponieważ mimo skrzywdzenia tych dobrych potatarskich muzułmanów w Polsce, tym drobnym gestem uświadomił innych kozojebców, że w Polsce będą mieli przej...ne od momentu przekroczenia granicy, aż do momentu opuszczenia go.
bolebor: Tatarzy to islamski przyczółek w Polsce, który należy izolować. Gwałcenie i mordowanie mają w genach.

W trakcie śledztwa prokuratorzy ustalili, że Ziaba jest uczniem zespołu szkół w województwie świętokrzyskim. Teraz oskarżyli go o publiczne znieważenie osób z powodu ich przynależności wyznaniowej oraz o publiczne nawoływanie do podpalenia meczetu w miejscowości Kruszyniany. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Pińczowie, w postępowaniu uproszczonym. Oskarżonemu Dominikowi Ch., który nie był wcześniej karany, a przyznał się do winy, grozi do trzech lat więzienia.



Źródło: http://www.wykop.pl/ramka/2643469/dorwali-ziabe-z-sadistic-za-komentarze-z-2014-roku/

Sprawa jest rozwiązaniem:
wiadomosci24.pl Białystok gazeta.pl

yhm

2015-07-09, 06:21
Sadol bawi mnie kazdego dnia. A najbardziej wtedy kiedy inni uzytkownicy mysla ze w polsce jest wolnosc slowa bo widzieli to w amerykanskim filmie.

Acho

2015-07-09, 06:44
Wygląda na to, że sadistic i ten cały ośrodek to jedna maszynka do zarabiania pieniędzy.

Qtasek

2015-07-09, 07:13
Drogi Inwigilatorze, czy jak Cię tam nazwać. Jeżeli to czytasz to mam nadzieję, że pier*olnie Ci niewidzialna ręka statystyki i rachunku prawdopodobieństwa. Społeczeństwo muzulmańskie jest społecznością kryminogenną (chociaż może już niedługo nie bo ukamienowanie zgwałconej kobiety będzie w świetle prawa czynem jak najbardziej prawidłowym. Jeżeli sprowadzasz sobie do kraju tego typu chorobę społeczną to nie dziw się, że za 10 lat nasze córki będą się bały wyjść na ulicę a za gwałt będą karane śmiercią. Taka sytuacja ma w historii tylko dwa zakończenia. Albo nasza cywilizacja zginie, albo pojawi się drugi Hitler który zrobi tak niewyobrażalną rzeź, że w Twoich ukochanych "mniejszości narodowych" zostanie popiół. Tylko, że tym razem żadne państwo na świecie które nie będzie w 51% muzułmańskie nie będzie próbować go powstrzymać

hrabia9933

2015-07-09, 07:16
ja dostalem to samo :) we wrzesniu 2014 wezwanie na komende, potem zarzuty, sprawa w sadzie, a teraz mam rok odstapienia od kary, rozpisze sie wiecej, jesli to kogos interesuje ;)

Mesjaszowaty

2015-07-09, 07:25
Ziaba up@ jesli to ty to (co raczej pozostanie jeszcze do udowodnienia)to w imie lepszego jutra bylbym sklonny dorzucic sie do tego twojego prawnika co by tylko dobry byl i kichy nie odj***l.Wrecz nawoluje do reszty sadoli ,ze jesli potwierdzisz tozsamosc to zrobic zrzute na wyrazajacego zdrowe opinie sadola.

Dr...........le

2015-07-09, 07:30
KaruZielka napisał/a:

@up złe doświadczenia?

A tak na serio to środowiska przestępcze, jak również osadzeni to w dużej mierze opcja prawicowa, więc podejrzewam, że za zwyzywanie ciapaków złego startu chłopak by nie miał.



h*ja wiesz a pie**olisz:

W zakładzie karnym w Wołowie Komorowski otrzymał 72,3 proc. głosów. Duda - 3,29 proc. W zakładzie karnym w Sztumie na obecnego prezydenta zdecydowało się zagłosować 67,2 proc. więźniów. Duda mógł tam liczyć jedynie na 4,8 proc. We Wronkach Komorowskiego poparło 67,7 proc., Duda uzyskał 6,42 proc. Gdyby o wyborze prezydenta decydowali tylko kryminaliści, wszystko byłoby jasne jeszcze w pierwszej turze!!!

Mało Ci? (poniżej nt. eurowyborów)

Jak wynika z danych udostępnionych przez służbę więziennictwa, największą sympatią przestępców w naszym kraju bezapelacyjnie cieszy się Platforma Obywatelska, która zdobyła aż 34,9 proc. głosów!, druga w kolejności koalicja Europa Plus Twój Ruch (Palikot and cwe*e) uzyskała wynik 18,6 proc. Kolejne miejsca zajęły Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego z rezultatem 6,5 proc, następnie PiS - 6,4 proc.

Czy to są k***a prawicowe poglądy? No chyba, że powiesz mi że PO to partia centro prawicowa, to pogratuluję Ci biedy umysłowej.... A może Twój h*j (czyt. Ruch(anie) Palikota to prawica?

MrSnippy

2015-07-09, 07:32
To co panowie? Przeskakujemy wszyscy na TOR-a? :mrgreen:

issenpl

2015-07-09, 07:47
Nie palcie meczetów! Wystarczy wj***ć tam świński ryj. Wszystko oczywiście ostro malujemy na czerwono krwią tych szlachetnych zwierząt. Niech się brudasy nauczą, że w Polsce nie warto zaczynać.

kev666

2015-07-09, 08:25
NieLubjeLudzji napisał/a:

Spoko. Dzisiaj ograniczaja wolnosc slowa, jutro zaczna palic ksiazki a pojutrze okaze sie, ze Mieszko I tak naprawde nazywal sie Abdul I i byl transseksualnym gejem afrykanskiego pochodzenia.



A na dodatek Dobrawa była czeską kozą :metalhead:

Ork.Fajny

2015-07-09, 08:39
mp0011 napisał/a:

Szanowni sadole, obrażać innych też trzeba umieć.

I szczerze nie dziwię się że sprawa skoczyła się tak a nie inaczej, bo to co on napisał jest chamskie i wprost łamie KK:

Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
[...]


Problem jest taki, że KK jest głupi w takich kwestiach. Prawo powinno, wróć... Prawo MUSI regulować tylko te kwestie, które da się jednoznacznie zdefiniować.
"Obraza" to dość płynne uczucie.
Jeden człowiek się obrazi jak go nazwiesz idiotą mimo że zrobił coś głupiego, a drugi się nie obrazi bo wie że zrobił coś głupiego i dopiero się wkurzy jak go bezpodstawnie zwyzywasz. Trzeci pan się wkurzy, oburzy i obrazi jak zobaczy w trzydziestostopniowe lato młode panie w za krótkich spódniczkach. Czwarty pan, fundamentalista, się wkurzy jak powiesz że jesteś ateistą i uważasz że jego bóg nie istnieje. A nasze babcie mogą się śmiało obrazić jeśli nie oddzwonisz do nich w przeciągu 10sek od kiedy nasze telefony przestały dzownić.
I teraz problem jest taki że te wszystkie pięć "obraz" jest całkowicie szczerymi uczuciami, psychicznie równymi sobie.

Równie dobrze mogę pozwać swojego kolegę, bo zapomniał soczewek(o czym nie wiem) i na ulicy mnie nie rozpoznał, nie podszedł, nie przywitał się a poszedł dalej...

Aberracja

2015-07-09, 08:59
Moim zdaniem takie akcje mogą wyjść sadolowi tylko na dobre. Zamiast rzucać gównem i robić chlew w komentarzach, użytkownicy będą się musieli wysilić na jakąś konstruktywniejszą krytykę. Dalej będą mieszać z błotem wszystko wokół, ale w taki sposób, by nikt nie mógł stwierdzić, że faktycznie ktoś mógł poczuć się urażony.

Konfiturze życzę z całego serca, by w jego okolicy zamieszkało jak najwięcej wyznawców islamu.

Widzicie jakie to proste? Właśnie wyraziłem swoją opinię na temat islamistów i pożyczyłem autorom donosów dekapitacji.

KrisQoorson

2015-07-09, 09:07
zgonex napisał/a:

...

...Poza tym muzułmanie nie sa jakimś wielkim zagrożeniem. wystarczy spojrzeć na oficjalne statystyki, ciągle jest ich za mało żeby skolonizować Europę, to po pierwsze. Po drugie 99% muzułmanów podchodzi do tej religii tak jak my do katolicyzmu, czyli z przymrużeniem oka. Mówienie o terroryzmie islamskim w kontekście całej religii to przekłamanie, to tak jakby mówić o ETA jako o terroryzmie katolickim, bo wszyscy członkowie ETA byli katolikami. Kompletna bzdura. Terroryści nie mają nic wspólnego z islamem i pospolitymi muzułmanami. Wykorzystują tę religię do własnych celów, otumaniając ciemnotę z głębokiej afryki i tępych europejskich nastolatków wizją walki o cokolwiek, co wypełni im puste i nudne życie. Sami tymczasem robią na tym milionowe interesy a sama religia jest daleko w tle.



Kolego BARDZO mało wiesz o islamie i muzułmanach skoro tak twierdzisz. Islam nawet nie jest "religią" ta ich religia jest tylko zawarta w całości jaką jest islam. Temat jest super głęboki i pełen takich niespodzianek , że największy pacyfista staje się islamofobem. Są największym zagrożeniem zachodniej cywilizacji. Ale o tym to już radzę samemu poszperać i poczytać.

Maxi96

2015-07-09, 09:29
glogen napisał/a:

Wiecie co wam powiem ? JEBAC CIAPAKÓW !! i SPALIC MECZETY :D

Brawo! Nie dajmy się systemowi walczmy na jakis stronkach internetowych! Tak jest jesteśmy silni!



Ja pie**ole co za kraj... :homer:

Rumcajs89

2015-07-09, 09:45
k***a ,moje strony, ZiabA ujawnij się pójdziemy na browara :D