18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadol oskarżony o nawoływanie do palenia meczetów

WeedLover • 2015-07-08, 12:02
Cytat:

Oskarżony za komentowanie na sadistic.pl:
8 sierpnia 2014 roku do Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Białymstoku wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Śledczy ustalili, a teraz oskarżyli sprawcę.

Pierwszej doby ramadanu, pod koniec czerwca, zbezczeszczono meczet w Kruszynianach, ożywili się też hejterzy na forach internetowych.

Na sadistic.pl użytkownik Ziaba napisał - ch..j z tego, że to tatarski meczet. To wciąż k...a meczet i najlepiej go spalić. Nie brońcie tych brudnych kurew-.

ernii dodał: Pamiętajcie o złotej zasadzie - dobry muzułmanin, to martwy muzułmanin. Darkeduar: jestem zadowolony z tej świnki, ponieważ mimo skrzywdzenia tych dobrych potatarskich muzułmanów w Polsce, tym drobnym gestem uświadomił innych kozojebców, że w Polsce będą mieli przej...ne od momentu przekroczenia granicy, aż do momentu opuszczenia go.
bolebor: Tatarzy to islamski przyczółek w Polsce, który należy izolować. Gwałcenie i mordowanie mają w genach.

W trakcie śledztwa prokuratorzy ustalili, że Ziaba jest uczniem zespołu szkół w województwie świętokrzyskim. Teraz oskarżyli go o publiczne znieważenie osób z powodu ich przynależności wyznaniowej oraz o publiczne nawoływanie do podpalenia meczetu w miejscowości Kruszyniany. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Pińczowie, w postępowaniu uproszczonym. Oskarżonemu Dominikowi Ch., który nie był wcześniej karany, a przyznał się do winy, grozi do trzech lat więzienia.



Źródło: http://www.wykop.pl/ramka/2643469/dorwali-ziabe-z-sadistic-za-komentarze-z-2014-roku/

Sprawa jest rozwiązaniem:
wiadomosci24.pl Białystok gazeta.pl

madufo

2015-07-09, 09:47
To z facebooka tego waszego lewackiego fanpage.
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Symbol swastyki jest kojarzony z nazizmem od kilkudziesięciu lat, a jednak nadal reagujemy na używanie go. To, że jakieś naganne zachowanie trwa od dłuższego czasu nie znaczy, że należy przestać na nie reagować.

Czytając to aż chce się przyjebac niedoinformowanym lewa kom juz mowie dlaczego.
Swastyka jest jednym z najstarszych symboli świata która datuje się nawet na 10000 lat. Była już używana przez pradawnych Słowian, w Troi czy też w Indiach. Symbol ten w każdej Religii oznacza bogactwo, siłę, wiarę oraz jest również symbolem "wszechobecnego" słońca ( tak był uznawany w starożytnym Rzymie) wiec się pytam otepialych lewakow - wyjdę na ulicę ze swastyka to pójdę do więzienia ? Swastyka nie jest zakazanym symbolem została jedynie zbeszczeszczona przez Hitlera.
Odnośnie takie jak lewactwo publikuje swoje sukcesy - panie i panowie tolerancyjne lewaki zgłosiły zapewne każdy komentarz ale 15 których zostało to są te które przeszły do prokuratury zresztą jak widać słusznie. Ale lewak nie odpuści będzie szpiegowal żeby była równość. Na koniec napisze swoją osobista refleksje - Putin jest jednym z najlepszych polityków w historii prowadząc rządy wspierające wiarę kulturę i jednolitosc państwa Rosyjskiego - i gdyby nie stany to Rosja weszła by z garstka żołnierzy jak do siebie bo prawie każdy Unii (jedne mniej drugie wiecej) ma wyszkolony armię uchodźców a państwo jest tak jednolite ze ja pie**ole.
Pisane z tel - ps lewaki nie zapomnijcie złożyć zawiadomienia do prokuratury

mikeszko

2015-07-09, 09:57
Bardzo dobrze, niech się dzieciarnia dwa razy zastanowi, przed napisaniem komentarza.

ho...........zo

2015-07-09, 10:26
ISIS ucina czyjeś głowy-nic się nie dzieje. Polak napisze obraźliwy dla nich komentarz-więzienie. Dlaczego tak jest?

IE33

2015-07-09, 10:28
@Qtasek,

Zawsze sobie myślałem że jak mi w życiu nie wyjdzie to zostanę Dyktatorem (Lub płatnym mordercą) jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobie dla dobra narodu będzie mianowicie;

- 3 Dni dla muslimów na opuszczenie terenu Polski, po upływie czasu każdy napotkany tzw. "Szmatogłowy" zostanie schwytany a potem publicznie zgwałcony drewnianym kijem po czym skrócony o głowę. (ok z kijem to przesada, co najwyzej tych zamężnych z dziećmi w wieku od 1 tygodnia do lat 17)

- Zaproszenie byłych polityków i jakże "obecnych" ( Nie, nie wzystkich) po czym kara śmierci, np. taki Tusk, za zrujnowanie kraju + kradzież z majątku państwa.

No cóż pomarzyć sobie można... :-D
Już czekam aż do mnie przyleci wezwanie za wyrażanie swojej opinii o po niekąd fantazji :lol:

memphis60raines

2015-07-09, 10:33
NieLubjeLudzji napisał/a:

Spoko. Dzisiaj ograniczaja wolnosc slowa, jutro zaczna palic ksiazki a pojutrze okaze sie, ze Mieszko I tak naprawde nazywal sie Abdul I i byl transseksualnym gejem afrykanskiego pochodzenia.



Co Wy z tymi gejami? PEDAŁ a nie żaden gej! Nauczcie się!

Given

2015-07-09, 10:34
Ziaba, sprawdź e-mail ;) Dokładnie z powodu tego samego tematu też byłem oskarżony o "podżeganie do nienawiści na tle narodowościowym i/lub religijnym". Ja wyszedłem nawet bez grzywny ;)

Halibut

2015-07-09, 10:38
Mag_Kołodziej napisał/a:

A mnie zastanawia kto czyta te wszystkie komentarze i je zgłasza ;_;. Ktoś musi mieć w huk wolnego czasu.



Jeśli się nie domyślasz to spójrz w górę.

~Prometheus_Coprophagus

Zawszę jak czytam komentarz, który wyjątkowo mocno jest zmanipulowany, debilny i okraszony lewacką logiką to widzę jego nick. Stawiam 5 złotych uncji, że to on :lol:

DEICIDE98

2015-07-09, 10:57
Zachowam się honorowo z naszym kolegą.. eh przynajmniej ja, palić meczety.

chemio

2015-07-09, 11:09
Przez internet nic nie mogą tobie udowodnić. Wystarczyło powiedzieć, że ktoś włamał się tobie na konto i to nie ty napisałeś.

DonSalieri

2015-07-09, 11:15
Własnie dostałem wezwanie na komendę w sprawie zamieszczania postów w internecie - zaczęły sie zastraszania !!

Given

2015-07-09, 11:30
chemio napisał/a:

Przez internet nic nie mogą tobie udowodnić. Wystarczyło powiedzieć, że ktoś włamał się tobie na konto i to nie ty napisałeś.



Żebyś się nie zdziwił, że dostawca Twojego internetu na polecenie policji poda, kto korzystał z danego adresu ip w danym dniu i o danej godzinie ;)

DonSalieri napisał/a:

Własnie dostałem wezwanie na komendę w sprawie zamieszczania postów w internecie - zaczęły sie zastraszania !!



Można prosić o więcej szczegółów?

anonimowyanonim

2015-07-09, 11:41
Do wszystkich, którzy mają ból dupska o to, że biednego sadolka czeka proces:

Zrozumcie wreszcie, że wolność słowa nie polega na tym, że możecie wrzeszczeć, co Wam tylko do głowy wpadnie.

Wolność słowa macie po to, żeby wyrażać swoje zdanie w kulturalny sposób. Jeżeli obrażacie publicznie w wypowiedziach kogokolwiek, podpiszcie się jeszcze swoim imieniem i nazwiskiem. Przecież nie boicie się swojego zdania, prawda?

Czego się spodziewacie po tym, że publicznie jesteście za wyrządzeniem komuś krzywdy? Czego Wasze umysły nie przewidują, kiedy wyzywacie osoby publiczne, rządzące krajem?

Mówicie, że ISIS ścina głowy a tutaj nie można komukolwiek nawtykać, bo prokuratura? Takie prawo. Może i śmieszne, może i niezgodne z Waszym poglądem, ale prawo. Nie podoba się? Nie widzę najmniejszego problemu. Wyjedź z kraju, postaraj się o inne obywatelstwo.

Skrajne środki, ale przecież to jest dla Ciebie.

Bardzo dobrze, że sadole rzucający mięsem idą pod wymiar sprawiedliwości. Prawo może i głupie, ale prawo.

Given

2015-07-09, 11:51
@up

Nie zgodzę się z Tobą do końca. Organizacje typu "teatr trzyrzecze" oraz "otwarta Rzeczpospolita" na siłę szukają czegoś, żeby udupić osobę, która nie zgadza się z obecnie promowanym "multi-kulti". Owszem, kultura jakaś powinna być, a jeszcze przydałaby się świadomość sadoli, że w internecie nikt nie jest w 100% anonimowy. Więc, jeśli ktoś chce kogoś obrazić, niech to zrobi "mądrze" tak, żeby nie było się do czegoś doczepić..

Taka mała dygresja:

- Kto to jest dyplomata?
- To facet, który mówiąc "sp***alaj", robi to w taki sposób, że odbiorca epitetu czuje przechodzące po plecach ciarki z radości przed zbliżającą się podróżą.

Więc drodzy sadole, używajcie dyplomacji :mrgreen:

.3lite

2015-07-09, 12:02
Poprzedni:
Cytat:

Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców



Ten z tego tematu:
Cytat:

W trakcie śledztwa prokuratorzy ustalili, że Ziaba jest uczniem zespołu szkół w województwie świętokrzyskim.



Zapewne jeszcze kilku innych będzie "przez przypadek" bezrobotnych, którzy żyją na garnuszku rodziców. Generalnie mamy tylko osoby, które nic nie wnoszą do społeczeństwa, ale bardzo lubią się pośmiać i kpić z innych na forach internetowych gdzie w teorii czują się bezkarnie. Nie, nie mam z tym problemów, ale w sumie śmieszy mnie pewna korelacja między ludźmi, którzy zostali o to oskarżeni :)

Zresztą, widzę, że nikt jeszcze nie wspomniał o dosyć ważnej rzeczy, a mianowicie czy myślicie, że jakiś ośrodek chroniący przed rasizmem w internecie sprzedaje was prokuraturze? Nie panowie i panie, to sadistic.pl sprzedaje was i wasze dane bez żadnych skrupułów. Gdyby zależało im na użytkownikach, to serwis nie zapisywałby ważnych informacji, które jasno was identyfikują jako teoretycznie anonimowych w internecie. Następnym razem polecam trasowanie cebulowe (min. Tor) z nowo założonym kontem, ponieważ jak już zalogowaliście się na stare ze swojego adresu IP to żaden Tor nie pomoże.

CahirMawrDyffryn

2015-07-09, 12:03
Napiszę tutaj, to co pisałem już w innym temacie-
Wiecie co? Ja sobie chyba ten portal odpuszczam. I- przepraszam administracjo, bardzo przepraszam za to co powiem- innym też to zalecam.
Wiem że tęsknic nie będziecie, bo moja aktywnosć tu zerowa. I dobrze bo potem jeszcze ktoś by nakablował na pewne aktywności które by miały miejsce...
Powiedzmy szczerze- ktoś się na was uwziął bo stron do zgłaszania jest pierdyrliard. A OtwartaRzeczpospolita TYLKO wasza stronę zgłasza jak przejrzeć listę powiadomień, podobnie chyba pozostali...
Ciekawe czemu nie strony kibicowskie czy nacjonalistyczne fora? Na nich muszą być tony tego typu contentu który ich interesuje- pisanego zupełnie serio.
Ale ktoś się uwziął na was- na nas, sadolską brać. I zgłasza nawet żarty i wpisy celowo prowokacyjne.
Ja dziękuję za taką zabawę na tej stronie. Jednego dnia zażartuję, kolejnego pozew. Już nawet nie mówię na ile jest ryzyko, po prostu atmosfera jest tutaj jakaś zatruta tym wszystkim... :-? Wiecie. Tak samo jak raczej mało kto obecnie planuje wyjazd do Tunezji, coś na tej zasadzie.
Portal ten przestał kojarzyć mi się z stroną satyryczną, a stroną którą jedni smutni panowie regularnie moniturują by drudzy nas sądzili.

A żeby nie było że tylko robię copy-paste, to dopiszę pytanie.

Istnieje system który zakłada między innymi:
- Ścisły związek religii z państwem
- Głosi eksterminację mniejszości religijnych i niewierzących, narodowościowych i rasowych oraz seksualnych.
- Rolę kobiety sprowadza do roli inkubatora i worka na spermę.
- Toczy krwawe wojny podczas których łamie wszelkie prawa międzynarodowe. Za nic ma prawa jeńców i ludności cywilnej.

Opis faszyzmu? Choć pasowałoby generalnie, bynajmniej nie go opisywałem. Jest to opis ISIS. Islamizmu.
Na całym Zachodzie cieszą się ogromną sympatią muzułmanów. W Polsce- chyba również. W końcu paru muzułmanów aresztowano za kontakty z ISIS, zaś w ośrodkach dla uchodźców jak podały media atakowano Ukraińców i Gruzinów za niemuzułmańskie obyczaje, argumentując że "tu jest państwo islamskie" (!!!!!!).
Bynajmniej, większość nie ma nic do Arabów czy nawet muzułmanów. Tam, na bliskim wschodzie, większość mordowanych przez ISIS powiedziałaby, że też są muzułmanami. Tam jest ich generalnie większość, z nawet mniejszościami seksualnymi włącznie (podaję ich, bo to chyba najbardziej "uzachodniona" grupa ich ofiar). Islam jest tam normą.
Żołnierze syryjscy (w tym ci, których ostatnio zaprezentowano egzekucję), kurdyjscy, iraccy i inni, którzy walczą z ISIS- są widziani w konteście problemu islamizmu na bliskim wschodzie jako bohaterowie nawet przez media prawicowe (np. xportal). Bo byli/są muzułmanami, ale nie islamistami.
Islam jest religią. Niestety, w wielu przypadkach islamowi towarzyszy ideologia islamizmu. I tego się boimy. Nikt nie ma nic do niejedzenia wołowiny czy tego że ich Bóg nazywa się Allah.
Obawę budzą islamskie patrole, narzucane kultury, islamizacja krajów gdzie są imigranci. I świadomość, co się stanie po islamizacji.
I tu zmierzam do zasadniczego pytania- jak w imię politycznej poprawności można stać za ideą która głosi politykę absolutnie nacjonalistyczną, mizoginistyczną, fundamentalizm religijny i homofobię?
Większość wulgarnych komentarzy, są reakcją i odreagowaniem wieści o aktach nietolerancji i mordów ze strony religijnych radykałów.