18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie płoną jak ognisko w lesie...

Halman • 2023-08-20, 16:55

efektowne skutki zderzenia na trasie tiumeń-mansyjsk...

ra0mir

2023-08-20, 17:00
Za rozj***nych kacapow zawsze piwo!

kooloo

2023-08-20, 17:01
Widzac ze to kacapy to to sie przyjemnie tych jekow słucha

piter1729

2023-08-20, 17:01
Dobry kacap to zgrilowany kacap :-D

sothis

2023-08-20, 17:06
A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty :)
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.

Halman

2023-08-20, 17:08
sothis napisał/a:

A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



napisał troll

ra0mir

2023-08-20, 17:09
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



To masz zadanie domowe. Pogadaj z normalnym kacapem. Ani głupim ani mądrym, normalnym :)
Wtedy napisz, że się nam dziwisz :)

sothis

2023-08-20, 17:26
ra0mir napisał/a:

To masz zadanie domowe. Pogadaj z normalnym kacapem. Ani głupim ani mądrym, normalnym
Wtedy napisz, że się nam dziwisz



Kolega miał dziewczynę pochodząca z Moskwy, choć zpolonizowaną w pełni. No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
No i jakoś nie bardzo popierała ustrój rodzime go kraju. Coś jakbyś chciał patrzeć na Polaków przez pryzmat pis/po.

Ukrów też trochę znam, no ludzie jak ludzie, lubię ich tak samo jak Polaków czyli wcale.

Natomiast dziwi mnie, że tak duzo komentarzy jakoby ruscy mieli być na przemian wcielonymi diabłami i potworami lub żałosnymi, prymitywnymi prostakami.

Domagam się szerzenia na tym portalu propagandy na poziomie dostosowanym do klasy średniej i wykształciuchów, nie tylko skierowanej do debili i prostaków...

Halman napisał/a:

napisał troll




E tam troll. Może czasem trochę. Po prostu... Ile można czytać tych bredni jakie to ruskie głupie, złe i patolskie. Mierzi mnie ten poziom propagandy, bo jest ona targetowana do debili kompletnych a ma działać na Polaków. Wniosek: obrażają Polaków a przez to mnie.

mazga50

2023-08-20, 17:58
ra0mir napisał/a:

To masz zadanie domowe. Pogadaj z normalnym kacapem. Ani głupim ani mądrym, normalnym
Wtedy napisz, że się nam dziwisz



Rozmawiałem jeszcze zanim wleźli na Ukrainę w 2014, ale już po tym, jak Car Put-In I złamał konstytucję i się koronował. To są w większości normalni ludzie, ale mają nieszczęście bycia rządzonymi przez debili, niestety. Ostatnim jeszcze w miarę rozsądnym był Gorbaczow, ale później już tylko z górki. Obecnie rządzą wszechwładne służby (KGB, FSB i ch*j wie co jeszcze), a głosowania i wybory to taki plasterek na amputowaną kończynę, żeby "Zachód" nie mówił, że nie ma demokracji. Oni doskonale wiedzą, że będą sfałszowane. Na początku się cieszyli z Put-Ina, że wyciągnął ich z pokomunistycznego gówna i bezhołowia z czasów pijaczka-Jelcyna. To już za jego czasów (Jelcyna) zaczęło się tworzenie mafii i struktur mafijnych w służbach siłowych, które wyczuły okazję po osłabieniu komuchów.

A co do Rosjan, to nie chciałbym żyć w państwie, gdzie tak naprawdę są dwa wielkie ośrodki (Moskwa i Petersburg) trzymane za mordę jak w państwie policyjnym, a reszta to takie peryferia-prowincja, gdzie uprawiają samowolę lokalni watażkowie. Śmiejecie się z tych upadków z okien? To powszechnie stosowana metoda na usuwanie krnąbrnych i niewygodnych, bo nie zostawia śladów i śledztwo ZAWSZE jest umarzane, bo samobójstwo. No i metoda jest tania. No i Rosjanie to wiedzą (taka tajemnica Poliszynela), ale się boją. Boją się o siebie, o dzieci, o pracę,. Wolne sądy? Nieskorumpowana policja? Prawa człowieka? Tego tam nie znajdziesz. No i nieustanna inwigilacja, nieustanna propaganda, że mocarstwo, że wrogie siły, że zagrożenie. Tzw.zarządzanie przez kryzys, tylko na rosyjską skalę. Dlatego Rosjanie piją, piją dużo i często. Przy byle okazji, a później już bez okazji. Bo wiedzą, że nic nie mogą.
Tak Rosją w wcześniej CCCP i Rosją Carską rządzili zawsze, więc po co to zmieniać?

Niektórzy pewnie pamiętają stan wojenny w Polsce i pewnie myślą, że tak się żyje w Rosji, jak u nas w stanie wojennym. Bzdura. Żyje się sto razy gorzej. A teraz jeszcze ta wojna, Dlatego młodzi za wszelką cenę sp***alali po ogłoszeniu mobilizacji, bo doskonale zdają sobie sprawę, że armia też jest skorumpowana i nie maja szans w konfrontacji z zachodnim sprzętem. A Put-In ze swoim odwiecznym "bo jebnę atomówką" ma w dupie wszystkich, a najgłębiej Rosjan w wieku poborowym. To ku*as, taki gigantyczny ku*as we wzwodzie, którym pie**oli wszystko i wszystkich. Jego może zaboleć tylko jedno - utrata władzy, a przez to kasy. I dlatego w tej chwili obowiązuje w Rosji prawo jak w czasie wojny, bo to prawo już ich nie trzyma za mordy, ale za jaja. I do tego przykłada zardzewiały, tępy nóż do moszny.

I tyle.

WERFI

2023-08-20, 19:03
Jeżdżą jak debile, zero myślenia chociażby o pół sekundy do przodu. cisną w zabudowanym 150km/h poza +150km/h na gównianych oponach albo bez sprawdzenia czy można wyprzedzić i czy za kawałek nie jest ostry zakręt... no to i mają wypadki jakie mają.

rafalxp

2023-08-20, 19:17
Sznur aut a gaśnic nie widać.

Halman

2023-08-20, 19:20
rafalxp napisał/a:

Sznur aut a gaśnic nie widać.



no przecież wożą wodę w wiaderkach.. :-D

sajran

2023-08-20, 19:36
Jakies szczegolowe informacje ile spalonych w srodku?

Miloszek88

2023-08-20, 19:44
Smażyła sie jak kebab na ruszcie nie zazdroszczę

ra0mir

2023-08-20, 20:41
Ooo widzę, że macie znajomych w Rosji.
Poimprezować, pogadać na "normalne" tematy to jak najbardziej.
Zapytajcie ich o politykę, o trwającą wojnę i o historię.
Zapytajcie co sądzą na temat, że Polska powinna im na kolanach dziękować za uratowanie od nazistów.
Wtedy proszę zdajcie relację na sadisticu.

To jak z tym słynnym opozycjonistą - Nawalnym.
Niby mądry koleś, antyputler ale wojnę popiera i gardzi zgniłym zachodem XD

Podtrzymuję moje słowa ponieważ ja BARDZO DOBRZE znam ruskich. Zdaję sobie sprawę, że uogólniam ale 90% z całego zj***nego narodu właśnie taka jest.
Propaganda im mózgi wyprała? To niech nie słuchają. Ja tvn i tvpisu nie oglądam. Mam internet (jeszcze wolny) i jak coś mnie interesuje to mocno dociekam.
Ci wasi znajomi znają angielski?