18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie płoną jak ognisko w lesie...

Halman • 2023-08-20, 16:55

efektowne skutki zderzenia na trasie tiumeń-mansyjsk...

sothis

2023-08-21, 08:53
skywalker75 napisał/a:

Czyli Ukraińców nie lubisz , Polaków nie lubisz, przy każdej okazji bronisz tych ruskich pojebów , coś tam belkoczesz niby półgębkiem, że też jesteś Polakiem..... i mówisz że to inni obrażają nasza inteligencję
:




No to po kolei odpowiem na Twoje straszne zarzuty.
Nie lubię i ukrów, i ruskich i polaków a nawet Polaków.
I wszystkich innych. Ja ponorostu ludzi nie lubie.

Bronię ruskich? Bronię. Ukrów tak samo. I Polaków. I innych.
Kiedy? Jak się robi k***e z logiki przy cisnięciu po nich.
Jest tyle sensownych powodów, żeby nienawidzić tych twoich ruskich co tak ich niby bronię. A k***a ciągle pierzecie te wymyślone, mające nastawiać przeciw nim wyłącznie przygłupów. Ja wiem, że w narodzie zawsze debili najwięcej... No ale tych z IQ większym niż mój odkurzacz i wykształceniem srednim+ też trochę jest.

Krak

2023-08-21, 09:06
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.


CZyli Twoje geny zostały wzbogacone euroazją i tam zostałeś w cywilizacyjnym rozwoju i nie ma w tym nic złego ale nie trzeba przyrównywać się do kolorowych, wystarczy do białasów.

ra0mir

2023-08-21, 09:09
k***a...
zacznijcie rozmawiać z ruskimi na poważne tematy...

Miałem takie same myślenie jak wy - TO TEŻ LUDZIE.

Jak poznałem kilkunasty różnych kacapów to zmieniłem zdanie o 180 stopni.
Nie ma gorszej nacji.

Niektórzy mają poj***ny myślenie, jeśli napie**alam na PO to muszę być za PISem i vice versa.

Tak samo k***a z j***nymi kacapami.
NIE k***A, nie jestem zakochany w Ukrainie i po wojnie, po ekshumacji, będą za banderowców na kolanach z płaczem przepraszać (mam nadzieję).

Cosmo85

2023-08-21, 09:56
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



Może i bliżej kulturowo a jednak nadal bardzo daleko. Jeździłem przez kilka lat do Turcji gdzie tego tałatajstwa dużo. Naoglądałem się. Swołocz problematyczna w dodatku ciężko się dogadać jak nie znasz ich języka. Oni się nie uczą - toż to w końcu imperium rosyjskie, ty się ucz ruskiego!

Latissimus

2023-08-21, 10:02
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



Chłopie kacapia to inna cywilizacja, dzikusy i tyle. Poczytaj np. Konecznego.

sothis napisał/a:

Kolega miał dziewczynę pochodząca z Moskwy, choć zpolonizowaną w pełni. No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
No i jakoś nie bardzo popierała ustrój rodzime go kraju. Coś jakbyś chciał patrzeć na Polaków przez pryzmat pis/po.
Ukrów też trochę znam, no ludzie jak ludzie, lubię ich tak samo jak Polaków czyli wcale.
Natomiast dziwi mnie, że tak duzo komentarzy jakoby ruscy mieli być na przemian wcielonymi diabłami i potworami lub żałosnymi, prymitywnymi prostakami.
Domagam się szerzenia na tym portalu propagandy na poziomie dostosowanym do klasy średniej i wykształciuchów, nie tylko skierowanej do debili i prostaków...
E tam troll. Może czasem trochę. Po prostu... Ile można czytać tych bredni jakie to ruskie głupie, złe i patolskie. Mierzi mnie ten poziom propagandy, bo jest ona targetowana do debili kompletnych a ma działać na Polaków. Wniosek: obrażają Polaków a przez to mnie.



Słowo klucz spolonizowana.

Gnarly

2023-08-21, 12:18
Ja bym wolał zamiast sadystycznych tekstów i ciśnięcia po sobie w komentarzach zapytać gdzie oni wszyscy podziali gaśnice?

sothis

2023-08-21, 12:18
Latissimus napisał/a:

Chłopie kacapia to inna cywilizacja, dzikusy i tyle. Poczytaj np. Konecznego.
Słowo klucz spolonizowana.



Czytałem i czytam sporo o np łagrsch, lubię autobiografia etc.
Ruscy to k***y. Ukry też. Jednych i drugich widziałbym najchętniej tylko w tv. Obecnie jednak, przy tym co dzieje się w Szwabii, Norwegii, Francji, USA.... Nie podoba mi się, ze mniej więcej biali ludzie się mordują.
I nie przesadzałbym z gloryfikowaniem naszych rodaków, bo czego jak czego, ale sk***ysynów, złodziei i prymitywnych chamów to u nas naprawdę nie brakuje.
Przy czym u nas poziom jest jednak wyższy, mimo wszystko pomimo zaborów i mordowania elit przez tyle lat jednak nieco się odrodzilismy. Fajnie, jakby i ruscy i ukry też szli w górę a nie w dół rozwoju jak to ma miejsce obecnie.
A ktoś pewnie dobrze na ich mordowaniu się zarabia.

panar3

2023-08-21, 14:15
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



Nie dziw się trollom, od żyda czy szabesgoja możesz się spodziewać dwóch rzeczy: noża w plecy jako zapłaty za dobro i sprzedania się za byle jaką kwotę w szeklach nawet kosztem własnej godności. Reszta się zgadza - oprócz bliskości kulturowej do ukrów. Powód znajdziesz wyżej.

T0B1

2023-08-21, 14:24
sothis napisał/a:

Kolega miał dziewczynę pochodząca z Moskwy, choć zpolonizowaną w pełni. No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
No i jakoś nie bardzo popierała ustrój rodzime go kraju. Coś jakbyś chciał patrzeć na Polaków przez pryzmat pis/po.


To nawet nie jest blisko tamtejszej normalności - mieszkańcy Moskwy czy Petersburga to pewnie jeszcze ujdą, mogą mówić jaka to Rosja wielka i Zachód zły ale to jednak ludzie, którzy doświadczyli komfortu i nie w głowie im latać z kałachem po okopach. Co innego mongołowie ze wschodu, gdzie w niektórych wioskach zegar zatrzymał się gdzieś w XIX wieku.

sothis napisał/a:


Ukrów też trochę znam, no ludzie jak ludzie, lubię ich tak samo jak Polaków czyli wcale. Natomiast dziwi mnie, że tak duzo komentarzy jakoby ruscy mieli być na przemian wcielonymi diabłami i potworami lub żałosnymi, prymitywnymi prostakami.


W każdym narodzie znajdą jednostki dobre i złe. Możemy bekować, że żyd to chytrus, amerykaniec to grubas/debil, ukrainiec to naziol, rusek to komuch - ale prawda jest taka, że w większości ludzie są "normalni" I/LUB chce po prostu żyć w spokoju.

sothis napisał/a:


Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.


Wydaję mi się, że bliskość kulturowa nie jest rzeczą subiektywną, a kulturowo jest nam mimo wszystko bliżej do Ukraińców.

Co do samego filmiku - dosyć zabawne są dzisiejsze czasy: babka zamiast jakoś pomóc, nosić wodę czy coś, to woli kręcić i się drzeć żeby inni pomagali.

Belozaurus

2023-08-21, 14:34
sothis napisał/a:

A mnie tam ich szkoda, ludzie jak ludzie, ch*jowy kraj, ciężkie życie a jeszcze im się zj***ło do reszty
Bliżej mi kulturowo do nich czy innych ukrów niż do ciapatych czy czarnych.
A wypowiadającym się powyżej trollom nieco się dziwię.



te trole to k***y odczłowieczone nie ludzie. Miłego!

botersky

2023-08-21, 16:11
A mnie tam kacapski płacz rozczula

danielpaprocki6

2023-08-21, 18:09
biedaki nawet nie stac ich na gasnice...

mazga50

2023-08-21, 21:29
ra0mir napisał/a:

Ooo widzę, że macie znajomych w Rosji.
Poimprezować, pogadać na "normalne" tematy to jak najbardziej.
Zapytajcie ich o politykę, o trwającą wojnę i o historię.
Zapytajcie co sądzą na temat, że Polska powinna im na kolanach dziękować za uratowanie od nazistów.
Wtedy proszę zdajcie relację na sadisticu.
To jak z tym słynnym opozycjonistą - Nawalnym.
Niby mądry koleś, antyputler ale wojnę popiera i gardzi zgniłym zachodem XD
Podtrzymuję moje słowa ponieważ ja BARDZO DOBRZE znam ruskich. Zdaję sobie sprawę, że uogólniam ale 90% z całego zj***nego narodu właśnie taka jest.
Propaganda im mózgi wyprała? To niech nie słuchają. Ja tvn i tvpisu nie oglądam. Mam internet (jeszcze wolny) i jak coś mnie interesuje to mocno dociekam.
Ci wasi znajomi znają angielski?



Nie znajomych, po prostu z racji wykonywanej pracy miałem sporo kontaktów. Bo nie spałem na lekcjach rosyjskiego, to i byłem "oddelegowany" do pracy z Rosjanami, Białorusinami, Ukraińcami, Mołdawianami a nawet Kazachami i Uzbekami. Jako tłumacz, choć kwitów nie mam na to.
No i znając historię i to co planowali niemcy, to muszę się z zgodzić z nimi, że uratowali nam dupy. Zachód sam nie wygrałby II WŚ, Ruskim samym też byłoby ciężko, choć nie wykluczone. A Polska? No cóż, Polski nie było po Kampanii Wrześniowej, a od Intelligenzaktion i polskości było już coraz mniej. Gdyby szwaby zawarły pokój, nie władowali się do CCCP i skupili na Wielkiej Brytanii, to i Polaków by już nie było. Zginęlibyśmy zamęczeni w obozach pracy, wykorzystani, a na koniec zlikwidowani. szwabom zabrakło na to czasu i ludzi, bo walczyli na dwa fronty.
Jedyny żal do Ruskich można mieć za to, co po wojnie było. Bo 17 września 1939r. to było coś jak odnowienie zaborów. Zamiast partnerstwa, Ruskie, a raczej Sowieci próbowali z zajętych państw zrobić coś na kształt swoich republik. Może gdyby zamiast Stalina był Chruszczow, może gdybyśmy z nimi nie wojowali wcześniej, ale to tylko gdybanie.

ra0mir

2023-08-21, 21:58
mazga50 napisał/a:

Nie znajomych, po prostu z racji wykonywanej pracy miałem sporo kontaktów. Bo nie spałem na lekcjach rosyjskiego, to i byłem "oddelegowany" do pracy z Rosjanami, Białorusinami, Ukraińcami, Mołdawianami a nawet Kazachami i Uzbekami. Jako tłumacz, choć kwitów nie mam na to.
No i znając historię i to co planowali niemcy, to muszę się z zgodzić z nimi, że uratowali nam dupy. Zachód sam nie wygrałby II WŚ, Ruskim samym też byłoby ciężko, choć nie wykluczone. A Polska? No cóż, Polski nie było po Kampanii Wrześniowej, a od Intelligenzaktion i polskości było już coraz mniej. Gdyby szwaby zawarły pokój, nie władowali się do CCCP i skupili na Wielkiej Brytanii, to i Polaków by już nie było. Zginęlibyśmy zamęczeni w obozach pracy, wykorzystani, a na koniec zlikwidowani. szwabom zabrakło na to czasu i ludzi, bo walczyli na dwa fronty.
Jedyny żal do Ruskich można mieć za to, co po wojnie było. Bo 17 września 1939r. to było coś jak odnowienie zaborów. Zamiast partnerstwa, Ruskie, a raczej Sowieci próbowali z zajętych państw zrobić coś na kształt swoich republik. Może gdyby zamiast Stalina był Chruszczow, może gdybyśmy z nimi nie wojowali wcześniej, ale to tylko gdybanie.



Kolego mocno przesiąkłeś kacapską ideologią...
Pakt Ribentrop-Molotov kojarzysz? Zapytaj o niego swoich kolegów z rosji :)
Polska przez długi czas ciągnęła koniec z końcem, bo Niemcy nas napadli, czy przez to, że za żelazna kurtyną wylądowaliśmy?

Dlaczego kraje zniszczone przez wojnę nawet same Niemcy dosyć szybko podniosły się a Polska w ch*j długo nie?
Dlaczego wszyscy wielcy Polacy pisali i mówili że ruscy byli dużo gorsi od Niemców?
Liznąłeś trochę historii ale może powinieneś zagłębić się jeszcze bardziej.

Dla mnie hit to jak ruscy wypierają pakt R-M bo oni tylko chcieli bronić się przed Niemcami XD
Stalin nas nienawidził za to, że w Bitwie Warszawskiej go rozj***liśmy i tylko czekał kiedy będzie mógł się zemścić.
Do ostatniego dnia przed "Barbarossą" do Niemiec leciały pociągi z surowcami od ruskich bo to byli SPRZYMIERZEŃCY.
Gdyby hitler nie miał aż takiej mani wielkości i nie zdradził swojego sprzymierzeńca to nasz kraj byłby na pół podzielony pewnie do dzisiaj.
Tak że ci j***ni "zbawcy" zawsze nagną historię aby tylko być w zwycięskim obozie.
BAAAARDZO mnie ciekawi co putler zrobi w tym przypadku? :)
Bo tej wojny nie wygra, chyba że zacznie atomówkami napie**alać.

gen.T.Rozwadowski

2023-08-21, 22:15
WERFI napisał/a:

Jeżdżą jak debile, zero myślenia chociażby o pół sekundy do przodu. cisną w zabudowanym 150km/h poza +150km/h na gównianych oponach albo bez sprawdzenia czy można wyprzedzić i czy za kawałek nie jest ostry zakręt... no to i mają wypadki jakie mają.



A ty znowu o żółtym Renault RS?

:mrgreen: