18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie płoną jak ognisko w lesie...

Halman • 2023-08-20, 16:55

efektowne skutki zderzenia na trasie tiumeń-mansyjsk...

wnosjana

2023-08-21, 22:53
Plona kacapki i szumia knieje.....

Kameleon92

2023-08-22, 00:39
Tyle samochodów , żądnej gaśnicy , jak by na tych 6 fur było z 3 gaśnice to moooże by coś zdziałali a nie tymi wiaderkami... też dziwne że 3 wiadra się znalazły to pewnie na jakie grzyby jechali

mazga50

2023-08-22, 04:02
ra0mir napisał/a:

Kolego mocno przesiąkłeś kacapską ideologią...
Pakt Ribentrop-Molotov kojarzysz? Zapytaj o niego swoich kolegów z rosji
Polska przez długi czas ciągnęła koniec z końcem, bo Niemcy nas napadli, czy przez to, że za żelazna kurtyną wylądowaliśmy?
Dlaczego kraje zniszczone przez wojnę nawet same Niemcy dosyć szybko podniosły się a Polska w ch*j długo nie?
Dlaczego wszyscy wielcy Polacy pisali i mówili że ruscy byli dużo gorsi od Niemców?
Liznąłeś trochę historii ale może powinieneś zagłębić się jeszcze bardziej.
Dla mnie hit to jak ruscy wypierają pakt R-M bo oni tylko chcieli bronić się przed Niemcami XD
Stalin nas nienawidził za to, że w Bitwie Warszawskiej go rozj***liśmy i tylko czekał kiedy będzie mógł się zemścić.
Do ostatniego dnia przed "Barbarossą" do Niemiec leciały pociągi z surowcami od ruskich bo to byli SPRZYMIERZEŃCY.
Gdyby hitler nie miał aż takiej mani wielkości i nie zdradził swojego sprzymierzeńca to nasz kraj byłby na pół podzielony pewnie do dzisiaj.
Tak że ci j***ni "zbawcy" zawsze nagną historię aby tylko być w zwycięskim obozie.
BAAAARDZO mnie ciekawi co putler zrobi w tym przypadku?
Bo tej wojny nie wygra, chyba że zacznie atomówkami napie**alać.



Po pierwsze, pakt R-M był o nieagresji, czyli żeby Ruskie nie przeszkadzały, a szwabia sama go złamała gdy zobaczyli w jakiej dupie jest ruska armia (czystki, sprzęt, wyszkolenie itd). Zresztą i tak zamierzali Ruskich najechać, tylko później, gdy rozpie**olą Europę.
Po drugie - European Recovery Program (czyli Plan Marshalla) i potężne pieniądze i inwestycje z USA postawiły Zachód na nogi (nie za darmo oczywiście), ale nie blok wschodni, bo (jak napisałem) trafiliśmy pod "opiekuńcze" skrzydła Wujaszka Stalina. NKWD to też był jego pomysł na pozbycie się przeciwników w demoludach.
I wypraszam sobie - niczym nie nasiąknąłem. Piszę tylko to, co myślę i co wiem o zwykłych ludziach, nie o politykach i tych wszystkich nowobogackich, czyli ludziach z "układu".

ra0mir

2023-08-22, 09:00
mazga50 napisał/a:

Po pierwsze, pakt R-M był o nieagresji, czyli żeby Ruskie nie przeszkadzały, a szwabia sama go złamała gdy zobaczyli w jakiej dupie jest ruska armia (czystki, sprzęt, wyszkolenie itd). Zresztą i tak zamierzali Ruskich najechać, tylko później, gdy rozpie**olą Europę.
Po drugie - European Recovery Program (czyli Plan Marshalla) i potężne pieniądze i inwestycje z USA postawiły Zachód na nogi (nie za darmo oczywiście), ale nie blok wschodni, bo (jak napisałem) trafiliśmy pod "opiekuńcze" skrzydła Wujaszka Stalina. NKWD to też był jego pomysł na pozbycie się przeciwników w demoludach.
I wypraszam sobie - niczym nie nasiąknąłem. Piszę tylko to, co myślę i co wiem o zwykłych ludziach, nie o politykach i tych wszystkich nowobogackich, czyli ludziach z "układu".



Czytałeś pakt R-M?
Pakt o nieagresji ze szwabami podpisał każdy kraj, nawet Polska. R-M to pakt wojskowy który m.in. dzieli Europę pomiędzy te 2 kraje.
Kacapom łeb by rozj***ło jakby w końcu zrozumieli, że to oni rozpoczęli II wojnę światową z niemcami.

Ja gadałem i z nowobogackimi, którzy żyją i jest im dobrze w tym systemie i ze zwykłymi ludźmi, nie przekonasz mnie tak jak ja ich do niczego nie mogłem przekonać.
Pokazywanie suchych danych z Internetu oraz operowanie faktami kończy się nazwaniem mnie niewdzięcznym rusofobem, który ma łeb przez amerykanów sprany.

Moja recepta na ruskich - 4 metry muru, przynajmniej wokół obwodu moskiewskiego i zalać betonem.

Kooondor2000

2023-08-22, 09:37
za palące się ruSSkie ścierwa zawsze piwko :D Oby więcej

paragon0

2023-08-22, 10:42
ch*j z tymi ruskimi śmieciami

ADHD666

2023-08-22, 16:05
The Rus, the Rus, the Russian is on fire

The Rus, the Rus, the Russian is on fire

The Rus, the Rus, the Russian is on fire

We don't need no water, let the motherfucker burn

Burn motherfucker, burn :mrgreen: