18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie płoną jak ognisko w lesie...

Halman • 2023-08-20, 16:55

efektowne skutki zderzenia na trasie tiumeń-mansyjsk...

Butcher08

2023-08-20, 20:49
Szkoda ruskich wolałabym zeby palili się śmiecie z Ukrainy.
Jedno mnie zastanawia że żaden z nich nie miał gaśnicy bo tego nie kumam

skywalker75

2023-08-20, 20:59
sothis napisał/a:

Kolega miał dziewczynę pochodząca z Moskwy, choć zpolonizowaną w pełni. No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
No i jakoś nie bardzo popierała ustrój rodzime go kraju. Coś jakbyś chciał patrzeć na Polaków przez pryzmat pis/po.
Ukrów też trochę znam, no ludzie jak ludzie, lubię ich tak samo jak Polaków czyli wcale.
Natomiast dziwi mnie, że tak duzo komentarzy jakoby ruscy mieli być na przemian wcielonymi diabłami i potworami lub żałosnymi, prymitywnymi prostakami.
Domagam się szerzenia na tym portalu propagandy na poziomie dostosowanym do klasy średniej i wykształciuchów, nie tylko skierowanej do debili i prostaków...
E tam troll. Może czasem trochę. Po prostu... Ile można czytać tych bredni jakie to ruskie głupie, złe i patolskie. Mierzi mnie ten poziom propagandy, bo jest ona targetowana do debili kompletnych a ma działać na Polaków. Wniosek: obrażają Polaków a przez to mnie.



Czyli Ukraińców nie lubisz , Polaków nie lubisz, przy każdej okazji bronisz tych ruskich pojebów , coś tam belkoczesz niby półgębkiem, że też jesteś Polakiem..... i mówisz że to inni obrażają nasza inteligencję
: :roll:

Geraldinio

2023-08-20, 21:16
Od zawsze powtarzam: Ruski naród jest sam sobie winny! Polacy zawsze walczyli, choćby w powstaniach. nigdy nie odpuszczaliśmy. a te miękkie p*zdy boją się wyjść na ulicę. Zabiją 1000, 10k, 1000k? ale 10 milionów nawet Hitler nie dałby rady, masą ich powinni zgnieść, a wojsko w odpowiednim momencie przejdzie na dobrą stronę, bo wbrew pozorom, tam nie ma samych generałów Denaturowów i Bederzygołów xd

Butcher08 napisał/a:

Szkoda ruskich wolałabym zeby palili się śmiecie z Ukrainy.
Jedno mnie zastanawia że żaden z nich nie miał gaśnicy bo tego nie kumam



Bo to k***a kraj 4 świata, tam nie słyszeli o gaśnicy.
Poza tym z przyjemnością i popcornem przed monitorem obejrzałbym starcie waszych T34 z tym, co widzieliśmy na defiladzie 15 sierpnia w Warszawie :D
To byłoby epickie.

Mad_Max

2023-08-20, 21:17
Grubo. Dziwi mnie tylko że nikt tam gaśnicy w aucie nie miał, ale wiadra już tak.

Geraldinio

2023-08-20, 21:29
Mad_Max napisał/a:

Grubo. Dziwi mnie tylko że nikt tam gaśnicy w aucie nie miał, ale wiadra już tak.



Co cię dziwi, to Rosja. Tam gaśnicę wymyślą w 2055. Na ten moment po 3 dniowej inwazji na Ukrainę są na etapie analizowania działania kanalizacji... Jak to k***a u nich działa? :shock:

arnold74

2023-08-20, 21:31
To pewnie auta elektryczne

mooraz

2023-08-20, 22:27
Optymista z wiaderkiem mnie rozbawił. Mógł napluć z takim samym skutkiem. Do tego porażająca precyzja.

bohun2006

2023-08-20, 23:15
a jak ukrainców palili to dobrze było,teraz wiedzą jak sie umiera w ogniu

ani rozumu ani gaśnicy,to jak ma u nich być dobrze

Suczka_Stefana

2023-08-20, 23:39
[quote="sothis"] No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
Co ci się odkleiło w tej inteligenckiej głowie? Próbowałeś wyrzygać z siebie jakiś żarcik? Wysiliłeś się xp mocno, widać xp, że xp nie r*chasz.

LizTruss

2023-08-20, 23:42
kooloo napisał/a:

Widzac ze to kacapy to to sie przyjemnie tych jekow słucha



Pewnie jeszcze ci stanął... takie same jeki wydawala twoja stara jak ja ukry pisuwaly. Teraz pytanie na serio : pie**olniety jesteś czy tylko udajesz i chcesz od halmana piwo zarobić?

piter1729 napisał/a:

Dobry kacap to zgrilowany kacap



Po komentarzu widac, ze jakies niedoj***ne dziecko pewnie lat 16 pisało...

mieszał

2023-08-21, 00:06
Z tych wiaderek po kapuście kiszonej to mogli lać benzynę, cierpienie by ukócili Xd

Z tych wiaderek po kapuście kiszonej mogli lać benzynę, oszczędziliby tej babie chociaż cierpienia.

Ale dobre.

0dbytBiskupa

2023-08-21, 00:39
sothis napisał/a:

Kolega miał dziewczynę pochodząca z Moskwy, choć zpolonizowaną w pełni. No kobieta jak kobieta, wiadomo że człowiekiem to nigdy nie będzie xp Ale jak na kobietę to spoko.
No i jakoś nie bardzo popierała ustrój rodzime go kraju. Coś jakbyś chciał patrzeć na Polaków przez pryzmat pis/po.
Ukrów też trochę znam, no ludzie jak ludzie, lubię ich tak samo jak Polaków czyli wcale.
Natomiast dziwi mnie, że tak duzo komentarzy jakoby ruscy mieli być na przemian wcielonymi diabłami i potworami lub żałosnymi, prymitywnymi prostakami.
Domagam się szerzenia na tym portalu propagandy na poziomie dostosowanym do klasy średniej i wykształciuchów, nie tylko skierowanej do debili i prostaków...
E tam troll. Może czasem trochę. Po prostu... Ile można czytać tych bredni jakie to ruskie głupie, złe i patolskie. Mierzi mnie ten poziom propagandy, bo jest ona targetowana do debili kompletnych a ma działać na Polaków. Wniosek: obrażają Polaków a przez to mnie.


Bo emigranci mieli powód, żeby emigrować. Wielu ma w dupie Putina i tamten ustrój polityczny. Ja za to gadałem z takimi, którzy w Rosji mieszkali na stałe ale przyjeżdżali do Niemiec na szkolenia. Wykształceni, z dużych miast, kulturalni i całkiem spoko, dopóki nie pojawiał się temat relacji Rosji z innymi krajami. Wtedy ci kulturalni, mili ludzie zmieniali się w aroganckich buców, którzy z wyższością wypowiadali się o Zachodzie, a o wschodniej Europie z pogardą. W dużym skrócie: "Europa to marionetki USA, Rosji nikt nie podkoczy bo mamy surowce, bez których świat nie może istnieć. A jakby co, to i ogromną armię oraz broń jądrową. I co nam zrobicie?"
Oni tam mają zryte mózgi propagandą badziej niż myślicie. Są niereformowalni, chyba że ich wielka, niepokonana Rosja dostanie po ryju, wtedy nabiorą szacunku do świata. Dlatego rusofobia jest wskazana, ten naród trzeba wychować na nowo.

mazga50 napisał/a:

A co do Rosjan, to nie chciałbym żyć w państwie, gdzie tak naprawdę są dwa wielkie ośrodki (Moskwa i Petersburg) trzymane za mordę jak w państwie policyjnym, a reszta to takie peryferia-prowincja, gdzie uprawiają samowolę lokalni watażkowie.

Niektórzy pewnie pamiętają stan wojenny w Polsce i pewnie myślą, że tak się żyje w Rosji, jak u nas w stanie wojennym. Bzdura. Żyje się sto razy gorzej.
I tyle.


No właśnie. Ja gadałem z takimi z Moskwy, którym żyje się nieźle. Popierają putinowski zamordyzm i utrzymują ten system przy życiu bo im służy. I niestety, są najbardziej zj***nymi przedstawicielami tego narodu, bo mają motywację. Nawet Putin boi się narazić tej grupie, bo tylko ona mogłaby go obalić, dlatego mobilizacja ominęła Moskwę i Petersburg. A nędzarzy na prowincji się nie boi, mogą tylko chlać i ginąć za ojczyznę jak car nakaże.

ba...........zu

2023-08-21, 01:15
ra0mir napisał/a:

To masz zadanie domowe. Pogadaj z normalnym kacapem. Ani głupim ani mądrym, normalnym
Wtedy napisz, że się nam dziwisz



Znam kilku. Bardzo w porządku ludzie i cech*je ich pracowitość. W przeciwieństwie do Ukrów: ci, których poznałam, a była ich ponad setka, to w 99,9% nieroby, które wręcz bezczelnie stały z komórką w ręce i papierochem w gębie i śmiejąc ci się w oczy mówiły, jak są zmęczeni "pracą".

Geraldinio napisał/a:

Co cię dziwi, to Rosja. Tam gaśnicę wymyślą w 2055. Na ten moment po 3 dniowej inwazji na Ukrainę są na etapie analizowania działania kanalizacji... Jak to k***a u nich działa?



Byłeś kiedyś na Ukrainie? Hotel, w którym się tam zatrzymałam jakieś 10lat temu był najnowocześniejszym budynkiem w mieście bo jako jedyny miał normalne kible ze spłuczką zamiast wiadra wody po myciu naczyń stojącej obok klopa (dobrze jeśli klopa, bo często dziura z podestem z desek). Hotel wyglądał gorzej niż internat na wycieczki szkolne w największej polskiej pipidówie i niektóre okna miał zamykane drutem zamiast klamki ale miał balkony, więc prestiż...

Wy to już nie macie żadnego wyczucia w tej chorej propagandzie. Wg was Ukraina to biała Wakanda a Rosja to Mordor. Weźcie zejdzie na ziemię bo nie każdy jest zamkniętym w piwnicy niedouczonym tępakiem jak wy, i niektórzy trochę świata znają.

0dbytBiskupa

2023-08-21, 02:05
babazwozu napisał/a:

Znam kilku. Bardzo w porządku ludzie i cech*je ich pracowitość. W przeciwieństwie do Ukrów: ci, których poznałam, a była ich ponad setka, to w 99,9% nieroby, które wręcz bezczelnie stały z komórką w ręce i papierochem w gębie i śmiejąc ci się w oczy mówiły, jak są zmęczeni "pracą".


To musisz mieć wyjątkowego pecha, albo sobie zmyślasz. Ukraińcy są różni, jedni pracują ciężko, inni lżej, inni wcale, jak każda nacja. Nasza też, tu się wcale nie różnimy.

babazwozu napisał/a:

Byłeś kiedyś na Ukrainie? Hotel, w którym się tam zatrzymałam jakieś 10lat temu był najnowocześniejszym budynkiem w mieście bo jako jedyny miał normalne kible ze spłuczką zamiast wiadra wody po myciu naczyń stojącej obok klopa (dobrze jeśli klopa, bo często dziura z podestem z desek). Hotel wyglądał gorzej niż internat na wycieczki szkolne w największej polskiej pipidówie i niektóre okna miał zamykane drutem zamiast klamki ale miał balkony, więc prestiż...
Wy to już nie macie żadnego wyczucia w tej chorej propagandzie. Wg was Ukraina to biała Wakanda a Rosja to Mordor. Weźcie zejdzie na ziemię bo nie każdy jest zamkniętym w piwnicy niedouczonym tępakiem jak wy, i niektórzy trochę świata znają.


Ja byłem, 20 lat temu i na Ukrainie, i w Rosji. I prawdę piszesz, w obu krajach był syf. Identyczny, postsowiecki syf, bez różnicy. Ale co z tego? Czy Ukraińcy walczą z Ruskimi o czyste kible, czy jednak o coś więcej?
Nikt tu Ukrainy ani Ukraińców nie idealizuje, zwyczajnie chodzi o to, że osłabienie Rosji leży w interesie naszym i całej wschodniej Europy. Więc Ukraina powinna dostać wszystko, co jej potrzebne, to niewielka cena za święty spokój.

Tak w ogóle, czepiasz się innych za uprzedzenia do ruskich, ale widzę, że to ty masz jakieś prymitywne uprzedzenia do Ukraińców. Czemu?

Mad_Max napisał/a:

Grubo. Dziwi mnie tylko że nikt tam gaśnicy w aucie nie miał, ale wiadra już tak.


Bo potrzebują do srania, a do gaśnicy nasrać się nie da.

JebacPis100procent

2023-08-21, 05:48
Miło popatrzeć jak giną ruskie sk***ysyny. Od razu mi się humor poprawił.