18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różne symbole, te same narzędzia i cele

wiesiors4 • 2013-07-11, 17:23
Trochę małe, ale da się dopatrzyć :) taki obrazek jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do celów obecnych rządów w Polsce i Europie.


Loaloa

2013-07-11, 23:07
Cytat:

Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność



Nie rozśmieszaj mnie. Kościół daje biedocie zaledwie część góry mamony wyłudzonej i zagrabionej od ludzi i z budżetu państwa, a ostatnio również unijnego. "Dobroczynność" kleru kieruje się zasadą "naści nieboże, co wleźć nie może", wspaniałomyślnie dzielą się resztkami z pańskiego stołu.

Atreyu

2013-07-11, 23:18
Dlaczego tyle prawaków podziela poglądy Hitlera skoro to lewak?

Że imigrantów/żydów/homoseksualistów należy tępić i fizycznie atakować? Podstawy nazizmu, a Polscy Patrioci mają podobne poglądy?

Byłoby to śmieszne gdyby nie było żałosne. ;)

sidian

2013-07-11, 23:35
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:



Sama konkwista pochłonęła ponad 100mln ofiar wśród ludności rdzennej Ameryki Południowej, więc, błagam, nie pie**ol mi tu o zbroniach komunizmu i nazizmu, bo to kościół katolicki zawsze stał i stoi na czele zbrodniczych i zabójczych ideologii. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę efekt skali i narzędzia dostępne w danej epoce.

Cytat:

W sumie w ciągu stu lat od konkwisty populacja tubylców w Meksyku zmniejszyła się z około 25 do 1 miliona. W obu Amerykach z około 80 milionów pozostało po pół wieku 10 milionów. To było największe w dziejach ludobójstwo, dokonane głównie przez Hiszpanów, Portugalczyków i Anglików.

M. Żywczyński, dz. cyt., s. 156-161; M. Ferro, Historia kolonizacji, Warszawa 1997, s. 43, 47; T. Todorova, Podbój Ameryki. Problem innego, Warszawa 1996, s. 149-151.



wiesiors4 napisał/a:

coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce....



Teraz to ja się wk***iłem. Wśród największych filantropów świata przeważają ateiści. Gates, Buffet, Solos, wszyscy są osobami o poglądach dalekich od kościoła katolickiego, a sam Gates wydał na cele charytatywne więcej forsy niż kościół katolicki.

O działalności kościoła katolickiego w Afryce nawet mi nie wspominaj, bo tylko wk***iasz ludzi. Zabranianie używania prezerwatyw to pomoc Afryce? Weź idź.

wiesiors4 napisał/a:

ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.



Gówno codziennie ten twój kościół wydaje. Są organizacje pozarządowe niezwiązane z kościołem, które są wydajniejsze i lepiej dysponują środkami, tylko wiesz, jaki mają problem? Taki, że j***ny w dupę Caritas dostaje z marszu wszystkie środki na pomoc, bo to Caritas. Nie z tacy czy od wiernych, tylko z rządowych środków. Dla innych organizacji nie ma, bo Caritas dostaje 80-90% środków (np. w Toruniu). Potem okazuje się, że noclegownie dla bezdomnych, o których mówisz, zwyczajnie nie istnieją.

Ostatnio Caritas musiał oddać kilkadziesiąt milionów, które wyciągnął od Torunia na fikcyjne projekty. Z forsy dla dzieciaków sukienkowe ścierwo woziło się mercedesami. Działalność kościoła katolickiego w zakresie charytatywnym istnieje, nie przeczę, ale funkcjonuje w ogromnej mierze dzięki publicznemu dofinansowaniu, które i tak trafiłoby do potrzebujących, a może zostałoby wykorzystane lepiej, gdyby trafiło do kompetentnych ludzi.

rew123321

2013-07-11, 23:44
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.


a ty ile złotowek wrzucasz potrzebującym? pierwszy rzuć kamień...
tak poza tym, na pewno dobrze policzyłeś?


Armandoprawilniak napisał/a:

Katolicy to naturalna tarcza antymuzułańska, gdyby nie dekalog pewnie zabijanie nie byłoby łamaniem prawa, poza tym kler potępia zboczenia typu pedalstwo, nawet pedofilie franek kazał surowiej karać ostatnio :-D ile dóbr kultury, zabytków, praw cywilizacyjnych pochodzi od kościoła? jak kleru nie będzie to inna religia zajmie miejsce katoli więc zastanówcie sie czy wolicie katoli czy inne religie. k***anck jak tak zazdrościcie klerowi hajsu to wstąpcie do seminarium


bo zabijanie jest tępione tylko w katolicyźmie...

Devilyn

2013-07-11, 23:52
wiesiors4 napisał/a:


Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.



nieno - jedno zdanie to Ci się udało ładnie złożyć :)

Leet

2013-07-11, 23:56
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.



Panie szanowny wiesiors... "zły Kościół" na "swoją" działalność nie daje ani grosza... wszystkie domy pomocy społecznej, hospicja, domy dziecka, jadalnie, noclegownie itp. itd są finansowane z budżetu państwa na mocy konkordatu i umów pobocznych.

Sprawa ma się identycznie z "pomocą" humanitarną w Afryce, która jest finansowana przez ONZ i wielorakiego rodzaju międzynarodowe organizacje humanitarne, które "zlecają" pomoc humanitarną krk.

Ale tak, wiem wiem. Dzisiaj o Kościele nie wolno mówić źle więc o finansowaniu działalności Kościoła przez państwo (i organizacje) nie wolno mówić "bo to robią jeno satanisty i komuchy".

Bez obaw... możesz żyć w swoim świecie skoro tak łatwiej.
:plzdie:

Al...........ar

2013-07-12, 00:20
jacek197 napisał/a:



palikot zamknij ryj.



Ale zeby od razu od Palikota? Obrazilem sie usuwam konto.

di...........os

2013-07-12, 00:20
Nie da się zaprzeczyć - kościół to jest organizacja przestępcza. Tylko odjebcie się od prywatnej preferencji wyboru wiary (jak już pisałem na tym forum: z punktu widzenia nauki i nauka jest wiarą; nie ma niepodważalnych kryteriów uznania czegoś za prawdę)!


Tak prawdę mówiąc, wy, nachalni ateiści, pogrywacie metodami wielkich kościołów - przez indoktrynację swoją pewnością. To samo tyczy się homofobów - k***a, ja rozumiem, że brzydzi was coś... Ale by w każdym węszyć pedała? Patrzeć na zniewieściałego chłopca - ubiera się każdy zgodnie z własnym rozeznaniem; nie da się wskazać lepszego, czy gorszego rozeznania - wrzeszczeć: co za pedał! Wszak ubiór lepszy według was jest taki, jaki wy uznajecie za stosowny... Leczyć się, koledzy.

Els

2013-07-12, 00:25
Akurat ludobójstwo w Ameryce nie miało charakteru głównie religijnego - chodziło o zajęcie ziem, wielu Indian wykończyły choroby przywleczone przez białych a w Ameryce Południowej też dochodziło do licznych walk między Indianami, podjudzanymi przez białych. Akurat to w co wierzyli nie miało dla Hiszpanów czy Portugalczyków większego znaczenia. Sam Kościół teoretycznie nadawał prawa Indianom i i zakazywał przemocy w stosunku do nich, natomiast większość konkwistadorów to była niewykształcona dzicz i w dupie mieli prawa.

di...........os

2013-07-12, 00:26
krakowiak69 napisał/a:

Ja pie**ole, ile można tłuc ludziom że reformy gospodarcze wprowadzone przez nazistów były socjalistycznymi reformami - a więc lewackimi. Przestań zaklinać swoją rzeczywistość - narodowy SOCJALIZM to jest LEWACTWO. Dziękuje i dobranoc.




Jeśli chcesz definiować "lewactwo" jako "socjalizm", musisz przyznać, że lewactwo może być udane. Hitler naprawdę ładnie odbudował gospodarkę niemiecką swoją wersją socjalizmu.

DuckDodgers

2013-07-12, 00:31
Armandoprawilniak napisał/a:

Ja dorzuce Janusza Korwina-Mikke i Nigela Farage(prowadzą w sondażach w Anglii) i w Holandii zaczyna jakaś prawicowa partia dochodzić do głosu ( może zrobią porządek)



Ronald Reagan, Augusto Pinochet, Margaret Thatcher i do tego towarzystwa jakiś Korwin Mikke hahahaha. Może starczy pie**olenia na dziś. Czas odrobić lekcje i spakować tornister :D A nie... zapomniałem że macie wakacje :amused:

Klapu

2013-07-12, 01:05
Ale pieprzycie... odnośnie ofiar kościoła w Amerykach. Jak wam się wydaje, że tam mnisi stali i strzelali z łuków do biednych indian, to jesteście po prostu ograniczeni. Sytuacja tam była podobna do tej, jaką mieliśmy my w wieku XIV i XV - tzn. posiadaliśmy za sąsiada wredny twór, mający w herbie czarny krzyż, sławiący Boga, a mimo to mordujący na potęgę wszystkich wkoło. Tak, mądrale, mowa to o ZNMPDNwJ (Zakonie Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie), w skrócie - Krzyżakach. Nikt w Polsce nie nazwie ich dobrymi chrześcijanami - mówimy o nich jak o paskudnych mordercach, gwałcicielach, itp. Takie śmietanka ówczesnych niemiec. Z niemiecką chęcią zawładnięcia światem. Ich zbrodni nie przypisujemy wcale katolikom, tylko im samym. Podążając tym tropem, za śmierć milionów Indian nie należy winić katolicyzmu - który w końcu zabrania zabijać - a Hiszpan, Portugalczyków i brytoli. To oni mordowali, wbrew temu, co nakazuje im Dekalog.

W sumie jedyne zbrodnie, jakie można przypisać Kościołowi, to krucjaty - nie tylko te z bliskiego wschodu, miały miejsce również krucjaty w Europie. Sprawa była dość prosta - Europa się przeludniła w owym czasie (XII wiek), kolejne wojny wiszą w powietrzu, znowu zniszczą nam majątki - hej, a za morzem jest Jerozolima. Wyślijmy ich tam - powyrzynają się daleko stąd, a może również coś nam zdobędą i zarobimy trochę na tym. Jak najbardziej, Kościół ponosi za to pełną odpowiedzialnośc, za co zresztą przepraszał.
No i te nieszczęsne inkwizycje (gdzie tylko hiszpańska była naprawdę straszna, inne zostały przegięte przez historyków i pisarzy) oraz oskarżenia o czary. Po prostu głupota i zabobon, niczym nie usprawiedliwiony.

Po drugiej stronie medalu mamy to, co Kościół nam dał - a więc jest on nośnikiem kultury łacińskiej, z całym antycznym dorobkiem. W kościelnych bibliotekach przetrwało wiele starożytnych dzieł (nota bene, będących na liście zakazanych i palonych). Kościół daję również siłę jedności państwu, a bardziej narodowi. Scala go, poprzez wspólną wiarę.

Trzeba też pamiętać, że najsłabszym ogniwem każdej organizacji, jest człowiek. Tak więc mamy pedofilię, kult mamony i pychę wśród kleru. Należy go piętnować, gdyż ci, którzy wysoko zadzierają nosa, nie są godni nieść przesłania pierwszych chrześcijan, idących z radością na stosy czy na arenę Koloseum. Ja sam nie jestem w stanie rozmawiać z hipokrytą, który mówi mi o Bogu i jego dobroci, o Jezusie - kiedy ma on nowiutkie bmw i pomawiany jest o pedofilię. Złości mnie to bardzo, jednak nie winię całego kościoła za winy tych kilku gnid, które należy usunąć.

Być może działania nowego papieża sprawią coś dobrego w tej ostatniej na świecie organizacji feudalnej. Tymczasem życzę wam dobranoc i zastanowienie się nad tym, czy naprawdę powinniście tak mocno hejtować bezmyślnie kościół, czy też po prostu zacząć prowadzić logiczną, przemyślaną dyskusję.

PS. Jeśli tu dotarłeś, czytelniku, to jest to naprawdę miłe dla mnie, że przeczytałeś moje wypociny. Dziękuję ci za to.

Kojotoperz

2013-07-12, 01:21
socjalizm nie jest definicją lewactwa, NSDAP to skrajnie prawicowa partia socjalistyczna

bobek388

2013-07-12, 01:54
Ale tu niektorzy pie**ola...

Wedlug was jak ktos nie jest katolikiem to nie da nic bezdomnemu, wedlug was wszystkie organizacje pomagajace biednym, chorym itp sa fundowane przez kosciol. Wedlug was jesli ktos nie jest katolikiem to nie moze byc patriota. pie**olicie takie glupoty ze wstyd. Poza tym to wy predzej dalibyscie zlotowke kosciolowi niz dla biedaka.

Ja jestem ateista, nigdy w zyciu nie bylem w kosciele, nigdy nie bylem ochrzczony ani nic, a jestem patriota. Nienawidze lewactwa, pedalstwa czy muzulmanow. I mimo ze jestem ateista to wbrew pozorom nie wierze w teorie ewolucji. Wedlug mnie po prostu nie wiadomo jak powstal swiat i w najblizszym czasie nie bedzie dane nam sie dowiedziec.

wiesiors, myslalem ze twoja religia uczy milosci a ty tu sie brzydzisz i gardzisz innymi... nie ladnie...

ro...........zo

2013-07-12, 07:47
Lewactwo - sk***ysyństwo - prawica - kurestwo - klerykalizm - wszystko na raz.