18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różne symbole, te same narzędzia i cele

wiesiors4 • 2013-07-11, 17:23
Trochę małe, ale da się dopatrzyć :) taki obrazek jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do celów obecnych rządów w Polsce i Europie.


di...........os

2013-07-11, 21:56
Nie bym chciał psuć komuś nastrój, ale nie da się zaprzeczyć, że rosyjski komunizm, czy nazizm Hitlera były w istocie nastawione światopoglądowo bardzo konserwatywnie. Wam, zwolennicy Ruchu Narodowego, spodobałby się zestaw ustaw antygejowskich, antyksenonicznych (ho ksenos znaczy z attyckiego "obcy", anty, rzecz oczywista, "przeciw") i pronacjonalistycznych.


Jeśli chodzi o gospodarkę - komunizm to socjalizm chłopski, nazizm to socjalizm arystokratyczny, który - o dziwo! - zdał egzamin. Gospodarka III rzeszy wyszła po I wś. z kryzysu (a Niemcy po I wś. byli nieporównywalnie bardziej zadłużeni, niż jest teraz nawet Hiszpania, czy Grecja - było to bodajże 260 % pkb)! Oczywiście zawdzięcza to wyspecjalizowaniu przemysłu. Prawdopodobnie żadnym innym modelem gospodarczym nie odbudowaliby tak szybko swej kondycji.

Sick_Stick

2013-07-11, 21:59
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.



Hajs mają, w końcu fabryki prezerwatyw do nich należą, a to jeden z lepszych biznesów w tym momencie :roll:

Podatków nie płacą, nie pokazują prawdziwych rozliczeń... dla mnie to czarna mafia. W sumie to najlepsi byznesmeni w kieckach chodzą.

di...........os

2013-07-11, 21:59
H88tman napisał/a:




Akurat nie każda organizacja pomagająca bezdomnym lub biednym ma coś wspólnego z KK. A kasa na pomoc humanitarną dla Afryki to jak dla mnie wyj***nie kasy w błoto. Standardu życia im i tak to nie podnosi. Mimo różnych akcji humanitarnych na rzecz RPA, które są organizowane non stop od wielu lat, to nic się tam nie zmieniło. Nadal brud, smród i ubóstwo. Jeśli można tam mówić o jakimkolwiek wzroście(bo o gospodarczym nie ma co mówić), co wzrosła jedynie liczba zamordowanych Burów. Ciekaw jestem kiedy ludzie pojmą, że pieniądze władowane w RPA to po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. Wystarczy pomyśleć ile mieszkań dla bezdomnych lub biednych rodzin można by było za te pieniądze postawić.




W RPA jest niewiele niższy poziom życia niż w Polsce... Coś ci się poj***ło...

H88tman

2013-07-11, 22:02
Dziwi mnie dlaczego rozpatruje się Narodowy Socjalizm pod względem ekonomicznym, a nie ideologicznym. Jak dla mnie systemów nie powinno oceniać się po ekonomii a po tym co głoszą ideowo.

dionizodoros napisał/a:




Pajacu... W RPA jest niewiele niższy poziom życia niż w Polsce... Coś ci się poj***ło...




Mówisz o tym kawałku ziemi, który posiadają biali? Bo afryka po upadku apartheidu jest na żenująco niskim poziomie.

Niewiele niższy standard życia... no racja. U nas również domy budowane są z błota, gówna i słomy, i my też biegamy z dzidami za zwierzyną...

di...........os

2013-07-11, 22:04
@ up
Sorry za to "pajacu". Poniosło mnie... Powiem teraz: RPA jest najbogatszym krajem afryki. Jest on całkiem zamożny - i murzynki żyją tam na nie najgorszym poziomie.

H88tman

2013-07-11, 22:10
dionizodoros napisał/a:

@ up
Sorry za to "pajacu". Poniosło mnie... Powiem teraz: RPA jest najbogatszym krajem afryki. Jest on całkiem zamożny - i murzynki żyją tam na nie najgorszym poziomie.




Nie obraziłem się ;) .

Ku gwoli ścisłości(i tutaj mogłem wprowadzić w błąd)- mnie chodziło o ogół całej Afryki. Wiadomo, że RPA to najlepiej rozwinięta część tego kontynentu ale nie ukrywajmy- gdyby nie Burowie to nigdy nie zostałby nawet w małym calu rozwinięty w takim stopniu. Małpom zachciało się wolności, apartheid upadł, dla nich sielanka. Nie przyszło im chyba do tych pustych łbów, że to Afrykanerzy wznieśli RPA na wyższy poziom.


Za czasów swojej świetności(czasy apartheidu) RPA eksportowało ogromne ilości np. tytoniu, który był ważną częścią gospodarki RPA. Odkąd Burowie nie rządzą tam, są regularnie mordowani znów robi się tam coraz gorzej.


Temat morderstw Burów w RPA jest mocno pomijany przez media temat, które wolą podchwycić to, że jakaś tępa dzida, która obcięła sobie cycki adoptowała kolejne biedne dziecko z Afryki.

Antybristler

2013-07-11, 22:13
Spoko. Ale czemu zaj***li akurat ładną kolorową tęczę?

burzyk1992

2013-07-11, 22:16
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.



kolego, zapomniałes chyba skąd kosciół ma te pieniadze, własnie od tych powodzian, rodzicow dzieci i od nas. jak juz idziemy w ta strone, pomysl ilu ludziom wiecej moznaby pomoc gdyby nie te ogromne koscioly, pomniki po kilkaset mln złotych. to by byla pomoc, niepotrzebny nam do tego koscioł...

marioboss13

2013-07-11, 22:19

Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.

miliony wydają a miliardy zabierają kolego, sytuacja z mojej wiochy, miesiąc temu była powódz, pakujemy piach w worki żeby wioche naszą uratówać a na moście wśród widzów bo takich nie brakowalo, wszyscy pisowcy z pierwszych ławek w kościele, nikt do pomocy sie nie ruszy, stoi prefekt z mojej parafii, ja do nie niego że może by tak pomógł a on ,, nie do gtego mam rączki stworzone"

kuber89

2013-07-11, 22:39
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.


idz do koscioła i niech cie dalej tam oszukuja i leja gowno do głowy

Al...........ar

2013-07-11, 22:47
Ja pie**ole ile mozna klamac ze narodowy socjalizm to bylo lewactwo? Hitler na samym poczatku mein kampf mowi ze jest nacjonalista, czerwony kolor wybral dlatego bo chcial wywolac bol dupy u komunistow. Jest caly rozdzial w jego 'wybitnym dziele' o nazwie 'walka z czerwonymi'. No i zarowno komunisci jak i pedalstwo bylo ostro zwalczane przez adolfa. Niedlugo prawicowi spece od historii dojda do wniosku ze UPA i Ustasze to tez byly tak naprawde lewaki a ich czystki etniczne na Polakach, Serbach i Zydach to bylo zwalczanie klasy robotniczej.

mare30ks

2013-07-11, 22:55
krakowiak69 napisał/a:



Ktoś na historii nie uważał, kilka nazwisk z brzegu:

Ronald Reagan
Augusto Pinochet
Margaret Thatcher

Wymieniać dalej?



znane ci jest pojecie ironii?
mozna przyjac tok naszycvh gimboprawakow i stwierdzic np: do pinocheta przyjezdzal w odwiedziny jakis posel z pisu,kwiaty mu dawal itp, a jakoze pis to j***ne lewaki to pinochet tez musi byc smierdzacym lewakiem. i mozna to tak rozwijac w nieskonczonosc
mam nadzieje ze pojeles tok rozumowania gimboprawakow

krakowiak69

2013-07-11, 22:57
Ja pie**ole, ile można tłuc ludziom że reformy gospodarcze wprowadzone przez nazistów były socjalistycznymi reformami - a więc lewackimi. Przestań zaklinać swoją rzeczywistość - narodowy SOCJALIZM to jest LEWACTWO. Dziękuje i dobranoc.

Pa...........or

2013-07-11, 23:05
AliAkbar napisał/a:

Ja pie**ole ile mozna klamac ze narodowy socjalizm to bylo lewactwo? Hitler na samym poczatku mein kampf mowi ze jest nacjonalista, czerwony kolor wybral dlatego bo chcial wywolac bol dupy u komunistow. Jest caly rozdzial w jego 'wybitnym dziele' o nazwie 'walka z czerwonymi'. No i zarowno komunisci jak i pedalstwo bylo ostro zwalczane przez adolfa. Niedlugo prawicowi spece od historii dojda do wniosku ze UPA i Ustasze to tez byly tak naprawde lewaki a ich czystki etniczne na Polakach, Serbach i Zydach to bylo zwalczanie klasy robotniczej.



palikot zamknij ryj.

jason_grey_77

2013-07-11, 23:05
UltorMatrix
mistrzostwo świata, piwo!

Boguś , zajmij się produkcją czerstwego pieczywa, to Ci wychodzi. Nie wierzysz, ok, ale co przeszkadza Ci, ze ktoś wierzy? Twój wywód jest podręcznikowym przykładem wypranej z samodzielnego myślenia, pompowanej w ten naród od siedemdziesięciu lat lewackiej ideologii. Pomnij acan jeno, iż większość wartości na których zbudowana jest nowożytna Europa wywodzi się, chcesz, czy nie, bezpośrednio z religii chrześcijańskiej (nauki Jezusa). Tym różnimy się od mniej cywilizowanej reszty świata. A miałem Cie za kumatego gościa :(


mare30ks
tak to jest, ze większość trzeźwo myślących ludzi jest przez kolejne rządy, obojętnie, wybrane, czy okupacyjne, tępiona. Poprzez obiecywanie mniej ruchliwym umysłowo obywatelom różnych utopijnych, niemożliwych do zrealizowania idei (łatwiej się wygrywa obiecując cuda niż reformy) zyskują władzę i nastawiają ich przeciwko myślącym krytycznie. Głupkami łatwiej się steruje, czyt. rządzi, łykają każdy bajer (patrz Bongman)

P.s. Podczas pisania tego postu 3 razy wylogowało mnie ze strony. Meliscie tak kiedyś ?