18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Różne symbole, te same narzędzia i cele

wiesiors4 • 2013-07-11, 17:23
Trochę małe, ale da się dopatrzyć :) taki obrazek jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do celów obecnych rządów w Polsce i Europie.


BongMan

2013-07-11, 17:37
Antyklerykalizm jest akurat dobry, całkowicie uzasadniony i nie należy go utożsamiać z lewactem. Nie każdy, kto nie lubi kleru, jest lewakiem. Przez całą historię, wojny religijne i ogólnie działalność kościoła (masowe mordy na niewierzących w Ameryce Południowej, inkwizycja, itd) pochłonęły więcej ofiar niż nazizm i komunizm razem wzięte, a sama działalność kościoła nigdy nie miała na celu pomocy ludziom. Pomaganie ludziom i udawana dobroć była tylko środkiem do osiągnięcia prawdziwego celu - zdobywanie wpływów i bogactwa.

In...........eo

2013-07-11, 17:48
@up


sz...........an

2013-07-11, 17:50
swastyka w jednym rzędzie z sierpem i młotem oraz tęczową flagą... hitler wstanie z grobu i Ci uszkodzi junkersa żebyś się zagazował

Mi...........13

2013-07-11, 17:50
hitler i antyklerykalizm? weź sp***alaj, watykan co roku celebrował urodziny Hitlera, ukrywali po wojnie Hitlerowców, w przysiędze Hitlera było że przysięgają na Boga, na paskach mieli że Bóg jest z nimi a Hitler w Mein Kampf pisał że wykonuje boski plan niszcząc żydów. sp***alaj z takim gównem.

wiesiors4

2013-07-11, 17:51
BongMan napisał/a:

Antyklerykalizm jest akurat dobry, całkowicie uzasadniony i nie należy go utożsamiać z lewactem. Nie każdy, kto nie lubi kleru, jest lewakiem. Przez całą historię, wojny religijne i ogólnie działalność kościoła (masowe mordy na niewierzących w Ameryce Południowej, inkwizycja, itd) pochłonęły więcej ofiar niż nazizm i komunizm razem wzięte, a sama działalność kościoła nigdy nie miała na celu pomocy ludziom. Pomaganie ludziom i udawana dobroć była tylko środkiem do osiągnięcia prawdziwego celu - zdobywanie wpływów i bogactwa.


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.

PogromcaDziewic

2013-07-11, 17:54
BongMan napisał/a:

Antyklerykalizm jest akurat dobry, całkowicie uzasadniony i nie należy go utożsamiać z lewactem. Nie każdy, kto nie lubi kleru, jest lewakiem. Przez całą historię, wojny religijne i ogólnie działalność kościoła (masowe mordy na niewierzących w Ameryce Południowej, inkwizycja, itd) pochłonęły więcej ofiar niż nazizm i komunizm razem wzięte, a sama działalność kościoła nigdy nie miała na celu pomocy ludziom. Pomaganie ludziom i udawana dobroć była tylko środkiem do osiągnięcia prawdziwego celu - zdobywanie wpływów i bogactwa.



Masz rację, aczkolwiek nie uogólniałbym. Są księża z powołania, którzy naprawde stosują się do filozofii chrześcijańskiej. Sam jestem natychrześcijaninem, ale to nie jest powód, żeby mówić "JP2GMD" albo tego inne podobne szczeniackie gówna. ;) (Nie mówię tu konkretnie o Tobie, ale o dzieciakach) a znam księży, z którymi naprawdę można ciekawie porozmawiać, a do tego kościół jest w tych czasach jedną z ostoi patriotyzmu, dlatego jest tak atakowany przez lewackie bandy. Aczkolwiek jeżeli chodzi o przeszłość... To fakt. Kościół starał się trzymać ludzi w ciemnocie, choć zmieniało się to na przestrzeni wieków. Na szczęście.

wiesiors4

2013-07-11, 17:54
Miczok13 napisał/a:

hitler i antyklerykalizm? weź sp***alaj, watykan co roku celebrował urodziny Hitlera, ukrywali po wojnie Hitlerowców, w przysiędze Hitlera było że przysięgają na Boga, na paskach mieli że Bóg jest z nimi a Hitler w Mein Kampf pisał że wykonuje boski plan niszcząc żydów. sp***alaj z takim gównem.


Wystarczy tylko wpisać w google: metody walki Hitlera z kościołem, ale rozumiem że jesteś zbyt ubogi w rozumek, aby to zrobić.
Chociażby tu: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=10569
:roll:

Armandoprawilniak

2013-07-11, 18:13
Ja pie**ole, nie kumacie że walka z kościołem ma na celu ułatwienie zniszczenia naszej cywilizacji? Katolicy to naturalna tarcza antymuzułańska, gdyby nie dekalog pewnie zabijanie nie byłoby łamaniem prawa, poza tym kler potępia zboczenia typu pedalstwo, nawet pedofilie franek kazał surowiej karać ostatnio :-D ile dóbr kultury, zabytków, praw cywilizacyjnych pochodzi od kościoła? jak kleru nie będzie to inna religia zajmie miejsce katoli więc zastanówcie sie czy wolicie katoli czy inne religie. k***anck jak tak zazdrościcie klerowi hajsu to wstąpcie do seminarium

rockface123

2013-07-11, 18:19
a ja nie chce żadnej religii i będzie spokój, na ch*j komu ci bogowie? no k***a.

sarevox

2013-07-11, 18:23
zniszczyć naszą cywilizacje ?
nie chcesz mi powiedzieć że zanim powstała religia chrześcijańska nie było żadnych praw
a powiem Ci więcej prawa muzułmańskie są bardziej ostre niż chrześcijańskie

Armandoprawilniak

2013-07-11, 18:30
sarevox napisał/a:

zniszczyć naszą cywilizacje ?
nie chcesz mi powiedzieć że zanim powstała religia chrześcijańska nie było żadnych praw
a powiem Ci więcej prawa muzułmańskie są bardziej ostre niż chrześcijańskie

nie ale filary naszej EUROPEJSKIEJ cywilizacji sie opierają na wartościach chrześcijańskich
rockface123 napisał/a:

a ja nie chce żadnej religii i będzie spokój, na ch*j komu ci bogowie? no k***a.

tak sie nie bawimy, religia jakakolwiek od zawsze towarzyszy człowiekowi, usuniesz obecne religie? z czasem powstaną nowe, od czasów mezopotamii mamy najróżniejsze religie, egipskie wyznania, greckie, rzymskie itp, religia jest jak hydra, utniesz głowę? to masz dwie nowe

contowsky

2013-07-11, 18:32
pie**olicie pie**olicie, a i tak nikt z was nie ma stuprocentowej racji

voidinfinity

2013-07-11, 19:49
zabieracie się do tematu jak ciapaty do r*chania kozy.

tu chodzi o walkę postaw konserwatywnych z liberalnymi - tego co sprawdzone, z tym co rewolucyjne.

problem pojawia się gdy jedna lub druga postawa jest realizowana bez względu na efekty (dogmatycznie).

chcecie walczyć z kościołem? super, ale pomagacie szmatogłowym was wyj***ć z waszego własnego kraju.
chcecie walczyć z homosiami? super, ale liczcie się z tym że zaraz ktoś będzie wam zaglądał do łóżka (bo wicie rozumicie prokreacja uber alles).

Do...........00

2013-07-11, 21:14
NSDAP była partią o poglądach prawicowych. Świadczy o tym wyznawany przez nich m. in. nacjonalizm, szowinizm itp itd. Do władzy doszli tylko pod LEWICOWĄ NAZWĄ działania miały charakter prawicowy... ale nie wytłumaczysz, bo w nazwie mieli SOCJALISTYCZNA PARTIA. Jak wiadomo konkurowali z komunistami o miejsca w Reichstagu więc widocznie taka nazwa była najwygodniejsza.