18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różne symbole, te same narzędzia i cele

wiesiors4 • 2013-07-11, 17:23
Trochę małe, ale da się dopatrzyć :) taki obrazek jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do celów obecnych rządów w Polsce i Europie.


Silesia777

2013-07-11, 21:15
BongMan napisał/a:

Antyklerykalizm jest akurat dobry, całkowicie uzasadniony i nie należy go utożsamiać z lewactem. Nie każdy, kto nie lubi kleru, jest lewakiem. Przez całą historię, wojny religijne i ogólnie działalność kościoła (masowe mordy na niewierzących w Ameryce Południowej, inkwizycja, itd) pochłonęły więcej ofiar niż nazizm i komunizm razem wzięte, a sama działalność kościoła nigdy nie miała na celu pomocy ludziom. Pomaganie ludziom i udawana dobroć była tylko środkiem do osiągnięcia prawdziwego celu - zdobywanie wpływów i bogactwa.



pie**olisz jak gęś bez łepy

Zarammoth

2013-07-11, 21:19
Ja pie**ole, ale 0 umysłowe... NAZIZM był gospodarczo lewicowy (socjalizm - bo trzeba było wtedy zjednoczyć kraj, a każdy miał w miarę dostawać równo, żeby żydzi nikomu nie zaszkodzili finansowo), ale jeśli chodzi o światopogląd to czysta prawica.

A ta tabelka jest naciągana, że aż śmieszna...

Armandoprawilniak

2013-07-11, 21:23
Verdiuss napisał/a:

NSDAP była partią o poglądach prawicowych. Świadczy o tym wyznawany przez nich m. in. nacjonalizm, szowinizm itp itd. Do władzy doszli tylko pod LEWICOWĄ NAZWĄ działania miały charakter prawicowy... ale nie wytłumaczysz, bo w nazwie mieli SOCJALISTYCZNA PARTIA. Jak wiadomo konkurowali z komunistami o miejsca w Reichstagu więc widocznie taka nazwa była najwygodniejsza.

No tyś głupi jak stołowe nogi, gospodarka socjalistyczna oznacza lewice pod jakąkolwiek postacią

DamianH

2013-07-11, 21:23
BongMan napisał/a:

Antyklerykalizm jest akurat dobry, całkowicie uzasadniony i nie należy go utożsamiać z lewactem. Nie każdy, kto nie lubi kleru, jest lewakiem. Przez całą historię, wojny religijne i ogólnie działalność kościoła (masowe mordy na niewierzących w Ameryce Południowej, inkwizycja, itd) pochłonęły więcej ofiar niż nazizm i komunizm razem wzięte, a sama działalność kościoła nigdy nie miała na celu pomocy ludziom. Pomaganie ludziom i udawana dobroć była tylko środkiem do osiągnięcia prawdziwego celu - zdobywanie wpływów i bogactwa.


11 piw? Chyba za trolling albo żart, bo nie chcę wierzyć, że znalazł się ignorant (a nawet kilku), który całkiem na poważnie zaaprobował tą treść jako pogląd poparty ocierającymi się o prawdę danymi.

mare30ks

2013-07-11, 21:29
ja pie**ole nastepny 20paroletni znawca polityki, bij zabij lewaka, a potem mamusiu pozycz 100zl
skad tu sie tego talatajstwa zlecialo k***a
jak to jest prawaki ze wg waszego swiatopogladu od tylu lat lewaki rozpie**alaja swiat pod roznymi flagami a wy biedne prawaki tak dzielnie go bronicie?
stalin - lewak, hitler - lewak, tusk - lewak, ja pie**ole a gdzie prawaki sie podzialy?

kroplowa

2013-07-11, 21:42
wiesior, tak gadasz o tych pieniądzach i gadasz. A powiedz mi, skąd Kościół bierze te pieniądze? Kradnie i wiernych? Kiedyś rabował, inkwizycje itp, teraz wyciąga pieniądze od biednych starszych pań. Więc nie gadaj mi, że to Kościół finansuje, bo to jak powiedzieć, że Unia Europejska dała pieniądze, albo rząd. Wielcy Robinhoodzi się znaleźli..

A jeszcze teraz sprawa tego księdza co się sprzeciwił pedofilii wśród kleru, Lemański? Ma teraz przez to przechlapane.. I ty bronisz tych złodziei..

H88tman

2013-07-11, 21:44
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.




Akurat nie każda organizacja pomagająca bezdomnym lub biednym ma coś wspólnego z KK. A kasa na pomoc humanitarną dla Afryki to jak dla mnie wyj***nie kasy w błoto. Standardu życia im i tak to nie podnosi. Mimo różnych akcji humanitarnych na rzecz RPA, które są organizowane non stop od wielu lat, to nic się tam nie zmieniło. Nadal brud, smród i ubóstwo. Jeśli można tam mówić o jakimkolwiek wzroście(bo o gospodarczym nie ma co mówić), co wzrosła jedynie liczba zamordowanych Burów. Ciekaw jestem kiedy ludzie pojmą, że pieniądze władowane w RPA to po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. Wystarczy pomyśleć ile mieszkań dla bezdomnych lub biednych rodzin można by było za te pieniądze postawić.

Kojotoperz

2013-07-11, 21:45
hola hola nazizm to nie lewactwo

Armandoprawilniak

2013-07-11, 21:48
Kojotoperz napisał/a:

hola hola nazizm to nie lewactwo

Narodowy SOCJALIZM, w skrócie nazizm, połączenie polityki narodowców, że nasz naród jest najważniejszy z gospodarką socjalistyczną czyli komunistyczną

krakowiak69

2013-07-11, 21:49
mare30ks napisał/a:


stalin - lewak, hitler - lewak, tusk - lewak, ja pie**ole a gdzie prawaki sie podzialy?



Ktoś na historii nie uważał, kilka nazwisk z brzegu:

Ronald Reagan
Augusto Pinochet
Margaret Thatcher

Wymieniać dalej?

Armandoprawilniak

2013-07-11, 21:54
krakowiak69 napisał/a:



Ktoś na historii nie uważał, kilka nazwisk z brzegu:

Ronald Reagan
Augusto Pinochet
Margaret Thatcher

Wymieniać dalej?

Ja dorzuce Janusza Korwina-Mikke i Nigela Farage(prowadzą w sondażach w Anglii) i w Holandii zaczyna jakaś prawicowa partia dochodzić do głosu ( może zrobią porządek)

pemb

2013-07-11, 21:55
"Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia" - podczas chrystianizacji obu ameryk zginęło około 70 mln rdzennej ludności. Lepsza lewacka wolność niż prawicowe.

Se...........xe

2013-07-11, 21:55

NafazowanyKoleś

2013-07-11, 21:56
wiesiors4 napisał/a:


. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność.




Ty myślisz, że kościół te pieniądze skąd ma? Czaruje? Ich bożek im rozdaje? :samoboj:




Kościół to tylko pośrednik, który zgarnia kasę od idiotów którzy na niego łożą, po drodze rabując sporą część z tego dla siebie, kupują sobie co chcą (łącznie z urzędnikami etc), a żeby zrobić pozór, to jakiś mały procent z tego, właśnie te twoje miliardy, idą na afrykę, która przez pomoc NIGDY nie wyjdzie z dołka. (sprawdź, jak działa ta humanitarna pomoc w afryce i co z tego jest) i inne gówna, czyli tam, gdzie najwięcej szumu się zrobi. Czyli pomoc biednym i zagubionym.


Myślisz, że co jest potęgą kościoła? Cruci Fixus? 600 lat temu może owszem.

Teraz władzą są tylko pieniądze które pobierają i rozdają za przywileje i pozór dobroci wlepiony w zwykłych ludzi takich jak ty, którzy będą ich bronić. Inaczej już dawno ktoś by tą największą legalną mafię zeżarł i wysrał.

samaelpl

2013-07-11, 21:56
wiesiors4 napisał/a:


Liczba ofiar samej inkwizycji jest niemożliwa do ustalenia, komunizm pochłonął ponad 100 milionów istnień a faszyzm "tylko" 12 milionów. Fakt, kościół miał czarny okres i nie należy go usprawiedliwiać ale:
coś we mnie pękło. Przejdź się k***a po mieście i zapytaj ile noclegowni dla bezdomnych jest dofinansowanych przez ten zły kościół. Dowiedz się, jak zły kościół finansuje okna życia. Zauważ, ile wysiłku i pieniędzy zły kościół wkłada w pomoc powodzianom, dzieciom w domach dziecka i różnych innych akcjach. Spróbuj policzyć ilość pieniędzy, które zły kościół przeznacza na pomoc humanitarną i nauki chrześcijańskie w Afryce.... ale ten kościół zły. Codziennie zły kościół na całym wydaje MILIARDY $$$ na pomoc ludziom i dobroczynność. A Ty jesteś tylko ku*asiarzem, który nie wrzuci nawet złotówki bezdomnemu do kubeczka w zimie. Brzydzę się tobą i gardzę takimi jak Ty, którzy dużo szczekają, a mało wiedzą.



A skąd Kościół ma na to pieniądze? Od ludzi którzy na to zapie**alają i dają na składki. Klechy wyremontują sobie kościół, pokupują wypasione auta a to co zostanie idzie na biedote "żeby nie było". ;)