18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozmowa dwóch prawie pełnoletnich osób

agat • 2013-08-10, 16:17


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.

Neuti

2013-08-10, 16:25
Rzygam tęczą

Sa...........is

2013-08-10, 16:26
To smutne ze takie cos potem bedzie sie rozmnazac, mogli by wpie**olic hitlera do komory kriogenicznej i rozmrazac w takich wlasnie chwilach...

Lucius

2013-08-10, 16:38
doczytał ktoś do końca?

GhostScarface

2013-08-10, 16:45
teraz k***o przychodzisz i czyscisz rzygi z dywanu!!!

kemcia

2013-08-10, 16:49
Widze że nie tylko mnie po 1/4 zebrało się na żyganie

olc

2013-08-10, 16:50
ahh ta bista mycha <33 hahahaha

SamSobieBogiem

2013-08-10, 16:52
a potem dzieciaki nasluchaja sie jak rodzice do siebie do siebie gadaja i stwierdza sie kolejne przypadki "dys"mozgii ...

As...........ds

2013-08-10, 16:52
Szacunek dla autorki. Podczas tego festiwalu łączenia screenów bezwiednie musiała wszystko ponownie czytać. Ahh, no i jeszcze wklejanie kolorowych kwadracików i rozmazywanie nazwisk... :D

ElNino

2013-08-10, 17:04
Browar w nagrodę, że chciało się Tobie to gówno przeczytać i ukryć nazwiska.

In...........eo

2013-08-10, 17:04
Czekaj, czekaj, skoro to twoi znajomi na fejsbuku, i ewidentnie mają po 12 lat bo chwalą się swoim pierwszym razem, to czy to z Ciebie nie czyni również człowieka równie poj***nego jak oni? A przynajmniej 12-latki/tka +/- 2 lata?

"Z kim się zadajesz takim się stajesz"

agat

2013-08-10, 17:12
UltorMatrix napisał/a:

Czekaj, czekaj, skoro to twoi znajomi na fejsbuku, i ewidentnie mają po 12 lat bo chwalą się swoim pierwszym razem, to czy to z Ciebie nie czyni również człowieka równie poj***nego jak oni? A przynajmniej 12-latki/tka +/- 2 lata?

"Z kim się zadajesz takim się stajesz"



niestety, nie mają po 12 lat :) dziewczyna ma 17 a chłopak jest od niej chyba rok młodszy. your argument is invalid, what a shame...

a jedyny powód, który może mnie taką czynić to fakt, że chciało mi sie to przerabiać (wstawiać kwadraciki i zamazywać nazwiska).