18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozmowa dwóch prawie pełnoletnich osób

agat • 2013-08-10, 16:17


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.

LordMaczupikczu

2013-08-10, 17:19
juz k***a przewiniłem do końca ... żałuje ze rozwijałem dalszą część tego ch*jstwa. Piwo dałem bo akurat spożywam i przeżyłem scrollowanie ... NIGDY WIENCEJ!!!!

ru_ziolo

2013-08-10, 17:28
Fajnych masz znajomych.

MCL

2013-08-10, 17:28
Miałem pisać, co za zazdrosny pie**olony ku*asiarz któremu chciało się to zrobić, że pewnie prawiczek i życia nie ma żeby dopie**alać się komuś o to jak ktoś obrazuje swoją miłość... a tu zonk bo to zrobiła laska. k***a, albo jesteś zazdrosna o to że ma faceta, albo jesteś brzydka i dowartościowujesz się wstawiając to tutaj... niech sobie żyją jak chcą, ch*j ci do tego :D pozatym po co trzymasz takie osoby w liście znajomych? Nie jesteś lepsza od nich, bo za plecami śmiejesz z tego jak obrazują swoje uczucie. Powinni ci internet odłączyć z kuchni

Sezonowieec

2013-08-10, 17:29
Facebook jest "passe" nie rozumiem fenomenu tego komunikatora czy portalu czy czym to k***a w ogole jest.

zonkia

2013-08-10, 17:44
Ja jebie slodzenie to jedno ale oto wybrane hardkorowe teksty(patologia wszem i wobec)

No dobra.. Yh yh albo ssanie<3

Tio moge powiedziec ze cie j***lem? Co nie? Ups wymsknelo mi sie - misiu ale ty jestes zajebisty<3

Ah ten rym - kusi cie? - baldzio - to napisz - aja aja ssij mi jaja<3

Kim trzeba byc zeby pisac na forum wszystkich takie teksty? No idea

wajnona

2013-08-10, 17:44
@MCL

Ty mówisz poważnie czy sobie kuźwa jaja robisz? Nie wiem jak autorka, ale ja np. mam chłopa już ładnych parę lat i ok, gdy mieliśmy te 16 lat kiedyś dawno temu to jaraliśmy się w podobny sposób, ale w PRYWATNYCH wiadomościach i to też jakiś poziom intelektualny był utrzymany, a nie "hihi fajnie mje ruhales, kocham cje <3" w ogólnodostępnym poście, który może każdy przeczytać. Wyrażanie uczuć to jedno, poziom inteligencji równy amebie to inna rzecz.

Honestus

2013-08-10, 17:57
mózg rozj***ny ...

Spedi

2013-08-10, 18:42
całego nie czytalem
ale chyba zaczne produkowac kocyki dla dzieci i powoli redukowac rozrost debili

Zl...........ny

2013-08-10, 18:44
Mało to takich słodko-pierdzących na fejsbuku? Jak niektórzy usilnie próbują pokazać swoją wątpliwą miłość w komentarzach to normalnie mam ochotę się zheftać...

mo...........et

2013-08-10, 18:47
o jak słodko

Zl...........ny

2013-08-10, 18:49
MCL napisał/a:

Miałem pisać, co za zazdrosny pie**olony ku*asiarz któremu chciało się to zrobić, że pewnie prawiczek i życia nie ma żeby dopie**alać się komuś o to jak ktoś obrazuje swoją miłość... a tu zonk bo to zrobiła laska. k***a, albo jesteś zazdrosna o to że ma faceta, albo jesteś brzydka i dowartościowujesz się wstawiając to tutaj... niech sobie żyją jak chcą, ch*j ci do tego :D pozatym po co trzymasz takie osoby w liście znajomych? Nie jesteś lepsza od nich, bo za plecami śmiejesz z tego jak obrazują swoje uczucie. Powinni ci internet odłączyć z kuchni



Czyżbyś taki sam wioskowy głupek? Nikt o zdrowych zmysłach będąc w związku nie pisze takich bzdur publicznie bo byłoby mu zwyczajnie wstyd i świadczy to o biedzie umysłowej. Ludzie z nizin społecznych jedyne o czym myślą to o dymaniu, co tam że to wykształcenia nie ma, pracy, perspektyw, w końcu wyżyją z miłości :seksik:

JH...........DS

2013-08-10, 18:49
po ch*ja to tutaj wstawiłeś? ja pie**olę pewnie to twoja rozmowa z dupą :facepalm:

Plecionkarz

2013-08-10, 18:50
A teraz pełno takich głupich bab i typków którzy zgadzają się na pisanie w taki sposób żeby się im przypodobać. Ja trafiłem na taką jedną to non stop chciała wypisywać jakieś poj***ne smsy treścią przypominające to. Jak mi się nie chciało pisać albo nie odpisywałem to zaraz lamentowała, że o niej nie myślę i pewnie z inną piszę. Jedyny argument za ciągnięciem tego to było to, że była bardzo ładna ale i tak stwierdziłem, że pie**olę takie pisanie o bzdurach. Po wszystkim się dowiedziałem jaki ze mnie bandyta i jak jej byli ją dobrze traktowali.