18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozmowa dwóch prawie pełnoletnich osób

agat • 2013-08-10, 16:17


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.

Nu...........ma

2013-08-10, 19:19
Zaprawdę powiadam wam, przyszłość narodu w gównie leży...

Marsto

2013-08-10, 19:22
Większej głupoty nie czytałem :o

Machol

2013-08-10, 19:32
Mieli niskie wymagania, ale dla nich akurat. Spełniali je sobie nawzajem... no i wszystko ok. Ale nie, zerżnął ją to jeszcze się do końca nie podniecił, musiał o tym napisać żeby dopiero dostać orgazmu.

amaimon

2013-08-10, 19:38
nie dotrwałem do końca


Yashashi

2013-08-10, 19:41
aja aja ssij mi jaja xD

wajnona

2013-08-10, 19:44
DeepInLove napisał/a:

17 letnia Klaudia szmaci sie publicznie?
Zawsze piwo. Wszystkie Klaudie to puste blond k***y ;)



Mam na imię Klaudia i jestem blondynką, a nigdy nie miałam faceta innego niż "ten pierwszy", więc ch*j Ci w dupsko za generalizowanie.

luxik1988

2013-08-10, 20:01
Właśnie k***a dlatego nie mam konta na facebooku.

Jeśli ktoś mówi Ci, że jesteś aspołeczny, to miej to w dupie i rób swoje nie patrząc na to jak Zuckerberg się bogaci. Posiadanie konta na portalach społecznościowych jest trendy, ale nic nie zastąpi Ci zwyczajnej rozmowy.

Pozdrawiam aspołeczną mniejszość.

Tafariel

2013-08-10, 20:02
@wajnona - kłamiesz, pewnie nazywasz się Albert i masz ku*asa :amused: A co do fylmu to idealnie pasuje cytat "A może potrafisz się spuścić w opisie gadu gadu skoro całujesz, przytulasz i robisz serca z nawiasu"

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-10, 20:25
Por*chał? Por*chał więc skończcie go krytykować i zazdrościć :amused:

T0B1

2013-08-10, 20:35
Niektórym to internet powinien działać tylko w jedną stronę, tzn. mogą pobierać ile wlezie, ale wysyłanie czegokolwiek w świat powinni mieć zabronione.

Zl...........ny

2013-08-10, 20:35
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Por*chał? Por*chał więc skończcie go krytykować i zazdrościć :amused:



Jeżeli dla ciebie zaliczenie z byle kim i byle gdzie to szczyt marzeń, to gratuluję ciasnoty umysłowej ;)

Adra

2013-08-10, 21:00
Mało rzeczy wk***ia mnie bardziej niż takie "slitaśne" teksty. Właściwie to tylko politycy.

Mike333

2013-08-10, 21:06
Wszystko co znajduje się na hardzie w porównaniu z tym wymięka.