18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozmowa dwóch prawie pełnoletnich osób

agat • 2013-08-10, 16:17


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.

knv

2013-08-10, 21:48
o w k***e ;o

demoniczne

2013-08-10, 22:35
wajnona napisał/a:



Mam na imię Klaudia i jestem blondynką, a nigdy nie miałam faceta innego niż "ten pierwszy", więc ch*j Ci w dupsko za generalizowanie.



Bo tak jest, wszystkie, oczywiście z tych " fajowskich " młodych roczników, lecz ty jesteś jeszcze z tych " normalnych " roczników, których ta regułka nie dotyczy ;) Jesteś pierwszą klaudią, która jest tą, normalną, o jakiej słyszę, nie licząc oczywiście mojej babci.

dmned

2013-08-10, 22:42
zniszczyło mi to trochę mózg;/

kapelan_szturmowy

2013-08-10, 23:03
demoniczne napisał/a:

, lecz ty jesteś jeszcze z tych " normalnych " roczników, których ta regułka nie dotyczy Jesteś pierwszą klaudią, która jest tą, normalną, o jakiej słyszę

i tak Ci nie da.

nieznajomaXXL

2013-08-10, 23:08
Nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać . ..
Ale stwierdzam masochizm - przeczytałam to całe

AllAbout

2013-08-10, 23:19
O co chodzi z tym skrótem nwm? To jakieś przerobione i źle przetłumaczone nvm?

nanab

2013-08-11, 01:00
AllAbout napisał/a:

O co chodzi z tym skrótem nwm? To jakieś przerobione i źle przetłumaczone nvm?


to pewnie "nie wiem" pozbawione samogłosek(są zbyt trudne do używania przez ekstremalnie upośledzonych)

axcitter

2013-08-11, 02:14
Aż mnie scroll rozbolał

POW667

2013-08-11, 12:01
k***a... a ja się głupio czuję jak w miejscu publicznym rozmawiam głośno przez telefon...

defcon1

2013-08-11, 19:31
@Sataris,

Hitler by cię kazał zadusić w komorze razem z nimi głupcze, Polaków miał za podludzi, a ty mówisz by taki sk***iel wrócił?

contowsky

2013-08-12, 10:07
@Sataris obawiam się że Hitler musiałby być rozmrożony cały czas...