18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rottweiler znajduje sobie zabawkę...

Halman • 2023-01-20, 07:01

i się nią bawi jak szmacianą lalką...

~Velture

2023-01-20, 18:23
Leatherface napisał/a:

Jak pies kogoś złapie(nie nas), to najlepiej złapać go za tylne nogi(zazwyczaj wtedy puszcza) i nim o coś przypie**olić raz a dobrze. Sprawdzone w praktyce. Też mam 115kg(też siłownia) ale 190cm wzrostu.
No ale wiadomo, w amoku nie zawsze jest czas na myślenie.



Jak KOGOŚ złapie pies to najlepiej mieć bardzo ostry nóż w kieszeni i mu zapie**olić w gardło a potem już w co popadnie a nie się j***ć w to łapanie k***a za nogi. Sprawdzone w praktyce.

Jak ważysz ponad stówę mięśni to możesz sobie k***a łapać za nogi i nim rzucać ale rottwailery ważą zwykle ok 50kg do ponad 60 w przypadku psów, i to mówimy o czystej masie a nie spasionym psie.
Myślisz, że pani kowalska co na spacerku ze swoim 500+ idzie to da radę 50-60kg psa, który jest w amoku, złapać za tylne łapy i nim jebnąć o ścianę czy o cokolwiek?
Pewnie ani pani kowalska ani statystyczny pan nowak k***a nie dadzą rady. Nawet jak dadzą jakimś cudem i nim przypie**olą to jak pies nie straci przytomności to mają przej***ne bo drugi raz nim nie dadzą rady jebnąć o cokolwiek.


Metody średniowieczne. Łapanie za łapy tylne, za ogon... kilka lat temu ktoś tu chodził i pie**olił, że psu wtedy trzeba wsadzić palec w dupę i odruchowo puszcza ofiarę...
Chyba równie skuteczna metoda.

Brzęczyszczykiewicz

2023-01-20, 20:14
pie**olone kundle, jak mnie wk***ia pieprzenie psiarzy, że każdy piesek dobry, tylko ludzie głupi, po co komu taki kundel, żre, pierdzi, śmierdzi i jeszcze coś takiego odjebie? Wk***iłem się.

marcintutbxl

2023-01-20, 21:58
Znam podobny przypadek tylko ze jakis amstaf czy cos znajoma na ulicy z dziecmi zaatakowal i typ sie ratowac rzucil kopa zaj***l z calej sily dwa razy w psa raz piachy kundel nic szarpie dzieciaka wrocil do auta wziol noz wj***l w psa przeciagnol i wtedy dopieo zaskielczal puscil dziecko i flaki zaczol gubic i ponoc skonal w bolach po rau minutach .Nie obylo sie bez draki z sebastianem wlascicielem psa ale policjanty przybyli szybko i seba dostal gazem na jape i pojechal na komende .Dzieciak 34 szwy na ciele w tym 25 na nodze i 2 mm od tetnicy udowej .Sprawa w sadzie Seba 25 kola w plecy i wyrok za psa oraz grozby wobec bohatera ktory mu psa wypatroszyl .

tester_mamusiek

2023-01-20, 23:51
widac kto jest lepszym dzieckiem mlodsze=lepsze

NataliaW

2023-01-21, 00:20
Ale te baby to poj***ne jak one na tym świecie funkcjonują, j***ne ptasie tchórzliwe móżdżki

kocur

2023-01-21, 01:24
mrwarren022 napisał/a:

Możecie wierzyć lub nie. Spacerowałem z córką i nagle wybiega pies z ulicy obok. Zaczyna się niewinnie jakieś podwachiwanie i machanie ogonem aż nagle zaczyna się szarpanie. Pies mieszaniec owczarka niemieckiego z jakimś innym kundlem ogólnie pies wielki. Zdążyłem oderwac córkę i odrzucić do tylu. Zacząłem szarpać się z psem na ziemi ale go po prostu zatluklem. Założyłem duszenie, potem biłem z pięści na ślepo, po pysku po chodniku. Wynik? Zszywana ręką lewa, brzuch bo pogryzł mnie, zastrzyki od wścieklizny i połamane dwie kości w dłoni prawej od chodnika tzw złamania bokserskie. Córka wystraszona i siniak na plecach po tym jak odrzuciłem ja do tylu. Najlepsze, że znalazłem właściciela i powiedział że żadnego psa nie miał. mam prawie dwa metry wzrostu i 115 kg wagi (siłownia) pewnie to mnie uratowało.



ić na pudelka czy cos jak chcesz sie dowartościować.

Apolityczny

2023-01-21, 01:52
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wrzucenie dzieci na dach auta i ewentualne odwracanie uwagi kundla od nich. Trudno oczekiwać, że kobieta będzie walczyła z takim świniakiem jak lwica, poza tym w chwili ataku działa adrenalina, szok i niekoniecznie postępuje się racjonalnie.

Wiewór

2023-01-21, 17:35
Al quaida skorzystała z okazji i porwali jej dzieci.

Wari

2023-01-24, 12:44
Dzieci z traumą i urazem do końca życia,oszpecone, bo jakiś miłośnik piesków nie upilnował pupilka. I nie ma problemu, winnych nie będzie, bo dobro piesków jest przecież ważniejsze od dobra dzieci.