18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rottweiler znajduje sobie zabawkę...

Halman • 2023-01-20, 07:01

i się nią bawi jak szmacianą lalką...

holbi

2023-01-20, 10:46
kryptonowa_laska napisał/a:

Możecie wierzyć lub nie, ale też mam 115 kg (dieta chipsowa) i po prostu bym na tym psie usiadł i go udusił.



Hehee ju mejk maj dej

saves

2023-01-20, 10:59
Był tu kiedyś filmik jak goścu złapał kundla i założył mu duszenie. Po kilku sekundach piesek zwiotczał. Nestety, za szybko go puścił i piesio przeżył. W szoku, ale żywy. Gryzionego człowieka jednak puścił.

Adios_0

2023-01-20, 11:09
Byl tez taki film gdzie koles wsadzil palec w tylek psu. Pies zmieszal sie i uciekl

Heliar

2023-01-20, 11:12
Psa odj***ć, a psiarza na tortury

NosaczPL

2023-01-20, 11:24
j***ne sierściuchy zaraz obrońcy sabak się zlecą i będą swoje wywody prawić .ale ja mam w domu mój jest taki grzeczny,ułożony i ohy ah jak to mój pies to dobry ptfuuuu !

arcan86

2023-01-20, 11:31
Nawet tego k***a nie oglądam, od razu adrenalina mi skacze. Jak miałem 5 lat, jakiś bezpański pies mnie pogryzł. Rzucił się j***ny od razu na twarz. Odgryzł polik, że było mi widać zęby od zewnątrz. Szkoda, że nie było wtedy sadola. Wrzucił bym sweet focie. W sumie teraz też się nadaje mój szpetny ryj.

Virs

2023-01-20, 11:44
arcan86 napisał/a:

Nawet tego k***a nie oglądam, od razu adrenalina mi skacze. Jak miałem 5 lat, jakiś bezpański pies mnie pogryzł. Rzucił się j***ny od razu na twarz. Odgryzł polik, że było mi widać zęby od zewnątrz. Szkoda, że nie było wtedy sadola. Wrzucił bym sweet focie. W sumie teraz też się nadaje mój szpetny ryj.



Czekamy na Twój szpetny ryj.

PoliteP

2023-01-20, 11:46
Ja pie**ole... Matka k***a tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką k***a jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu nar*cha se następne.

Leatherface

2023-01-20, 11:49
PoliteP napisał/a:

Ja pie**ole... Matka k***a tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką k***a jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu nar*cha se następne.



Nie było tak źle, jakiś ninimalny wysiłek podjęła, a mogła po prostu stać w miejscu i drzeć p*zdę. :lol:

martika

2023-01-20, 12:03
PoliteP napisał/a:

Ja pie**ole... Matka k***a tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką k***a jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu nar*cha se następne.


na początku miała chwilę czasu mogła dzieci posadzić na masce/dachu samochodu który tam stoi :-)

uFo125

2023-01-20, 13:03
Pies nie powinien być ubity od razu na oczach wściela powinien być powieszony na płocie i powoli rozcinany i posypywany solą żeby do samego końca wiedział co się z nim dzieje.

Marian_Koniuszko

2023-01-20, 13:23
Przecież on się tylko bawić chciał! Nie widzicie tego jaki jest uśmiechnięty i przyjaźnie merda ogonkiem? Winna jest ta matka, która go zaatakowała i się biedny piesio bronił!




pasqd13

2023-01-20, 13:42
~LeweOkoSaurona napisał/a:

ytuj
~LeweOkoSaurona • Dzisiaj 9:21



Możecie wierzyc lub nie, ale również mam małego, za to chudego

Adrian92

2023-01-20, 13:45
I jak zawsze pod tego typu filmami wysyp p*zd zza klawiatury którzy mówią co by to nie zrobili w takiej sytuacji. Cieszę się, że jest taka strona jak sadol bo w komentarzach zawsze znajdą się eksperci od wszystkiego, bohaterzy teorii i najwięksi lewaccy moralizatorzy którzy już dawno przebili poziom kwejka w tym temacie :D