18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski pedał

fgx • 2021-04-13, 22:33
Rosyjski pedał dostaje to na co zasłużył :-D


Amon1969

2021-04-15, 10:26
adess94 napisał/a:

k***a ameby umysłowe, co oni są Ci winni? Przykro Ci że jakiś koleś woli innego faceta od tych wszystkich uprzywilejowanych kurewek?



Są spaczeni umysłowo, chorzy psychicznie, niebezpieczni dla innych , dlatego trzeba to tępić jak najszybciej... pedale

:mrgreen:

belfer87

2021-04-15, 10:40
Ja jestem na Sadisticu czy jakimś pudelku do ch*ja??? Pedał dostał kilka prewencyjnych placków za chodzenie w publicznym miejscu w damskich szmatach, a wy tu k***a jakiś wielki płacz robicie? Normalni ludzie są czasem atakowani za brak jakiejś szmaty na ryju, bo straszny (sic!) wirus, a tu jakieś rozczulanie się nad pedałem, jprd. Jak ma naj***ne w głowie to niech w domu sobie tak paraduje, a nie po ulicach. Dobrze zrobili, szkoda tylko, że tak słabo

Amon1969

2021-04-15, 12:53
belfer87 napisał/a:

Ja jestem na Sadisticu czy jakimś pudelku do ch*ja??? Pedał dostał kilka prewencyjnych placków za chodzenie w publicznym miejscu w damskich szmatach, a wy tu k***a jakiś wielki płacz robicie? Normalni ludzie są czasem atakowani za brak jakiejś szmaty na ryju, bo straszny (sic!) wirus, a tu jakieś rozczulanie się nad pedałem, jprd. Jak ma naj***ne w głowie to niech w domu sobie tak paraduje, a nie po ulicach. Dobrze zrobili, szkoda tylko, że tak słabo



Zajebiście to napisałeś, w samo sedno. Tez się dziwiłam jak czytałam te komentarze....

remzs

2021-04-15, 12:54
dancio1978 napisał/a:

4



a Ty ciepły czy o ch*j chodzi?

maxkulczyk

2021-04-15, 15:46
j***ć pedalow , mhmmm wróć sorry pedały lubią być j***ne . Pała przez plecy w takim razie

Ogotai

2021-04-16, 00:00
Ciekawe jaki wpie**ol na Twojej wsi dostaniesz jak się ludzie dowiedzą że r*chasz swoją starą?

ActAnonymous

2021-04-16, 16:54
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



A Ty na serio myślisz że świat jest usłany kwiatami i że wszyscy się kochają? Ty się ciesz że to był TYLKO wpie**ol od jakiś ameb zamiast od j***nych Arabów czy innego ścierwa. U nich byłby już dawno stracony poprzez egzekucję.

BoykaPure3vil

2021-04-19, 15:56
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



O czym ty pie**olisz. Idź się zabić.