18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski pedał

fgx • 2021-04-13, 22:33
Rosyjski pedał dostaje to na co zasłużył :-D


phrontch

2021-04-13, 22:35
nie wolno tak, homofoby j***ne :krejzi:

dancio1978

2021-04-13, 22:37
zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?

Barnellini

2021-04-13, 22:46
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



Raczej to drugie. Ruska swołocz i tyle. Normalny człowiek może śmiać się z pedałów lub im współczuć ale znęcanie się nad kolesiem, który akurat "wraca z balu przebierańców" ;) to już chyba przesadny sposób na wyrażenie swojej dezaprobaty dla innych :D

Zewłok666

2021-04-13, 22:53
Bal przebierańców w Rosji XD. Serio myślał, że ktoś w to uwierzy?

willoo

2021-04-13, 23:01
Ciężko u ruskich być ciepły...

C0C0JUMBO

2021-04-13, 23:24
Nie mam nic do pedałów, nawet szacunku... Ale tutaj nie widać winy pedała, a raczej zwykłe bydło uliczne

dżonyłojlker

2021-04-14, 00:01
Bardzo dobrze, ale jakbym zobaczył gostka w żółtej bluzie to też bym pomyślał, że to pedał.

phrontch napisał/a:

nie wolno tak, homofoby j***ne



... a Ty k***a zgrywusie jeden :mrgreen:

Kubulau

2021-04-14, 00:05
Wstawiający typowy kryptogej z ch*jem w łapie co pisze „pedał zasłużył” żeby się dowartościować a w głębi duszy cieszy się że to nie jego trafili :-)

NataliaW

2021-04-14, 00:30
I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.

ar...........up

2021-04-14, 01:38
NataliaW napisał/a:

I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.


A niech sobie chodzi w czym chce, krzywdę tym komuś robi? Chcesz karać za ubranie? Może od razu za fryzurę, okulary, sposób chodzenia, ręce w kieszeniach? Jest różnica między chodzeniem w dziwnym ubraniu i wystawianiem publicznie ku*asa.

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-14, 01:52
Mam nadzieję że nie dożyjemy czasów gdy film będą nagrywać "chłopcy" napie**alajacych hetero bo nie noszą torebek na puder i podpaski.

swampman

2021-04-14, 02:21
napewno ktos uwierzyl ze wraca z balu przbierancow trzymajac rece w taki sposob... mamy takie same stawy ale nigdy tak rak nie mialem ulozonych :lol:

druga sprawa... gowno mnie interesuje co kto robi w domu. poza tym kim ja k***a jestem zeby zabraniac komus prawa do milosci czy r*chanska?
nie interesuje mnie to i nawet nie chce o tym myslec dopoki robi to w domu i taki sposob ze nikt nie cierpi.

a kazdemu alfa samcowi ktoremu takie cos przeszkadza i dla samej zasady ich nie lubi (i jeszcze o tym rozmysla) to polecam sobie zaaplikowac tabletke z olowiu dopotylicznie i nie bedziecie miec zmartwien.

trzecia... zwykle pedaly a cioty to roznica. pedala czasami nawet najczulszy gej radar nie wykryje a ciota jak na obrazku to juz inna sprawa. niesmaczne to i glupio wyglada ale co zrobic... popatrzcie w tv na mordy naszych "rzadzacych" i pomyslcie kto was bardziej wk***ia i jak czesto kogo widzicie?

robsonx79

2021-04-14, 08:41
NataliaW napisał/a:

I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.



Odczep się już od tych księży.

SLOVAN

2021-04-14, 09:00
Wy też nie macie dźwięku??